Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
ALCAHUZ GRIÑAN, MONTSERRAT P.COL.LABORADOR 963983148
M.Montserrat.Alcahuz@uv.es
ficha
ALCAYDE MASFARNER, MIGUEL P.A. 963864735
mialmas@uv.es
ficha
ALMUDEVER CAMPO, LAURA P.A. 963864735
Laura.Almudever@uv.es
ficha
ANAYA CINTAS, FRANCISCA P.A.

Francisca.Anaya@uv.es

ficha

APARICI NAVARRO, MARÍA ANGELES

P.A. 963864735
M.Angeles.Aparici@uv.es
ficha
BALAGUER LÓPEZ, EVELIN P.A. 963864750
Evelin.Balaguer@uv.es
ficha
BALLESTAR TARÍN, MARÍA LUISA P. AYUDANTE Dra. 963864462
M.Luisa.Ballestar@uv.es
ficha
BALLESTER DIEZ, FERRAN T.U. 963983155
ferran.ballester@uv.es
ficha
BELENGUER LUCAS, HUGO P.A.

Hugo.Belenguer@uv.es

ficha
BENAVENT GARCES, MARIA AMPARO T.E.U. 963983146
amparo.benavent@uv.es
ficha
BENIMELI FENOLLAR, MARÍA P.COL.LABORADORA Clínica Podológica
Maria.Benimeli@uv.es
ficha
BLASCO GARCÍA, CARLOS P.COL.LABORADOR 963983148
carlos.blasco@uv.es

ficha

BORRELL MORANT, MARÍA P.A.

Maria.Borrell@uv.es

ficha
BRAGE SERRANO, RICARDO C.E.U. 963983151
ricardo.brage@uv.es
ficha
BRANDON GARCIA, CATERINA FIDELA P.A. Caterina.Brandon@uv.es

ficha

BUIGUES GONZÁLEZ, CRISTINA P.COL.LABORADORA 963983143
Cristina.Buigues@uv.es
ficha
CABALLERO LUNA, OSCAR P.A. 963864480
Oscar.Caballero@uv.es
ficha
CALABUIG RAMÓN, CARMEN P.A.   ficha
CAMAÑO PUIG, RAMON T.U. 963983146
ramon.camano@uv.es
ficha
CAMPOS CAMPOS, JUAN P.COL.LABORADOR 963864480
Juan.Campos-Campos@uv.es
ficha
CAMÚS JORQUES, DESIRÉE P.A. 9638864516
Desiree.Camus@uv.es
ficha
CARBONELL JOSÉ, LUCÍA P.COL.LABORADORA 963983150
luci_sueca@hotmail.com
ficha
CASAL ANGULO, CARMEN P.A.

963864516

M.Carmen.Casal@uv.es   

 ficha
CASANOVA ALBERO, BEATRIZ P.A.   ficha
CAULI, OMAR P. AYUDANTE Dr. 963864784
Omar.Cauli@uv.es
ficha
CHIVA MIRALLES, Mª JOSÉ P.A. Clínica Podológica
Maria.Jose.Chiva@uv.es
ficha
CHOVER SIERRA, ELENA P.A. 963864784
Elena.Chover@uv.es
ficha
COLOMER PÉREZ, ANNA NATURA P.A. 963864762
Natura.Colomer@uv.es
ficha
CORCHÓN ARRECHE, SILVIA P. AYUDANTE Dr. Silvia.Corchon@uv.es ficha
DE MAYA MARTÍNEZ, ANA P.A. Ana.Maya@uv.es ficha
DE MOYA ROMERO, JUAN RAMÓN P.A. Juan.R.Moya@uv.es ficha
DONAT COLOMER, FRANCISCO C.E.U. 963983147
francisco.donat@uv.es
ficha
ESCLAPEZ VALERO, JOSE PEDRO T.E.U. 9663983143
jose.p.esclapez@uv.es
ficha
ESPLUGUES CEBRIÁN, ANA P. AJUDANT Dra. 963864489
Ana.Esplugues@uv.es
ficha
ESTARLICH ESTARLICH, MARIA LUISA P.A. M.Luisa.Estarlich@uv.es ficha
FAUS GABANDE, FRANCISCO T.E.U. 963983150
francisco.faus@uv.es
ficha
FERNANDEZ GARRIDO, JULIO JORGE P. CONTRACTAT DR. 963983154
julio.fernandez@uv.es
ficha
FONFRÍA VIVAS, ROSA P.COL.LABORADORA 963983145
Rosa.Fonfria@uv.es
ficha
FONS MARTINEZ, JAIME P.A. Jaime.Fons-Martinez@uv.es ficha
FRANCES GARCIA, MARIA ISABEL P.A. Maria.I.Frrances@uv.es ficha
GABALDON CORONADO, MARIA JOSE T.E.U. 963983151
maria.gabaldon@uv.es
ficha
GARCIA GARCIA-SAAVEDRA, MARIA JOSE P.A. Maria.Jose.Garcia-Garcia@uv.es ficha
GARCIA GOMÁRIZ, CARMEN P.A. Carmen.Garcia-Gomariz@uv.es ficha
GARCÍA MOLINA, PABLO P.A. 963864750
Pablo.Garcia-Molina@uv.es
ficha
GASCÓN PALOMARES, MARGARITA P.A. 963983148
Margarita.Gascon@uv.es
ficha
GINEL RAMÍREZ, RAQUEL P.A. 963864735
Raquel.Ginel@uv.es

GOMEZ VERDEGUER, FRANCESC XAVIER P.A. Xavier.Gomez-Verdeguer@uv.es

GONZALEZ TORRIJOS, JAIME P.A. 963864489
Jaime.Gonzalez@uv.es
ficha
GRACIA PEREZ, FRANCISCO JAVIER P.A. 963983148
francisco.j.gracia@uv.es
ficha
HINAREJOS MONLEÓN, RUBÉN P.A. 963864735
Ruben.Hinarejos@uv.es
ficha
IZQUIERDO RENAU, MARTA P.A. 963864480
Marta.Izquierdo-Renau@uv.es
ficha
JULIA ROCA, MARTA P.A. Clínica Podológica
Marta.Julia@uv.es
ficha
JULIAN ROCHINA, IVAN P.COL.LABORADOR 963983153
Ivan.Julian@uv.es
ficha
JULIAN ROCHINA, MARIANO P.A. Mariano.Julian-Rochina@uv.es ficha
LEYDA PINEDA, ROSA MARÍA P.A. 963983148
Rosa.Leyda@uv.es
ficha
LLORCA PORCAR, ALICIA P.A. 963864784
Alicia.Llorca@uv.es
ficha
MACIAN ROMERO, CECILI P.COL.LABORADOR 963864467
Cecili.Macian@uv.es
ficha
MARTINEZ ESPINOSA, OLIVIA P.A.
Olivia.Martinez@uv.es
ficha
MARTINEZ LLEDO, HECTOR P.A. Hector.Martinez-Lledo@uv.es ficha
MARTÍNEZ MARTINEZ, MARIA ISABEL P. AYUDANTE Dra.

isabelmm@uv.es

ficha
MARTINEZ SABATER, ANTONIO P.COL.LABORADOR 963864462
Antonio.Martinez-Sabater@uv.es
ficha
MERELLES TORMO, ANTONIO T.E.U. 963983155
antoni.merelles@uv.es
ficha
MIRA VICENT, PATRICIA P.A. Patricia.Mira@uv.es ficha
MOLINA BARCELÓ, ANA P.A.

Ana.Molina@uv.es

ficha
MONTAL NAVARRO, MARÍA ÁNGELES P.A. 963864761
M.Angeles.Montal@uv.es
ficha
MORA MIGUEL, FRANCISCO C.E.U. 963983156
francisco.mora@uv.es
ficha
MUÑOZ CRESPO, SANTIAGO P.A. Santiago.Muñoz@uv.es ficha
MUÑOZ RUBIO, JOSE ANGEL P.A. Jose.Angel.Munoz@uv.es ficha
NAVARRO FLORES, EMMANUEL P.A. Emmanuel.Navarro@uv.es ficha
NAVARRO MARTINEZ, RUT P.COL.LABORADORA 963983148
Rut.Navarro@uv.es
ficha
NAVARRO SORIANO, SILVIA P.A. Sivia.Navarro@uv.es ficha
NIETO GIL, PILAR P.A. M.Pilar.Nieto@uv.es ficha
OBIOL SAIZ, MARIA ASUNCION P.A. M.Asuncion.Obiol@uv.es ficha
ORENGA ORENGA, BLAS JAVIER P.A.

Javier.Orenga@uv.es

ficha
PASCUAL LLOPIS, ESTHER P.A.  

 

PEIRO PEREZ, ROSANA P.A. Rosana.Peiro@uv.es ficha
PEREZ DOLZ, FRANCISCO P.A. 963864735
Francisco.Perez-Dolz@uv.es

 

PERIS PASCUAL, AMPARO T.U. 963983156
amparo.peris@uv.es
ficha
PLA PIERA, ANTONIO P.A. 670641870
antonioplapiera@hotmail.com
ficha
PUCHAU PERIS, MARIA INES P.A. Ines.Puchau@uv.es ficha
QUERALT BLASCO, ANA P. CONTRACTADA Dra. 963983143
Ana.Queralt@uv.es
ficha
RAMIREZ SANTIGOSA, ANA MARIA P.A. Ana.Maria.Ramirez@uv.es ficha
RICOS VIÑES, BEATRIZ P.A. Beatriz.Ricos@uv.es ficha
RUANO CASADO, LUISA T.U. 963983147
luisa.ruano@uv.es
ficha
RUIZ GARCÍA, MANUEL P.A. 963864735
Manuel.Ruiz@uv.es
ficha
RUIZ ROS, VICENTE T.U. 963983154
vicente.ruiz@uv.es
ficha
SALES ORTS, RAFAEL T.U. 963983153
rafael.sales@uv.es
ficha
SANCHEZ GARCIA, ANA MARIA T.E.U. 963983155
ana.m.sanchez@uv.es
ficha
SANCHEZ MARTINEZ, VANESSA P.A. 963864489
Vanessa.Sanchez@uv.es
ficha
SANCHIS SALES, ENRIQUE P.A. Enrique.Sanchis-Sales@uv.es ficha
SANJUAN NEBOT, LLUIS FRANCESC T.U. 963983152
lluis.f.sanjuan@uv.es
ficha
SANTAINES BORREDA, ELENA P.A. Elena.Santaines@uv.es ficha
SAUS ORTEGA, CARLOS P.A. Carlos.Saus-Ortega@uv.es ficha
SEVILLA ESPI, FERNANDO JAVIER P.A. 963864519
fernando.sevilla@uv.es
ficha
SOLA MARTIN, ANA P.A.  Ana.Maria.Sola@uv.es ficha
SOLER BLASCO, RAQUEL P.A. Raquel.Soler@uv.es ficha
SORIANO SANCHIS, MARIA PILAR P.A. Maria.Pilar.Soriano@uv.es ficha
TERRON PEREZ, MARTA P.A. Marta.Terron@uv.es ficha
TORMO MAICAS, VICENTE T.E.U. 963983144
vicente.tormo@uv.es
ficha
TRAPERO GIMENO, ISABEL P. CONTRACTADA Dra. 963983151
isabel.trapero@uv.es
ficha
VALERA LLORIS, RAQUEL P.A. Raquel.Valera@uv.es ficha
VIDAL BLANCO, GABRIEL P.COL.LABORADOR 963983156
gabriel.vidal@uv.es
ficha
VISCONTI GIJÓN, JOSE VICENTE P.A. 963864761
J.Vicente.Visconti@uv.es
ficha

 

 



Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies