Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
ADSUARA FUSTER, JOSE ENRIQUE ASSOCIAT Jose.Adsuara@uv.es ficha
ALBERT BLANCO, JESÚS V TITULAR UNIVERSITAT 9635 43948
Jesus.V.Albert@uv.es
ficha
ALBIOL COLOMER, FRANCISCO JAVIER ASSOCIAT Francisco.Albiol@uv.es  
AREVALILLO HERRÁEZ, MIGUEL TITULAR UNIVERSITAT 9635 43962
Miguel.Arevalillo@uv.es
ficha
ARNAU LLOMBART, VICENTE TITULAR UNIVERSITAT 9635 43061
Vicente.Arnau@uv.es
ficha
BALLESTER SERVER, JOSÉ V ASSOCIAT 9635 43956
Jose.V.Ballester@uv.es
ficha
BARBER MIRALLES, FERNANDO TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43950
Fernando.Barber@uv.es
ficha
BENAVENT GARCÍA, MARIA ROSER TITULAR UNIVERSITAT 9635 43571
Xaro.Benavent@uv.es
ficha
BOLUDA GRAU, JOSE ANTONIO TITULAR UNIVERSITAT 9635 43944
Jose.A.Boluda@uv.es
ficha
BONET ESTEBAN, ENRIQUE VICENTE TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43554
Enrique.Bonet@uv.es
ficha
BOTELLA MASCARELL, CARMEN AJUDANT DOCTORA 9635 43424
Carmen.Botella@uv.es
ficha
CABOTA SORO, JUAN BAUTISTA ASSOCIAT 9635 44036
Juan.Cabota@uv.es
ficha
CASAS YRURZUM,SERGIO ASSOCIAT 9635 43588
Sergio.Casas@uv.es
ficha
CASTRO COMPANY, FRANCISCO ASSOCIAT Francisco.Castro@uv.es  
CERVERÓN LLEÓ, VICENTE TITULAR UNIVERSITAT 9635 43949
Vicente.Cerveron@uv.es
ficha
CIRILO GIMENO, RAMÓN VICENTE TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43569
Ramon.V.Cirilo@uv.es
ficha
CLAVER IBORRA, JOSE MANUEL TITULAR UNIVERSITAT 9635 43738
Jose.Claver@uv.es
ficha
COBOS SERRANO, MÁXIMO AJUDANT DOCTOR 9635 43959
Maximo.Cobos@uv.es
ficha
COMA TATAY, INMACULADA TITULAR UNIVERSITAT 9635 43580
Inmaculada.Coma@uv.es
ficha
DIAZ FERNÁNDEZ, MARÍA ELENA TITULAR UNIVERSITAT 9635 43063
Elena.Diaz@uv.es
ficha
DIAZ VILLANUEVA, WLADIMIRO TITULAR UNIVERSITAT 9635 43945
Wladimiro.Diaz@uv.es
ficha
DILLANA MARTÍNEZ, JOSE ENRIQUE ASSOCIAT 9635 43956
J.Enrique.Dillana@uv.es
ficha
DOMINGO ESTEVE, JUAN DE MATA TITULAR UNIVERSITAT 9635 43572
Juan.Domingo@uv.es
ficha
DURÁ MARTINEZ, ESTHER CONTRACTADA
DOCTORA
9635 43957
Esther.Dura@uv.es
ficha
ESTEVE TABOADA, JORGE ASSOCIAT 963160410
Jorge.Esteve@uv.es
ficha
EZPELETA PLAZA, SANTIAGO CARLOS ASSOCIAT 9635 43422
Santiago.Ezpeleta@uv.es
ficha
FELICI I CASTELL, SANTIAGO TITULAR UNIVERSITAT 9635 43563
Santiago.Felici@uv.es
ficha
FERNÁNDEZ MARÍN, MARCOS TITULAR UNIVERSITAT 9635 43588
Marcos.Fernandez@uv.es
ficha
FERRI RABASA, FRANCESC JOSEP CATEDRÀTIC UNIVERSITAT 9635 43954
Francesc.Ferri@uv.es
ficha
FERRÍS CASTELL, RICARDO TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43951
Ricardo.Ferris@uv.es
ficha
FUERTES SEDER, ARIADNA TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43565
Ariadna.Fuertes@uv.es
ficha
GAMÓN GIMÉNEZ, MIGUEL ÁNGEL ASSOCIAT 9635 43583
Miguel.A.Gamon@uv.es
ficha
GARCÍA CALDERARO, JOSÉ FRANCISCO COLABORADOR 9635 43590
J.Francisco.Garcia@uv.es
GARCIA FERNÁNDEZ, IGNACIO CONTRACTAT DOCTOR 9635 43064
Ignacio.Garcia@uv.es
ficha
GARCÍA PINEDA, MIGUEL AJUDANT DOCTOR 9635 44488
Miguel.Garcia-Pineda@uv.es
ficha
GIL PASCUAL, MIRIAM ASSOCIADA Miriam.Gil@uv.es  
GIMÉNEZ SÁNCHEZ, JUAN VICENTE ASSOCIAT 9635 43878
Juan.Gimenez@uv.es
ficha
GIMENO SANCHO, JESÚS ASSOCIAT 9635 43582
Jesus.Gimeno@uv.es
GRIMALDO MORENO, FRANCISCO CONTRACTAT DOCTOR 9635 44487
Francisco.Grimaldo@uv.es
ficha
GUTIÉRREZ AGUADO, JUAN TITULAR UNIVERSITAT 9635 43060
Juan.Gutierrez@uv.es
ficha
HERRERO MAS, MANUEL ASSOCIAT 9635 43956
Manuel.Herrero@uv.es
ficha
JUANES TEBAR, JOSE MIGUEL BECARI J.Miguel.Juanes@uv.es  
LLORENS EIXEA, VICENTE ISAAC ASSOCIAT 9635 43956
Isaac.Llorens@uv.es
ficha
LOZANO IBÁÑEZ, MIGUEL CONTRACTAT DOCTOR 9635 43928
Miguel.Lozano@uv.es
ficha
MARTIN MORATO, IRENE BECARIA Irene.Martin@uv.es  
MARTÍNEZ DURÁ, JUAN JOSE TITULAR UNIVERSITAT 9635 43560
Juan.Martinez-Dura@uv.es
ficha
MARTÍNEZ DURÁ, RAFAEL JAVIER TITULAR UNIVERSITAT 9635 43564
Rafael.Martinez@uv.es
ficha
MARTÍNEZ GIL, FRANCISCO TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43946
Francisco.Martinez-gil@uv.es
ficha
MARTÍNEZ PLUMÉ, JAVIER TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43561
Javier.Martinez-Plume@uv.es
ficha
MESAS CASTAÑO, ANTONIO ASSOCIAT 9635 43956
Antonio.Mesas@uv.es
ficha
MICÓ ENGUÍDANOS, FRANCISCO MIGUEL TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43059
Francisco.M.Mico@uv.es
ficha
MORENO CLARÍ, PALOMA CONTRACTADA
DOCTORA
9635 44486
Paloma.Moreno@uv.es
ficha
MORILLO TENA, PEDRO TITULAR UNIVERSITAT 9635 43673
Pedro.Morillo@uv.es
ficha
MUÑOZ PIJUAN, VICENTE ASSOCIAT 9635 43956
Vicente.Munoz-Pijuan@uv.es
ficha
NAVARRO CAMBA, ENRIQUE CATEDRÀTIC UNIVERSITAT 9635 44794
Enrique.Navarro@uv.es
 
OLANDA RODRÍGUEZ, RICARDO CONTRACTAT DOCTOR 9635 43557
Ricardo.Olanda@uv.es
ficha
ORDUÑA HUERTAS, JUAN MANUEL TITULAR UNIVERSITAT 9635 44489
Juan.Orduna@uv.es
ficha
ORTIGOSA ARAQUE, NURIA ASSOCIADA 9635 43956
Nuria.Ortigosa@uv.es
ficha
PANACH NAVARRETE, JOSE IGNACIO AJUDANT DOCTOR 9635 43741
J.Ignacio.Panach@uv.es
ficha
PARDO CARPIO, FERNANDO TITULAR UNIVERSITAT 9635 43943
Fernando.Pardo@uv.es
ficha
PAREJA MONTORO, IGNACIO ASSOCIAT 96 35 43956
Ignacio.Pareja@uv.es
ficha
PASTOR MOMPARLER, ALFRED MIQUEL ASSOCIAT 9635 43956
Alfred.Pastor@uv.es
ficha
PEÑA ORTIZ, RAUL ASSOCIAT 9635 43956
Raul.Penya@uv.es
ficha
PÉREZ AIXENDRI, MANOLO ASSOCIAT 9635 43582
Manolo.Perez@uv.es
ficha
PÉREZ CONDE, CARLOS TITULAR UNIVERSITAT 9635 44449
Carlos.Perez@uv.es
ficha
PÉREZ MARTÍNEZ, MARIANO CONTRACTAT DOCTOR 9635 43743
Mariano.Perez@uv.es
ficha
PÉREZ SOLANO, JUAN JOSÉ TITULAR UNIVERSITAT 9635 43562
Juan.J.Perez@uv.es
ficha
PERIS DUO, NATALIA ASSOCIADA Natalia.Peris@uv.es  
QUILES GOMIS, GASPAR ASSOCIAT Gaspar.Quiles@uv.es  
RIERA LÓPEZ, JOSÉ VICENTE ASSOCIAT 9635 43956
J.Vicente.Riera@uv.es
ficha
ROGER VAREA, SANDRA ASSOCIADA 9635 43956
Sandra.Roger@uv.es
ficha
RUEDA PASCUAL, SILVIA CONTRACTADA DOCTORA 9635 44123
Silvia.Rueda@uv.es
ficha
RUIZ GONZALBO, AURELIO TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43964
Aurelio.Ruiz@uv.es
ficha
SAMPER ZAPATER, JOSÉ JAVIER CONTRACTAT DOCTOR 9635 43567
Jose.J.Samper@uv.es
ficha
SEBASTIAN AGUILAR, RAFAEL CONTRACTAT DOCTOR 9635 43953
Rafael.Sebastian@uv.es
ficha
SEGURA GARCÍA, JAUME CONTRACTAT DOCTOR 9635 43730
Jaume.Segura@uv.es
ficha
SORIANO ASENSI, ANTONIO ASSOCIAT

9635 43956
Antonio.Soriano-Asensi@uv.es

 ficha
SORIANO GARCÍA, FRANCISCO R TITULAR ESCOLA UNIVERSITÀRIA 9635 43577
Francisco.R.Soriano@uv.es
ficha
TALENS OLIAG, SERGIO ASSOCIAT Sergio.Talens@uv.es  
TORRES MARTÍNEZ, EMILIANO ASSOCIAT 9635 43956
Emiliano.Torres@uv.es
ficha
VALVERDE GIROME, FRANCISCO ASSOCIAT 9635 43956
Francisco.Valverde-Girome@uv.es
ficha
VEGARA MESEGUER, FRANCISCO TITULAR UNIVERSITAT 9635 43958
Francisco.Vegara@uv.es
ficha
VES CUENCA, ESTHER DE TITULAR UNIVERSITAT 9635 43963
Esther.Deves@uv.es
ficha

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies