Nom Categoria Contacte Fitxa personal i tutories
AGUADO I BLOISE, T. EMPAR Associada 96 162 59 36 Teresa.Empar.Aguado@uv.es document
AGUADO HERNÁNDEZ, JULI ANTONI Associat 96 162 59 41
juli.aguado@uv.es
document
AGULLÓ CALATAYUD, VICTOR Contractat Doctor Int. 96 162 53 94
victor.agullo@uv.es
document
ALBERT RODRIGO, MARÍA Contractada Doctora 96 382 84 61
Maria.Albert@uv.es
document
APARICIO GUADAS, VICENT Associat 96 162 53 90
Vicente.Aparicio@uv.es
document
ARAQUE CATENA, PETRA Associada 96 162 59 34
petra.araque@uv.es
document
ARIÑO VILLARROYA, ANTONIO Catedràtic Universitat 96 382 84 45
antonio.arino@uv.es
document
BAYONA ESCAT, MARIA EUGENIA Contractada Doctora Int. 96 162 59 39
M.Eugenia.Bayona@uv.es
document
BELTRAN LLAVADOR, JOSE Titular Universitat 96 382 87 56 
Jose.Beltran@uv.es
document
BENEDITO CARRERA, NATIVITAT Associada
Nativitat.Benedito@uv.es
document
BENEDITO CASANOVA, ANTONIO Titular Universitat 96 382 89 12
antonio.benedito@uv.es
document
BENEYTO CALATAYUD, PERE J. Titular Universitat 96 382 89 13
pere.j.beneyto@uv.es
document
BOX VALERA, ZIRA Ajudant Doctora 96 162 59 45 // 96 382 84 73 Zira.Box@uv.es document
CABREJAS HERNANSANZ, MARIA LUISA Titular Escola Universitària 96 382 84 55 // Tlf. Pedagogía: 963983074 (#83074)//
mara.cabrejas@uv.es
document
CALVO PALOMARES, RICARD Contractat Doctor Int. 96 162 5943
Ricardo.Calvo@uv.es
document
CANO MONTERO, FRANCISCO JAVIER Associat 96 382 84 70
Francisco.J.Cano@uv.es
document
CAPARRÓS I GIRONÉS, PAU Associat 96 162 59 33
Pau.Caparros@uv.es
document
CARRASQUER MOYA, DANIEL Associat 96 162 53 90
Daniel.Carrasquer@uv.es
document
CASTELLO COGOLLOS, LOURDES Associada 96 162 59 35
Lourdes.Castello@uv.es
document
CASTELLO COGOLLOS, RAFAEL Titular Universitat 96 382 83 02 // 96 382 85 15
rafael.castello@uv.es
document
CLIMENT PEREDÓ, VICTOR FABIAN Associat 96 38 28470
Victor.Climent@uv.es
document
COLOM ORTIZ, FERRAN Associat 96 38 25934
Ferran.Colom@uv.es
document
COSTA GRANELL, XAVIER Titular Universitat 96 382 84 72
xavier.costa@uv.es
document
CUCO GINER, JOSEPA Catedràtica Universitat 96 382 84 60
josepa.cuco@uv.es
document
DE LA CRUZ GARCIA, FRANCISCA ISABEL Associada 96 162 59 41
isabel.de-la-cruz@uv.es
document
DE PAZ ALONSO, JUAN CARLOS Associat 96 162 59 33
Juan.Paz@uv.es
document
DIAZ MARTÍNEZ, CAPITOLINA Catedràtica Universitat 96 382 84 65
Capitolina.Diaz@uv.es
document
ESTEBAN, FERNANDO OSVALDO Contractat Doctor 96 162 59 40
Fernando.Esteban@uv.es
document
FERNANDEZ-CORONADO GONZALEZ, MARIA ROSARIO J. Titular Escola Universitària 96 382 84 46
rosario.fernandez@uv.es
document
FERRER SÁNCHEZ, ALBERT Associat 96 162 59 34
Albert.Ferrer@uv.es
document
GABALDÓN ESTEVAN, DANIEL Contractat Doctor Int. 96 382 84 58
daniel.gabaldon@uv.es
document
GARCIA CALAVIA, MIGUEL ANGEL Titular Universitat 96 382 84 62 // 96 382 84 64
miguel.a.garcia@uv.es
document
GARCIA FERRANDO, MANUEL Catedràtic Universitat 96 382 84 42
manuel.garcia-ferrando@uv.es
document
GARCIA GARCIA, ERNEST Catedràtic Universitat 96 382 84 63
ernest.garcia@uv.es
document
GINER MONFORT, JORDI Ajudant Doctor 96 382 86 04
Jordi.Giner@uv.es
document
GISBERT GRACIA, VERÓNICA Associada 96 162 53 90
Veronica.Gisbert@uv.es
document
GOMEZ FERRI, JAVIER Contractat Doctor 96 382 84 71
javier.gomez-ferri@uv.es
document
GONZALEZ SANJUAN, M. EUGENIA Titular Universitat 96 382 84 56
eugenia.gonzalez@uv.es
document
GRAU MUÑOZ, ARANTXA Ajudant Doctora 96 162 59 32
Arantxa.Grau@uv.es
document
HERNANDEZ I DOBON, FRANCESC Titular Universitat 96 162 53 29
Francesc.J.Hernandez@uv.es
document
HERNANDEZ LOPEZ, CRISTINA Associada
cristina.hernandez@uv.es
document
HERNANDEZ MARTI, GIL MANUEL Titular Umiversitat 96 382 84 57
gil.hernandez@uv.es
document
HERZOG, BENNO Contractat Doctor Int. 96 162 59 30
benno.herzog@uv.es
document
HORTELANO BREA, JUAN CARLOS Associat 96 162 59 41
juan.c.hortelano@uv.es
document
INGELLIS, ANNA GIULIA Contractada Doctora Int. 96 162 59 47
giuliana.ingellis@uv.es
document
JABBAZ, MARCELA ISABEL Ajudant Doctora 96 162 59 42
marcela.jabbaz@uv.es
document
LERMA MONTERO, IGNASI Catedràtic Escola Universitària 96 382 84 59
ignacio.lerma@uv.es
document
LLOPIS GOIG, RAMON Titular Universitat 96 162 53 31
ramon.llopis@uv.es
document
LLORIA ADANERO, REIS Associada 96 162 59 34
Reis.Lloria@uv.es
document
LOPEZ FERRI, PEDRO JOSE Associat 96 162 59 32
P.Jose.Lopez@uv.es
document
LOPEZ MARTINEZ, VICENTE Associat 96 162 59 43
Vicente.Lopez@uv.es
document
LOPEZ OLANO, JUAN RAMÓN Associat 96 162 59 35
juan.r.lopez@uv.es
document
LORENTE I CAMPOS, RAUL Contractat Doctor 96 162 53 36
raul.lorente@uv.es
document
LUIS HORTOLANO, JOSE MANUEL Associat 96 162 59 41
Jmanuel.luis@uv.es
document
MARCO AROCAS, ELISABET Associada 96 162 59 32
Elisabet.Marco@uv.es
document
MARTÍNEZ JUNQUERO, LAURA Associada 96 162 53 90
Laura.Martinez@uv.es
document
MARTINEZ MORALES, IGNACIO Contractat Doctor 96 162 53 30 / 96 382 84 73
Ignacio.Martinez@uv.es
document
MARTINEZ MORALES, JUAN RAMON Titular Escola Universitària 96 382 84 52
juan.r.martinez@uv.es
document
MASANET RIPOLL, ERIKA Ajudant Doctora

96 382 84 67 Erika.Masanet@uv.es

 document
MATAMALES ARRIBAS, M REYES Associada 96 382 59 34
Reyes.Matamales@uv.es
document
MÉNDEZ LÓPEZ, ÁNGEL JOEL Associat 96 398 39 02
Angel.Mendez@uv.es
document
MESEGUER CHANZA, DOLORES Associada 96 162 59 34
Dolores.Meseguer@uv.es
document
MONCUSI FERRE, ALBERT Contractat Doctor 96 382 88 00
albert.moncusi@uv.es
document
MORA CASTRO, ALBERT Ajudant Doctor 96 162 59 44
albert.mora@uv.es
document
MUÑOZ RODRÍGUEZ, FRANCISCO DAVID Associat 96 162 53 90
Francisco.D.Munoz@uv.es
document
NAVARRO SUSTAETA, PABLO Titular Universitat 96 382 84 44
Pablo.Navarro@uv.es
document
OBIOL I FRANCES, SANDRA Contractada Doctora Int. 96 162 59 31
sandra.obiol@uv.es
document
PARICIO DE CASTRO, HELENA Associada 96 162 59 32
Helena.Paricio@uv.es
document
PARREÑO PEÑARRUBIA, VICENTE Associat 96 162 59 36
vicente.parreno@uv.es
document
PECOURT GRACIA. JUAN Contractat Doctor 96 162 53 93
juan.pecourt@uv.es
document
PERELLO TOMAS, VICENTA DE F. Titular Escola Universitària 96 382 84 49
fatima.perello@uv.es
document
PEREZ ALONSO, YAIZA Associada 96 162 59 35
yaiza.perez@uv.es
document
PEREZ MAYOR, Mª ÁNGELES Associada 96 162 59 32
M.Angeles.Perez@uv.es
document
PIZZI, ALEJANDRO Ajudant Doctor 96 162 53 37
alejandro.pizzi@uv.es
document
RAMÍREZ GARCÍA, JOSE MIGUEL Associat 96 162 59 31
J.Miguel.Ramirez@uv.es
document
RIUS ULLDEMOLINS, JOAQUIM Ajudant Doctor 96 162 59 38
Joaquim.Rius@uv.es
document
ROBLEDO DIAZ, LUIS Associat 96 162 59 35
Luis.Robledo@uv.es
document
RODRIGUEZ DEL PINO, JUAN ANTONIO Associat 96 382 8470
juan.rodriguez@uv.es
document
RODRIGUEZ VICTORIANO, JOSE MANUEL Titular Universitat 96 382 84 74
jose.m.rodriguez@uv.es
document
ROYO GARCÍA, GEMMA Associada
Gemma.Royo@uv.es
document
RUBIO I GIMÉNEZ, LLORENÇ Associat 96 162 59 38
llorenc.rubio@uv.es
document
RUIZ TORRES, MIQUEL Contractat Doctor Int. 96 382 84 75
Miquel.Ruiz@uv.es
document
SALVADOR JARDI, MANUEL Associat 96 162 59 43
manuel.salvador@uv.es
document
SAMPER GRAS, TERESA Associada 96 162 59 35
M.Teresa.Samper@uv.es
document
SANCHEZ ANTON, AURELIO Associat 96 162 59 36
Aurelio.Sanchez@uv.es
document
SANTAMARINA CAMPOS, BEATRIZ Titular Universitat 96 162 53 32
beatriz.santamarina@uv.es
document
SANTOS ORTEGA, ANTONIO Titular Universitat 96 382 84 41
juan.a.santos@uv.es
document
SAPENA ESCRIVA, TATIANA Associada 96 162 59 34
Tatiana.Sapena@uv.es
document
SIGALAT SIGNES, ENRIC Associat 96 162 5942
Enrique.Sigalat@uv.es
document
SIMÓ NOGUERA, CARLES Titular Universitat 96 162 53 35
carles.simo@uv.es
document
TOBARRA SANCHEZ, ANDRES Titular Escola Universitària 96 382 84 66
andres.tobarra@uv.es
document
TORRES PÉREZ, FRANCISCO Contractat Doctor 96 162 53 33
francisco.torres@uv.es
document
VILLANUEVA NAVARRO, MARÍA EULALIA Associada 96 162 59 33
M.Eulalia.Villanueva@uv.es
document
VILLAR AGUILES, ALICIA Contractada Doctora Int. 96 16 25937
Alicia.Villar@uv.es
document
XAMBO OLMOS, RAFAEL VICENT Titular Universitat 96 382 84 48
rafael.xambo@uv.es
document

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies