Equip de direcció

Nom Càrrec Responsable Contacte
Olmos Ortega, María Elena Degana   96 3828709
M.Elena.Olmos@uv.es
Fabregat Monfort, Gemma Vicedegana Economia i Sostenibilitat 96 3828709
Gemma.Fabregat@uv.es
Rodriguez Pastor, Guillermo Vicedegà Estudis de Grau en Dret

96 382 87 11

Guillermo.Rodriguez@uv.es

Belando Garín, Beatriz Vicedegana Estudis de Grau en CCPA i Criminologia

96 382 87 09

Beatriz.Belando@uv.es

Palao Gil, F. Javier Vicedegà Estudis de Postgrau

96 382 8711

Francisco.Palao@uv.es

Javier Plaza Penades Vicedegà Qualitat, Cultura i formació

96 382 8711
Javier.Plaza@uv.es

Solanes Corella, Ángeles Vicedegana Relacions Internacionals 96 3828711
Angeles.Solanes@uv.es
Serra Martínez, Herminio Vicedegà  Estudiants

96 382 8916

Herminio.Serra@uv.es

Ferrando Villalba, Lourdes Vicedegana Relacions Institucionals 96 3828709
Lourdes.Ferrando@uv.es
Viana Ballester, Clara Secretària   96 3828709
Clara.Viana@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies