Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Esportistes fent exercici

Directori del Servei

Servei d'Educació Física i Esports
Nom Ubicació E-mail Telèfon
Campos Granell, José Direcció Jose.Campos@uv.es 96 398 32 35
Campus de Blasco Ibáñez
Alonso Ródenas, Juan Instal·lacions Joan.Alonso@uv.es Ext. 90656
Barceló Ruiz, Francisco Vte. Consergeria  Francisco.Barcelo@uv.es 96 382 88 42
Blasco Micó, Valero  Competicions  Valero.Blasco@uv.es 96 386 48 45 
Boluda Pérez, Luisa  Secretaria  M.Luisa.Boluda@uv.es 96 386 48 43 
Canales Sáez, José A. Competicions J.Antonio.Canales@uv.es 96 398 32 63 
Cortés Jorge, Ramón Secretaria Ramon.Cortes@uv.es 96 398 33 35
García Rodríguez, Elena  Instal·lacions maegaro2@uv.es 96 398 32 36 
Guillén García, Silvia  Consergeria  Silvia.Guillen@uv.es 96 398 32 36 
Llopez Moreno, Amparo Activitats  mllomo@uv.es 96 398 32 45 
López Soler, Antonio José Secretaria ajlopez@uv.es 96 398 32 39
Maestro Martínez, Antonia  Administració Antonia.Maestro@uv.es 96 398 32 57
Meseguer Roig, Isabel  Secretaria  Isabel.Meseguer@uv.es 96 398 32 33 
Molina Aparicio, Mª Paz Administració Paz.Molina@uv.es 96 398 32 32 
Navarro Roncal, Carlos Formació, comunicació i protocol Carlos.Navarro@uv.es 96 398 37 11 
Nieto Corral, Ana Consergeria Ana.M.Nieto@uv.es 96 398 32 36
Parreño Hernández, Luisa Administració Luisa.Parreno@uv.es 96 398 32 58 
Sánchez de la Fuente, Ana Secretaria  A.Isabel.Sanchez@uv.es   96 398 33 22
Torregrosa Cabrera, Miguel Ángel  Esport Adaptat  Miguel.Torregrosa@uv.es 96 398 32 42 
Vacas Arlandis, Olga  Administració Olga.Vacas@uv.es 96 398 34 75
Vicent Miralles, Francisco  Instal·lacions Francisco.Vicent@uv.es 96 398 32 30 
Campus de Tarongers
Camus Senis, Jose Manuel Secretaria camus@uv.es 96 386 42 98 
Dols Nacher, Amparo Competicions Amparo.Dols@uv.es 96 382 88 31
González Andrés, Mª Angeles Consergeria m.angeles.gonzalez@uv.es 96 382 88 43
Izquierdo Rodríguez, Eloy Competicions Eloy.Izquierdo@uv.es 96 382 88 34 
Pascual Dominguez, Ramón  Consergeria rpascual@uv.es 96 382 88 43 
Ponsoda Revert, Verònica Competicions veronica.ponsoda@uv.es 96 382 88 34
Reche Castellon,  Remedios Consergeria Remedios.Reche@uv.es 96 382 88 43
Jimenez Vila,Inmaculada Secretaria ijimenez@uv.es 96 382 88 41
Seguí Cantos, Mª Ángeles  Activitats Angelina.Segui@uv.es 96 382 88 32 
Campus de Burjassot
Estrugo Gómez, Norberto Actv./Compt. Norberto.Estrugo@uv.es 96 354 33 86
García de Albizu, Matilde Secretaria

matilde.albizu@uv.es

96 354 31 85

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies