Nom Categoria Correu electrònic Telèfon
Martínez Blesa, Marga  Administradora  Marga.Martinez@uv.es 96 38 28440
Personat Palanca, Amparo  Cap d'Unitat  Amparo.Personat@uv.es 96 16 25215
Reoyo Aparicio, Enrique  Cap d'Unitat  Enrique.Reoyo@uv.es 9633 93886
Aliaga Gil, Jose Administratiu  Jose.Aliaga@uv.es 9633 93883
Barba Peón, M. Carmen Administrativa M.Carmen.Barba@uv.es 9638 28439
Llacer Girona, Marta  Administrativa  Marta.Llacer@uv.es 9616 25497
Dinnbier Escuder, Marga  Administrativa Margarita.Dinnbier@uv.es 9638 28774
Domínguez Arandiga, Patricia  Administrativa Patricia.Dominguez@uv.es 9638 28439
Hernández Rueda, Mar  Administrativa   Mar.Hernandez@uv.es 96 16 25214
Niclós Santolaya, Pepa  Administrativa   Pepa.Niclos@uv.es 96 38 28691
Royo de León, Gloria  Administrativa Gloria.Royo@uv.es 9638 28196
Sánchez Sánchez, Floren  Administrativa  Florentina.Sanchez@uv.es 9616 25498
Grau Ferrando, Mónica Administrativa Inst. Polibenestar Monica.Grau@uv.es 9616 25412
Ruiz Carrilero, Rosana Administrativa Inst. Drets Humans Rosa.A.Ruiz@uv.es 9616 25417
Mateos Cruz,      M. José Administrativa Inst. Economia Internacional Maria.Jose.Mateos@uv.es 9616 25213
Lerma Mateu, Amparo Administrativa IU Estudis de la Dona Amparo.Lerma@uv.es 83795
Fonseca Barber, Cristina Administrativa Inst. Desenvolupament Local Cristina.Fonseca@uv.es 9616 25414
Coperias Aguilar, Esther Administrativa Inst. Criminologia Esther.Coperias@uv.es 9616 25928
Martínez Benlliure, Ana Administrativa (CIDEC-Edifici Biblioteca) Ana.M.Martinez@uv.es 96 38 28744
Peris Mir, Manuel  Coordinador tècnic difusió activitats Instituts àrees de Socials i Humanitats    Manuel.Peris@uv.es 96 38 64098
López Carratalá, Sonia  Aux. Serveis Ofic. USIT   Sonia.Lopez-Carratala@uv.es 96 33 93880
Consergeries
Manzano Hernández, Maria Luisa  Coordinadora de serveis  Luisa.Manzano@uv.es 96 38 28437
Herreros Galiana,  José A. Controlador d’accés - Edif. Institutos   96 38 28437
Peris Casani, Vicente Controlador d’accés- Edif. INTRAS   9633 93898
González Campos, Mª José  Controladora d'accessos - Edif. INTRAS  Eleroc.Maria.Jose.Gonzalez@ext.uv.es 96 33 93898
Blanco Perales, César

 Controlador d’accés - Edif. Instituts

  96 38 28437

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies