Logo de la Universitat de ValènciaLogo CSIC Logo del portal

Investigadors

Peretó Magraner, Juli Catedràtic d'Universitat (+34) 963543666
juli.pereto@uv.es
+ info
Porcar Miralles, Manuel Investigador (+34) 963544473
manuel.porcar@uv.es
+ info

Investigadors postdoctorals

Carlotto, Nicolás Investigador Postdoctoral (+34) 963544819
nicolas.carlotto@uv.es
+ info

Gestora de projectes

Benavent Albarracín, Luis Oficial de Laboratori (+34) 963544819
luis.benavent@csic.es
-
Clemente Peiró, María Jesús Oficial de Laboratori (+34) 963544819
maria.jesus.clemente@uv.es
+ info
González Herrero, Raquel Directora de Projectes (+34) 963544819
raquel.gonzalez-herrero@uv.es
+ info

Estudiants de doctorat

Molina Menor, Esther Contractada Predoctoral FPU (+34) 963544819
esther.molina@uv.es
+ info
Satari Faghihi, Leila Contractada Predoctoral (+34) 963544819
leila.satari@uv.es
+ info
Vidal Verdú, Àngela Contractada Predoctoral FPU (+34) 963544819
angela.vidal@uv.es
+ info
Werle Vogel, Felipe Contractat Predoctoral (+34) 963544819
felipe.werle@uv.es
+ info

Estudiants

Serrano García, Paula Grau en Biotecnologia - Universitat de València

Antics investigadors

Iglesias Vilches, Alba Investigadora Postdoctoral

Alumni

Barragán Pellegrinelli, Florencia (UV, 2022)
Belda Guzman, Diego (UV, 2021)
Bruett, Brad (Iowa State University, 2018)
Calabuig Sutil, Cristina (UV, 2021)
Calonge Garcia, Alba (UV, 2021)
Cornelles Vicente, Alberto Gabriel (UV, 2018)
Ferrando Marco, Mar (UV, 2018)
Garrigues Ruiz, Maria (UV, 2020)
Gimeno Valero, Helena (UV, 2018)
Gómez Martínez, Daniela (UPV, 2019)
Gómez Rodríguez, Isabel María (UV, 2018)
Gomis Olcina, Carlos (UV, 2019)
Guillén González, Alba (UOC, 2020)
Hayoun Mya, Othmane (UV, 2020)
Herrera Pastrana, Ramón Ángel (IES Tierno Galván, Moncada, 2019)
Herrero Cervera, Mario (UV, 2018)
Lozano Quiles, Maria (URV, 2019)
Mañes Collado, Ruth M. (UV, 2022)
Márquez Costa, Rosa (UPV, 2018)
Martí Vendrell, Víctor (UV, 2020)
Mártinez España, Lorena (UV, 2022)
Myers, Claire (Iowa State University, 2019)
Nevot Terraes, Aitana (UV, 2022)
Pantik, Jan (Zagreb University, 2022)
Philips, Joshua (Iowa University, 2022)
Piquer Esteban, Samuel (UV, 2018)
Salueña Martin, Jara (Universiteit Utrecht, 2021)
Sancho Blanco, Carolina (Universidad Nacional, Costa Rica, 2019)
Segovia Zafra, Antonio (UV, 2018)
Torres Hernàndez, Neus (UV, 2020)
Vos, Thomas (Hanze University of Applied Sciences, 2022)