Logo de la Universitat de ValènciaLogo CSIC Logo del portal

Investigadors

Peretó Magraner, Juli Catedràtic d'Universitat (+34) 963543666
juli.pereto@uv.es
+ info
Porcar Miralles, Manuel Investigador (+34) 963544473
manuel.porcar@uv.es
+ info

Investigadors postdoctorals

Iglesias Vilches, Alba Investigadora Postdoctoral (+34) 963544819
alba.iglesias@uv.es@uv.es
+ info
Carlotto, Nicolás Investigador Postdoctoral (+34) 963544819
nicolas.carlotto@uv.es
+ info

Gestora de projectes

Alonso-Monasterio Fernandez, Mireia Llibertat Tècnica Superior d'Investigació (+34) 963544819
mireia.alonso@uv.es
+ info
Clemente Peiró, María Jesús Oficial de Laboratori (+34) 963544819
maria.jesus.clemente@uv.es
+ info

Estudiants de doctorat

Latorre Pérez, Adriel Doctorat Industrial
Darwin Bioprospecting Excellence, S.L.
alatorre@darwinbioprospecting.com + info
Molina Menor, Esther Contractada Predoctoral FPU (+34) 963544819
esther.molina@uv.es
+ info
Satari Faghihi, Leila Contractada Predoctoral (+34) 963544819
leila.satari@uv.es
+ info
Vidal Verdú, Àngela Contractada Predoctoral FPU (+34) 963544819
angela.vidal@uv.es
+ info
Werle Vogel, Felipe Contractat Predoctoral (+34) 963544819
felipe.werle@uv.es
+ info

Estudiants

Calabuig Sutil, Cristina Grau en Biotecnologia - Universitat de València
Mártinez España, Lorena Màster en Bioinformàtica - Universitat de València
Vos, Thomas Hanze University of Applied Sciences

Alumni

Belda Guzman, Diego (UV, 2021)
Bruett, Brad (Iowa State University, 2018)
Calonge Garcia, Alba (UV, 2021)
Cornelles Vicente, Alberto Gabriel (UV, 2018)
Ferrando Marco, Mar (UV, 2018)
Garrigues Ruiz, Maria (UV, 2020)
Gimeno Valero, Helena (UV, 2018)
Gómez Martínez, Daniela (UPV, 2019)
Gómez Rodríguez, Isabel María (UV, 2018)
Gomis Olcina, Carlos (UV, 2019)
Guillén González, Alba (UOC, 2020)
Hayoun Mya, Othmane (UV, 2020)
Herrera Pastrana, Ramón Ángel (IES Tierno Galván, Moncada, 2019)
Herrero Cervera, Mario (UV, 2018)
Lozano Quiles, Maria (URV, 2019)
Márquez Costa, Rosa (UPV, 2018)
Martí Vendrell, Víctor (UV, 2020)
Myers, Claire (Iowa State University, 2019)
Piquer Esteban, Samuel (UV, 2018)
Salueña Martin, Jara (Universiteit Utrecht, 2021)
Sancho Blanco, Carolina (Universidad Nacional, Costa Rica, 2019)
Segovia Zafra, Antonio (UV, 2018)
Torres Hernàndez, Neus (UV, 2020)