Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Universitat de València

Organigrama i directori

 

DIRECTOR         

José Luis González Cussac 

SECRETARI           

Enrique   Carbonell Vayá

 

JUNTA PERMANENT

COGNOMS I NOM

INFORMACIÓ

E-MAIL FITXA
González Cussac, José Luis Catedràtic d'Universitat (Departament de Dret Penal)

jose.cussac@uv.es

Llupa

Carbonell Vayá, Enrique Professor Titular d'Universitat (Departament de Psicologia Bàsica) enrique.carbonell@uv.es

Llupa

Juan Sánchez, Ricardo Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Administratiu i Dret Processal) ricardo.juan@uv.es

Llupa

Matallín Evangelio, M. Ángeles

Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) angela.matallin@uv.es Llupa
Roig Torres, Margarita Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) margarita.roig@uv.es

Llupa

Soldino Garmendia, Virginia  PI Investigador en Formació Virginia.Soldino@uv.es Llupa

 

INVESTIGADORS ADSCRITS I CONVIDATS

 

 
COGNOMS I NOM INFORMACIÓ CONTACTE FITXA CV
Alonso Rimo, Alberto Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) alberto.alonso@uv.es

Llupa

CV
Baeza Avallone, Vicente Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) vicente.baeza@uv.es

Llupa

 
Carbonell Mateu, Juan Carlos Catedràtic d'Universitat (Departament de Dret Penal) Juan.Carbonell@uv.es

Llupa

 
Carbonell Vayá, Enrique Professor Titular d'Universitat (Departament de Psicologia Bàsica) Enrique.carbonell@uv.es 

Llupa

 
Correcher Mira, Jorge Professor Ajudant Doctor d'Universitat (Departament de Dret Penal) Jorge.Correcher@uv.es

Llupa

cv

Cervelló Donderis, Vicenta

Catedràtica d'Universitat (Departament de Dret Penal) Vicenta.Cervello@uv.es Llupa cv
Colás Turegano, Asunción Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Asuncion.colas@uv.es Llupa  
Colomer Bea, David PI Investigador en Formació David.Colomer@uv.es Llupa cv
Esteve Rodrigo, Jose Vicente Professor Associat d'Universitat(Departament de Psicología Social) J.Vicente.Esteve@uv.es Llupa  
García Moretó, Estanislao Professor Associat d'Universitat(Departament de Dret Penal) Estanislao.garcia@uv.es Llupa  
González Collantes,Talia Professora Ajudant Doctora d'Universitat (Departament de Dret Penal) Talia.Gonzalez@uv.es Llupa cv
González Cussac, José Luis Catedràtic d'Universitat (Departament de Dret Penal) Jose.Cussac@uv.es Llupa  
Guardiola García, Javier Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Javier.guardiola@uv.es Llupa cv
Jiménez Antolín, Carmen Professora Associada d' Universitat (Métodes d' Investigació i Diagnòstic en Educació) Carmen.Jimenez@uv.es Llupa  
Juan Sánchez, Ricardo Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Administratiu i Dret Processal) Ricardo.juan@uv.es

Llupa

 
Llabrés Fuster, Antoni Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Antoni.llabres@uv.es Llupa  
León Alapont, José  Professor Ajudant Doctor d'Universitat (Departament de Dret Penal) Jose.leon@uv.es Llupa cv

Martínez Garay, Lucía

Professora Titula d'Universitat (Departament de Dret Penal) Lucia.Martinez@uv.es    
Matallín Evangelio, Mª Ángeles Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Angela.matallin@uv.es Llupa cv

Maset Gómez, Francisco

Professor Associat d'Universitat(Departament de Dret Penal) Francisco.Maset@uv.es    
Orts Berenguer, Enrique Professor Emèrit d'Universitat (Departament de Dret Penal) Enrique.orts@uv.es Llupa  

Planells Garcés, José Francisco

Professor Associat d'Universitat(Departament de Dret Penal) J.Francisco.Planells@uv.es    
Roig Torres, Margarita Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Margarita.roig@uv.es

Llupa

cv
Sánchez Villaescusa, José Miguel Professor Associat d'Universitat(Departament de Dret Penal) j.miguel.sanchez@uv.es Llupa  
Sánchez Vilanova, María Professora Ajudant Doctora d'Universitat (Departament de Dret Penal) Maria.sanchez-vilanova@uv.es Llupa cv
Valls Genovard, María Ángeles Profesora Asociada (Departamento de Penal) M.Angeles.Valls@uv.es    
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies