Logo de la Universitat de València Logo Institut Universitari d'Investigació en Criminologia i Ciències Penals Logo del portal

Organigrama i directori

 

DIRECTOR         

José Luis González Cussac 

SECRETARI           

Enrique   Carbonell Vayá

 

JUNTA PERMANENT

COGNOMS I NOM

INFORMACIÓ

E-MAIL FITXA
González Cussac, José Luis Catedràtic d'Universitat (Departament de Dret Penal)

jose.cussac@uv.es

Llupa

Carbonell Vayá, Enrique Professor Titular d'Universitat (Departament de Psicologia Bàsica) enrique.carbonell@uv.es

Llupa

Juan Sánchez, Ricardo Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Administratiu i Dret Processal) ricardo.juan@uv.es

Llupa

Matallín Evangelio, M. Ángeles

Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) angela.matallin@uv.es Llupa
Roig Torres, Margarita Catedràtica d'Universitat (Departament de Dret Penal) margarita.roig@uv.es

Llupa

 

INVESTIGADORS ADSCRITS I CONVIDATS

 

 
COGNOMS I NOM INFORMACIÓ CONTACTE FITXA CV
Alonso Rimo, Alberto Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) alberto.alonso@uv.es

Llupa

CV
Arlandis Ruiz, Manuel Professor Associat (Departament de Dret Penal) manuel.arlandis@uv.es    Llupa  
Baeza Avallone, Vicente Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) vicente.baeza@uv.es

Llupa

 
Carbonell Mateu, Juan Carlos Catedràtic d'Universitat (Departament de Dret Penal) Juan.Carbonell@uv.es

Llupa

 
Carbonell Vayá, Enrique Professor Titular d'Universitat (Departament de Psicologia Bàsica) Enrique.carbonell@uv.es 

Llupa

 
Correcher Mira, Jorge Professor Ajudant Doctor (Departament de Dret Penal) Jorge.Correcher@uv.es

Llupa

cv

Cervelló Donderis, Vicenta

Catedràtica d'Universitat (Departament de Dret Penal) Vicenta.Cervello@uv.es Llupa cv
Colás Turegano, Asunción Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Asuncion.colas@uv.es Llupa  
Esteve Rodrigo, Jose Vicente Professor Associat (Departament de Psicología Social) J.Vicente.Esteve@uv.es Llupa  
González Collantes,Talia Professora Ajudant Doctora (Departament de Dret Penal) Talia.Gonzalez@uv.es Llupa cv
González Cussac, José Luis Catedràtic d'Universitat (Departament de Dret Penal) Jose.Cussac@uv.es Llupa  
Guardiola García, Javier Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Javier.guardiola@uv.es Llupa cv
Jiménez Antolín, Carmen Professora Associada (Métodes d' Investigació i Diagnòstic en Educació) Carmen.Jimenez@uv.es Llupa  
Juan Sánchez, Ricardo Professor Titular d'Universitat (Departament de Dret Administratiu i Dret Processal) Ricardo.juan@uv.es

Llupa

 
León Alapont, José  Professor Ajudant Doctor (Departament de Dret Penal) Jose.leon@uv.es Llupa cv

Martínez Garay, Lucía

Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Lucia.Martinez@uv.es Llupa  
Matallín Evangelio, Mª Ángeles Professora Titular d'Universitat (Departament de Dret Penal) Angela.matallin@uv.es Llupa cv

Maset Gómez, Francisco

Professor Associat (Departament de Dret Penal) Francisco.Maset@uv.es Llupa  
Orts Berenguer, Enrique Professor Emèrit d'Universitat (Departament de Dret Penal) Enrique.orts@uv.es Llupa  

Planells Garcés, José Francisco

Professor Associat (Departament de Dret Penal) J.Francisco.Planells@uv.es Llupa  
Roig Torres, Margarita Catedràtica d'Universitat (Departament de Dret Penal) Margarita.roig@uv.es

Llupa

cv
Sánchez Villaescusa, José Miguel Professor Associat (Departament de Dret Penal) j.miguel.sanchez@uv.es Llupa  
Sánchez Vilanova, María Professora Ajudant Doctora (Departament de Dret Penal) Maria.sanchez-vilanova@uv.es Llupa cv
Soldino Garmendia, Virginia Tècnica mitjana de suport a la investigació virginia.soldino@uv.es  Llupa cv
Valls Genovard, María Ángeles Professora Associada (Departament de Dret Penal) M.Angeles.Valls@uv.es Llupa