Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants del màster
Directors de tesis doctorals del programa de doctorat

 

Nom Institució Contacte
Juan José Baeza Baeza Universitat de València juan.baeza@uv.es
Francisco Bosch Reig Universitat de València  francisco.bosch@uv.es
Pilar Campíns Falcó Universitat de València  pilar.campins@uv.es
M. Luisa Cervera Sanz Universitat de València  m.luisa.cervera@uv.es
Alberto Chisvert Sanía Universitat de València  alberto.chisvert@uv.es
Miguel De La Guardia Cirugeda Universitat de València  miguel.delaguardia@uv.es
Antonio Doménech Carbó Universitat de València  antonio.domenech@uv.es
Raquel Eugenia Galián Universitat de València  raquel.galian@uv.es
Mª Celia García Álvarez-Coque Universitat de València  celia.garcia@uv.es
Salvador Garrigues Mateo Universitat de València  salvador.garrigues@uv.es
José Vte. Gimeno Adelantado Universitat de València  jose.v.gimeno@uv.es
Rosa Herráez Hernández Universitat de València  rosa.herraez@uv.es
José Manuel Herrero Martínez Universitat de València  jose.m.herrero@uv.es
María José Llobat Estellés Universitat de València  maria.j.llobat@uv.es
Rosa María Marín Sáez Universitat de València rosa.marin@uv.es
Yolanda Martín Biosca Universitat de València yolanda.martin@uv.es
Adela R. Mauri Aucejo Universitat de València adela.mauri@uv.es
María José Medina Hernández Universitat de València maria.j.medina@uv.es
Yolanda Moliner Martínez Universitat de València yolanda.moliner@uv.es
Carmen Molins Legua Universitat de València carmen.molins@uv.es
Angel Morales Rubio Universitat de València angel.morales@uv.es
Agustín Pastor García Universitat de València agustin.pastor@uv.es
Guillermo Ramis Ramos Universitat de València guillermo.ramis@uv.es
María José Ruiz Ángel Universitat de València mjruiz@uv.es
Salvador Sagrado Vives Universitat de València sagrado@uv.es
Amparo Salvador Carreño Universitat de València amparo.salvador@uv.es
Adela Sevillano Cabeza Universitat de València adela.sevillano@uv.es
Ernesto Simó Alfonso Universitat de València ernesto.simo@uv.es
José Ramón Torres Lapasió Universitat de València jrtorres@uv.es
Jorge Verdú Andrés Universitat de València jorge.verdu@uv.es
Rosa Villanueva Camañas Universitat de València rosa.villanueva@uv.es
Jerónimo Agrisuela Vallés Universitat de València jeronimo.agrisuela@uv.es
Josep M. Aulló Reverte Universitat de València josep.m.aullo@uv.es
Pedro Braña Coto Universitat de València pedro.braña@uv.es
Bernardo Celda Muñoz Universitat de València bernardo.celda@uv.es
Armando Codoñer Castellote Universitat de València armando.codoñer@uv.es
Raul Crespo Crespo Universitat de València raul.crespo@uv.es
Juan Figueruelo Alejano Universitat de València juan.figueruelo@uv.es
Luisa Gallo Martínez Universitat de València luisa.gallo@uv.es
Jorge Gálvez Álvarez Universitat de València jorge.galvez@uv.es
Ramón García Domenech Universitat de València ramon.garcia@uv.es
Jose Juan García Jareño Universitat de València jose.j.garcia@uv.es
Rosa García Lopera Universitat de València rosa.garcia@uv.es
Francisco José García March Universitat de València francisco.garcia-march@uv.es
Carmen García Piqueras Universitat de València carmen.piqueras@uv.es
David Giménez Romero Universitat de València giroda@uv.es
Clara M. Gómez Clarí Universitat de València clara.gomez@uv.es
M.Remedios González Luque Universitat de València remedios.gonzalez@uv.es
Manuela Merchán Bonete Universitat de València manuela.merchan@uv.es
Begoña Millián Medina Universitat de València b.millian.medina@uv.es
Isidro Monzo Mansanet Universitat de València isidro.monzo@uv.es
José Luis Moreno Frigols Universitat de València josé.l.moreno@uv.es
Ignacio José Nebot Gil Universitat de València ignacio.nebot@uv.es
Mª Amparo Ofelia Vila Buso Universitat de València ofelia.vila@uv.es
Amparo Olba Torrent Universitat de València amparo.olba@uv.es
Enrique Ortí Guillén Universitat de València enrique.orti@uv.es
Juan Luis Pascual-Ahuir Giner Universitat de València juan.l.pascual@uv.es
Facundo Pérez Giménez Universitat de València facundo.perez@uv.es
Francisco Pérez Pla Universitat de València francisco.perez@uv.es
Iolanda Porcar i Boix Universitat de València yolanda.porcar@uv.es
Rosendo Pou Amérigo Universitat de València rosendo.pou@uv.es
Mª Teresa Roca Moliner Universitat de València m.teresa.roca@uv.es
Mercedes Rubio Mas Universitat de València mercedes.rubio@uv.es
Alfredo Sánchez de Meras Universitat de València alfredo.sanchez@uv.es
José Sánchez Marín Universitat de València josé.sanchez@uv.es
Luís Serrano Andrés Universitat de València luis.serrano@uv.es
Estanislao Silla Santos Universitat de València estanislao.silla@uv.es
Vicente Soria Sanchís Universitat de València vicente.soria@uv.es
Roberto Tejero Toquero Universitat de València roberto.tejero@uv.es
Francisco Tomás Vert Universitat de València francisco.tomas@uv.es
Francisco Torrens Zaragozá Universitat de València francisco.torrens@uv.es
Ignacio Tuñón García de Vicuña Universitat de València ignacio.tunon@uv.es
Rosa Valero Molina Universitat de València rosa.valero@uv.es
Francisco Vicente Pedrós Universitat de València francisco.vicente@uv.es
Pedro Manuel Viruela Martín Universitat de València pedro.m.viruela@uv.es
Rafael Viruela Martín Universitat de València rafael.viruela@uv.es
Isabel Zabala Sánchez Universitat de València isabel.zabala@uv.es
Javier Alarcón Navarro Universitat de València javier.alarcon@uv.es
Gloria Alzuet Piña Universitat de València gloria.alzuet@uv.es
Joan Cano Boquera Universitat de València joan.cano@uv.es
Isabel Castro Bleda Universitat de València isabel.castro@uv.es
Francisco Estevan Estevan Universitat de València francisco.estevan@uv.es
Sacramento Ferrer Llusar Universitat de València sacramento.ferrer@uv.es
M. Carmen Guillem Villar Universitat de València carmen.guillem@uv.es
Miguel J.Julve Olcina Universitat de València miguel.julve@uv.es
Julio Latorre Saborit Universitat de València julio.latorre@uv.es
Francisco Lloret Pastor Universitat de València francisco.lloret@uv.es
Emilio Pardo Marín Universitat de València emilio.pardo@uv.es
José Antonio Real Cabezos Universitat de València jose.a.real@uv.es
Rafael Ruiz García Universitat de València rafael.ruiz@uv.es
M.Ángeles Úbeda Picot Universitat de València angeles.ubeda@uv.es
Antonio Abad Somovilla Universitat de València antonio.abad@uv.es
Belén Abarca González Universitat de València belen.abarca@uv.es
Consuelo Agulló Blanes Universitat de València consuelo.agullo@uv.es
M.Rosario Andreu Benages Universitat de València m.rosario.andreu@uv.es
Cecilia Andreu Masia Universitat de València cecilia.andreu@uv.es
Manuel Arnó Giribet Universitat de València manuel.arno@uv.es
Gregorio Asensio Aguilar Universitat de València gregorio.asensio@uv.es
Amparo Asensio Martínez Universitat de València amparo.asensio@uv.es
M.José Aurell Piquer Universitat de València maria.j.aurell@uv.es
Rafael Ballesteros Campos Universitat de València rafael.ballesteros@uv.es
Gonzalo Blay Llinares Universitat de València gonzalo.blay@uv.es
Maria Luz Cardona Prósper Universitat de València luz.cardona@uv.es
Ana María Costero Nieto Universitat de València ana.costero@uv.es
Ana Belén Cuenca González Universitat de València ana.b.cuenca@uv.es
Ana Carmen Cuñat Romero Universitat de València ana.cunat@uv.es
M.Carmen Ramirez de Arellano Universitat de València carmen.ramirezdearellano@uv.es
Carlos del Pozo Losada Universitat de València carlos.pozo@uv.es
Luís Ramón Domingo Asensi Universitat de València luis.domingo@uv.es
Isabel Fernández Picot Universitat de València isabel.fernandez@uv.es
Santos Fustero Lardies Universitat de València santos.fustero@uv.es
M. Begoña García Rodríguez Universitat de València begonya.garcia@uv.es
Pablo Gaviña Costero Universitat de València pablo.gavina@uv.es
Salvador Gil Grau Universitat de València salvador.gil@uv.es
Jesús Gil Tomás Universitat de València jesus.j.gil@uv.es
Miguel Angel González Cardenete Universitat de València miguel.a.gonzalez@uv.es
María Elena González Nuñez Universitat de València elena.gonzalez@uv.es
José Miguel Llinares Berenguer Universitat de València j.miguel.llinares@uv.es
Juan Alberto Marco Ventura Universitat de València alberto.marco@uv.es
Mercedes Medio Simón Universitat de València mercedes.medio@uv.es
Rossella Mello Universitat de València rossella.mello@uv.es
Margarita Parra Alvarez Universitat de València margarita.parra@uv.es
José Ramón Pedro Llinares Universitat de València jose.r.pedro@uv.es
Julia Pérez Prieto Universitat de València julia.perez@uv.es
M. Teresa Picher Uribes Universitat de València teresa.picher@uv.es
María Sánchez Roselló Universitat de València maria.sanchez-rosello@uv.es
Juan Francisco Sanz Cervera Universitat de València juan.f.sanz@uv.es
Vicente Sanz Persiva Universitat de València vicente.sanz@uv.es
José Sepúlveda Arques Universitat de València jose.sepulveda@uv.es
Antonio Simón Fuentes Universitat de València antonio.simon@uv.es
Salah-Eddine Stiriba Universitat de València salah.stiriba@uv.es
María Teresa Varea Muñoz Universitat de València maria.t.varea@uv.es
Elena Zaballos García Universitat de València elena.zaballos@uv.es
Ramón José Zaragozá Cardells Universitat de València ramon.j.zaragoza@uv.es
Yolanda  Picó García Universitat de València yolanda.pico@uv.es
Ramón Martínez Mañez Universitat Politècnica de València rmaez@quim.upv.es
Félix Sancenón Galarza Universitat Politècnica de València  fsanceno@upvnet.upv.es
Juan Soto Camino Universitat Politècnica de València  jsotoca@upv.es
 Antonio Abad Fuentes  IATA-CSIC  
 Pablo Barrio  Juan de la Cierva  

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies