Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Imatge centre

Organigrama Qualitat

Unitat de Qualitat

Direcció

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Directora Carmen Dasí Vivó Carmen.Dasi@uv.es 96 162 50 19

 

Avaluació institucional

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Tècnica Superior Amparo Chirivella Ramón Amparo.Chirivella@uv.es 96 162 50 18
Tècniques Mitjanes Mª Teresa García Zurita Teresa.Garcia-Zurita@uv.es 96 162 50 31
Sandra García Monteiro Sandra.Garcia@uv.es 96 162 50 23
Sonia Torres Hernández Sonia.Torres@uv.es 96 162 50 23
Mª Vanessa Cámara Valles M.Vanessa.Camara@uv.es 96 162 50 31
Irene Balaguer Olivas Irene.Balaguer@uv.es 96 162 50 16

 

Anàlisi de dades / Avaluació de la docència

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Tècnica Superior Estefania Piñana Manuel Estefania.Pinana@uv.es 96 162 50 27
Tècnics\ques Mitjans\anes Inmaculada Colorado Lluch M.Inmaculada.Colorado@uv.es 96 162 50 21
José Manuel Gómez Gómez J.Manuel.Gomez@uv.es 96 162 50 48

 

Administració

Càrrec Nom Adreça electrònica Telèfon
Administrativa Amparo Fuentes Pérez Amparo.Fuentes@uv.es 96 162 50 34
Administrativa Carmen Asins Carrasco Carmen.Asins@uv.es 96 162 50 16
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies