Si teniu qualsevol problema, dubte, petició d'informació... no dubteu a contactar amb les notres delegades i delegats als diferents òrgans de representació del personal:

 

JUNTA DE PDI  

José Manuel Rodríguez Victoriano

Dpt Sociologia i Antropologia Social / Fac. CC. Socials

28474  - manelv@uv.es

Antonio Santos Ortega

Dpt. Sociologia i Antropologia Social / Fac. CC. Socials

28441 - Juan.A.Santos@uv.es

 

JUNTA DE PAS  

Luisa Allepuz Olsina

Servei d'Anàlisi i Planificació / Rectorat

64204  - lallepuz@uv.es

José Asensio Romero

Secretaria Facultat de Matemàtiques

44355 - jasensio@uv.es

Carmen Mifsut Herrera

Servei d'Informàtica

72030 - Maria.C.Mifsut@uv.es

Asunción Martínez García

Locals Sindicals

83041 - margara2@uv.es

 

COMITÈ D'EMPRESA  

Joan Carles Bernad i Garcia

Dpt. Psicologia Social / Fac. Psicologia

 83025 - jcbernad@uv.es

Lucía Gómez Sánchez

Dpt. Psicologia Social / Fac. Psicologia

64570 - gomezs@uv.es

Santiago Lorca Nova

Servei d'Informació i Dinamització a l'estudiant (SEDI)

51062 - Santiago.Lorca@uv.es

Daniel Sánchez Zuriaga

Dpt. Anatomia i Embriologia Humana / Fac. Medicina

83522 - sanzuda@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies