University of Valencia logo Logo del portal

  • CGT

Contacte

Si teniu qualsevol problema, dubte, petició d'informació... no dubteu a contactar amb les notres delegades i delegats als diferents òrgans de representació del personal:

 

JUNTA DE PDI  

José Manuel Rodríguez Victoriano

Dpt Sociologia i Antropologia Social / Fac. CC. Socials

28474  - manelv@uv.es

Antonio Santos Ortega

Dpt. Sociologia i Antropologia Social / Fac. CC. Socials

28441 - Juan.A.Santos@uv.es

 

JUNTA DE PAS  

Luisa Allepuz Olsina

Servei d'Anàlisi i Planificació / Rectorat

64204  - lallepuz@uv.es

José Asensio Romero

Secretaria Facultat de Matemàtiques

44355 - jasensio@uv.es

Carmen Mifsut Herrera

Servei d'Informàtica

72030 - Maria.C.Mifsut@uv.es

Asunción Martínez García

Locals Sindicals

83041 - margara2@uv.es

 

COMITÈ D'EMPRESA  

Joan Carles Bernad i Garcia

Dpt. Psicologia Social / Fac. Psicologia

 83025 - jcbernad@uv.es

Lucía Gómez Sánchez

Dpt. Psicologia Social / Fac. Psicologia

64570 - gomezs@uv.es

Santiago Lorca Nova

Servei d'Informació i Dinamització a l'estudiant (SEDI)

51062 - Santiago.Lorca@uv.es

Daniel Sánchez Zuriaga

Dpt. Anatomia i Embriologia Humana / Fac. Medicina

83522 - sanzuda@uv.es

 

 
This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy