Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Imatge de dinero
Nom Categoria Contacte
Empar Pons Blasco (Directora) T.U. (+34) 96 382 87 76
amparo.pons@uv.es
Ana Huguet Roig (Secretària) T.U. (+34) 96 382 82 10
ana.huguet@uv.es
José E. Boscá Mares C.U. (+34) 96 382 82 39
jose.e.bosca@uv.es
Joaquín Maudos Villarroya C.U. (+34) 96 382 82 48
joaquin.maudos@uv.es
Santiago Rubio Jorge C.U. (+34) 96 162 50 66
santiago.rubio@uv.es
Luisa Escriche Bertolín T.U. (+34) 96 382 87 80
luisa.escriche@uv.es
Delfina Soria Bonet T.U. (+34) 96 382 82 17 delfina.soria@uv.es
Guadalupe Serrano Domingo T.U. (+34) 96 382 82 47
guadalupe.serrano@uv.es
Antonio Cubel Montesinos T.U. (+34) 96 382 82 44
antonio.cubel@uv.es

*Màster amb un alt percentatge del professorat pertanyent al Departament.

**CAT de graus amb un alt nombre de crèdits assignats al Departament.

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies