Junta Facultat
Empar Pons Blasco
Ana Huguet Roig
José Manuel Pastor Monsálvez
Comissió de Normalització
Titular: Ramón Ruiz Tamarit
Comissió d'Informació Bibliogràfica
Titular: Juan Fernández de Guevara Radoselovics
Comissió Econòmica
Titular: Empar Pons Blasco
Suplent: Paz Rico Belda
Comissió d'Extensió Acadèmica
Titular: José Jorge Sempere Monerris
Suplent: Vicente Calabuig Alcántara
Comissió de Programes d'Intercanvi d'Estudiants (Movilitat)
Titular: Empar Pons Blasco
Suplent: Pedro Pérez Vázquez
Comissió d'Homologació de Títols
Àrea de Fonaments d'Anàlisi Econòmica: Juan Manuel Blanco Sánchez
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques: Salvador Calatayud Giner
Comissió de Revisió de Qualificacions (Impugnacions de Grau)
President: José Ramón García Martínez
Àrea de Fonaments d'Anàlisi Econòmica:
Titular: Mª Dolores Alepuz Chaqués
Suplent: Nieves Lázaro Pardo
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques:
Titular: Daniel Tirado Fabregat
Suplent: Pablo Cervera Ferri
Comissió de Convalidacions Parcials
Àrea de Fonaments d'Anàlisi Econòmica:
Titular: Pedro J. Pérez Vázquez
Suplent: José R. García Martínez
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques:
Titular: Joaquín Cuevas Casaña
Suplent: Pablo Cervera Ferri
Comissió Convalidacions CAG
Àrea de Fonaments d'Anàlisis Econòmica:
Titular: Francisco J. Ferri Carreres
Suplent: Óscar Álvarez San-Jaime
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques:
Titular: Joaquín Cuevas Casaña
Suplent: Pablo Cervera Ferri
Comissió d'Igualtat:
Àrea de Fonaments d'Anàlisis Econòmica: Paz Rico Belda (S)
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques: Francisco Medina Albadalejo (T)
Comissió d'Espais
Àrea de Fonaments d'Anàlisis Econòmica: José E. Boscá Mares (T)
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques: Antonio Cubel Montesinos (S)
Comissió Honoris Causa
Titular: Javier Andrés Domingo
Suplent: Empar Pons Blasco
Comissió de Pràctiques Obligatòries
Cooordinadora: Paz Rico Belda (nombrada JF)
Titular: Paz Coscollá Girona
Suplent: Concepción Peñarrubia Carrión
Comissió Premis Extraordinaris
Francisco Goerlich Gisbert
Comissió Impugnació Qualificacions Postgrau
Gregorio García Mesanat
Daniel Tirado Fabregat
Comissió Elaboració Protocol Seguretat per al Procés Dissseny i Custòdia Exàmens
Ana Huguet Roig
Comissió Comité Qualitat
CCA Master Economía: Pilar Beneito López (codirectora)
CCA Master Direc. i Planif. Turisme: Gregorio García Mesanat (director)
Master MBA: Carlos Peraita de Grado (director)
Comissió Incorporació Universitat (secundària)
Luisa Escriche Bertolín
Comissió de Treballs de Fí de Grau
Coordinadora (Nombrada JF): Paz Coscollá Girona
Comissió d'admissió per la continuació d'estudis estrangers
Àrea de Fonaments d'Anàlisis Econòmica:
José Ramón García Martínez (T)
Pedro Pérez Vázquez (S)
Àrea d'Història i Institucions Econòmiques:
Joaquim Cuevas Casaña (T)
Pablo Cervera Ferri (S)
Comissió de Sostenibilitat
Begoña Casino Martínez (T)
Carlos Peraita De Grado (S)