Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
ALAMAN PICAZO, AGUSTIN T.E.U. Agustin.Alaman@uv.es document
ALONSO BRULL, VICENTE T.E.U. Vicente.Alonso@uv.es document

ALONSO SANZ, AMPARO
Coordinadora Esp. Dibuix Màster Secundària

AJUDANT DOCTORA M.Amparo.Alonso@uv.es  document
ANGULO ALEMÁN, TANYA AJUDANT DOCTORA

Tanya.Angulo@uv.es

document
ATIENZA GAGO, RODRIGO  PROFESSOR ASSOCIAT Rodrigo.Atienza@uv.es document
BAUTISTA SANCHEZ, REBECA PROFESSORA ASSOCIADA

Rebeca.Bautista@uv.es

document
BERMELL CORRAL, MARIA ANGELES T.U. Angeles.Bermell@uv.es document
BERNABÉ VILLODRE, MARÍA DEL MAR
(Coordinadora Unitat Docent de Música i Didàctica de l'Expressió Musical)
AJUDANT DOCTORA Maria.Mar.Bernabe@uv.es document
BLASCO MAGRANER, SALVADOR PROFESSOR ASSOCIAT J.Salvador.Blasco@uv.es document
BOSCH BIVIÁ, ANTONIO HANS PROFESSOR ASSOCIAT Antonio.Bosch@uv.es  document
BOTELLA MESTRE, DÍDAC PROFESSOR ASSOCIAT Didac.Botella@uv.es document
BOTELLA NICOLAS, ANA MARIA CONTRACTADA DOCTORA

Ana.Maria.Botella@uv.es

 document
CALVO LÓPEZ, ALEXIS PROFESSOR ASSOCIAT Julio.A.Calvo@uv.es document
CARRASCOSA MARTÍNEZ, ELIZABETH PROFESSORA ASSOCIADA Elizabeth.Carrascosa@uv.es document
CERVERA MARTÍNEZ, JOSEFA PROFESSORA ASSOCIADA Josefa.Cervera@uv.es document
DAUD PICO, CONCHA T.U. Concha.Daud@uv.es document
DÍAZ BARAHONA, JOSÉ T.E.U. Jose.Diaz-Barahona@uv.es document
DOMÍNGUEZ RUIZ, RICARDO PROFESSOR ASSOCIAT Ricardo.Dominguez@uv.es document
ESTEVAN TORRES, ISAAC
(Coordinador Unitat Docent Didàctica de l'Educació Física)
AJUDANT DOCTOR Isaac.Estevan@uv.es document
FERNÁNDEZ MAXIMIANO, RAFAEL
Coordinador Esp. Música Màster Secundària
PROFESSOR COL·LABORADOR

Rafael.Fernandez-Maximiano@uv.es

document
FONTELLES RODRÍGUEZ, VICENT LLUÍS PROFESSOR COL·LABORADOR Vicent.Fontelles@uv.es document

FOSATI PARREÑO, AMPARO

T.E.U. Amparo.Fosati@uv.es document
FRANCO GRAU, LUIS MARIA PROFESSOR ASSOCIAT

Luis.M.Franco@uv.es

document
FUENTES MIGUEL, JORGE PROFESSOR ASSOCIAT

Jorge.Fuentes@uv.es

document

GALBIS LOPEZ, VICENTE

T.U.

Vicente.Galbis@uv.es

document
GARCÍA MASSÓ, XAVIER
AJUDANT DOCTOR Xavier.Garcia@uv.es document
GARCÍA PÉREZ, JOSÉ ANTONIO PROFESSOR ASSOCIAT J.Antonio.Garcia-Perez@uv.es document
GARCÍA PUCHADES, WENCESLAO
Coordinador Esp. E. Física Màster Secundària
AJUDANT DOCTOR wenceslao.garcia@uv.es document
GÓMEZ ANDÚJAR, ANTONIO PROFESSOR ASSOCIAT Toni.Gomez@uv.es  document
GRIJALBO SANTAMARIA, CARLES  PROFESSOR ASSOCIAT

Carles.Grijalbo@uv.es

 document
HERNANDIS MARTÍNEZ, JESÚS PROFESSOR ASSOCIAT Jesus.Hernandis@uv.es document
HUERTA RAMON, RICARD T.U. Ricard.Huerta@uv.es document
IGUAL FORNÁS, IGNACIO PROFESSOR ASSOCIAT

Ignacio.Igual@uv.es

 document
ISUSI FAGOAGA, ROSA Mª
AJUDANT DOCTORA Rosa.Isusi@uv.es document
JORQUES ESTEVE, YESENIA Mª PROFESSORA ASSOCIADA

Yesenia.Jorques@uv.es

document
LIZANDRA MORA, JORGE AJUDANT DOCTOR Jorge.Lizandra@uv.es document
LOZANO TORRELLA, ISMAEL PROFESSOR ASSOCIAT Ismael.Lozano@uv.es document

MARTÍNEZ BELLO, VLADIMIR ESSAU

CONTRACTAT DOCTOR

Vladimir.Martinez@uv.es

document
MARTÍNEZ NAVARRO, JOSÉ PROFESSOR ASSOCIAT Jose.Martinez-Navarro@uv.es document
MARTOS GARCÍA, DANIEL

CONTRACTAT DOCTOR

Daniel.Martos@uv.es

 document
MASCARELL PALAU, DAVID PROFESSOR ASSOCIAT David.Mascarell.Palau@uv.es document
MEDINA FERRER, FRANCESC PROFESSOR ASSOCIAT Francesc.Medina@uv.es document
MIÑANA SIGNES, VICENTE PROFESSOR ASSOCIAT

Vicente.Minana@uv.es

document
MOLINA GARCÍA, JAVIER CONTRACTAT DOCTOR

Javier.Molina@uv.es

document
MONFORT PAÑEGO, MANUEL T.U. Manuel.Monfort@uv.es document
MONFORTE I CASAÑ, ENRIC PROFESSOR ASSOCIAT Enric.Monforte@uv.es document

MORANT NAVASQUILLO, REMIGI
(Director del Departament)

CONTRACTAT DOCTOR

Remigi.Morant@uv.es

document
MOYA MATA, IRENE PROFESSORA ASSOCIADA

Irene.Moya@uv.es

document
MUÑOZ BLASCO, MARIA AMPARO PROFESSORA ASSOCIADA Maria.A.Munoz@uv.es document
PEIRO VELERT, CARME T.U. Carmen.Peiro@uv.es document
PORTALÉS RAGA, MATILDE AJUDANT DOCTORA
 
Matilde.Portales@uv.es document
RAMÓN CAMPS, RICARD
(Coordinador Unitat Docent de Didàctica de l'Expressió Plàstica)
AJUDANT DOCTOR Ricard.Ramon@uv.es document
ROMAGUERA ALBENTOSA, ENRIC PROFESSOR ASSOCIAT Enric.Romaguera@uv.es document
RUEDA GASCÓ, PALOMA PROFESSORA ASSOCIADA Paloma.Rueda@uv.es document
SÁEZ ALONSO, ELENA PROFESSORA ASSOCIADA Elena.Saez@uv.es document
SAMPEDRO BELDA, VICENT PROFESSOR ASSOCIAT Vicent.Sampedro@uv.es document
SANZ GARCÍA, JOSÉ MIGUEL PROFESSOR ASSOCIAT J.Miguel.Sanz@uv.es document
SELFA LLUCH, ELENA PROFESSORA ASSOCIADA M.Elena.Selfa@uv.es document
SILVESTRE VAÑO, RICARD CONTRACTAT DOCTOR Ricard.Silvestre@uv.es document
TARÍN MORENO, SALVADOR PROFESSOR ASSOCIAT Salvador.Tarin@uv.es document
TEJADA GIMÉNEZ, JESÚS T.U. Jesus.Tejada@uv.es document
TELLO COLLADO, JOSÉ SANTIAGO PROFESSOR ASSOCIAT Santiago.Tello@uv.es document
TORRES OTERO, LUIS PROFESSOR ASSOCIAT Luis.Torres-Otero@uv.es document
VALENCIA PERIS, ALEXANDRA
(Secretària del Departament)
AJUDANT DOCTORA Alexandra.Valencia@uv.es document
VALVERDE ESTEVE, TERESA AJUNDANT DOCTORA Teresa.Valverde@uv.es document
VENTURA CHALMETA, ESTER PROFESSORA ASSOCIADA Ester.Ventura@uv.es document
VERDEJO IZQUIERDO, MARÍA PALMIRA PROFESSORA ASSOCIADA M.Palmira.Verdejo@uv.es document

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies