Nom Categoria Contacte Fitxa personal i tutories
ALCANTUD DÍAZ, MARÍA AJUDANT DOCTORA

9616 25028

EP 01
Maria.Alcantud@uv.es

 document
ARMERO FERNÁNDEZ, IRENE ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
Irene.Armero@uv.es

document
CARDONA SANCHIS, LAURA ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
Laura.Cardona@uv.es

 document
GARCÍA ARROYO, ANA Mª AJUDANT DOCTORA

9616 25375

EP 05
Ana.Maria.Garcia-Arroyo@uv.es

document
GARCÍA PASTOR, M. DOLORES CONTRACTADA DOCTORA

9638 64899

P1 03
Maria.D.Garcia@uv.es

document
GÓMEZ LÓPEZ, ÁNGELA AJUDANT DOCTORA

9616 25494

S 02 04
Angela.Gomez@uv.es

 document
INSA AGUSTINA, JOSÉ RAMÓN T.E.U.

9639 83827

P1 02
Jose.Insa@uv.es

document
KÜSTER SANTACRUZ, MARÍA ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
Maria.Kuster@uv.es

 document
MARTÍN MARCHANTE, BEATRIZ ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
Beatriz.Martin-Marchante@uv.es

 document
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, ORETO ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
M.Oreto.Martinez@uv.es

 document
ORTIZ BALLESTER, ELENA ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
Elena.Ortiz-Ballester@uv.es

 document
PONS FEMENIA, JUAN JOSÉ ASSOCIAT

9616 25447

Alcalde Reig
Juan.Pons@uv.es

document
REYES TORRES, AGUSTÍN CONTRATAT DOCTOR INTERI

9638 64072

P1 06/Alcalde Reig
Agustin.Reyes@uv.es

 document
SÁNCHEZ GARCÍA, ANTONIO MANUEL ASSOCIAT

9616 25375

EP 05
Antonio.M.Sanchez@uv.es

document
SELISTEAN, RODICA TEODORA ASSOCIADA

9616 25375

EP 05
Rodica.Selistean@uv.es

 document
SOLER BERNABEU, JUAN ANTONIO ASSOCIAT

9629 17450

Ontinyent
Juan.Soler@uv.es

document
SOLER PARDO, BETLEM AJUDANT DOCTORA

9616 25438

S P2 02
Betlem.Soler@uv.es

document
VILLACAÑAS DE CASTRO, LUIS S. CONTRATAT DOCTOR INTERI

9639 83826

P1 05/Alcalde Reig
Luis.Villacanas@uv.es

 document

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies