Nom Categoria Contacte Fitxa Personales i tutorías
ADAME SANCHEZ, CONSOLACION TU 96 382 88 89 consolacion.adame@uv.es

document

ALBERO FERNÁNDEZ, JORDI V ASU 96 386 44 48 jordi.albero@uv.es

document

ALEGRE VIDAL, JOAQUIN CU

96 382 88 77 Joaquin.Alegre@uv.es

document

ALONSO URBANO, AURORA ASU 96 386 41 00. EXT: 21649 auaur@uv.es

document

BALBASTRE BENAVENT, FRANCISCO TU 96 382 85 36 francisco.balbastre@uv.es

document

BENAVIDES ESPINOSA, MARIA DEL MAR TU 96 382 83 23 maria.m.benavides@uv.es

document

BENITO CASTELLANO, ALEJANDRO DE ASU 96 386 44 48 Alejandro.de-Benito@uv.es

document

BENITO SARRIA, GERMÁN PIF 96 398 33 54 German.Benito@uv.es  
BOTELLA ANDREU, ANA PIF 96 398 33 76 Ana.Botella@uv.es
CAMARENA GIL, EMILIO ASU 96 386 44 48 ecagil@uv.es

document

CAMISON ZORNOZA, CESAR CU 96 382 86 98 cesar.camison@uv.es

document

CAMPOS CLIMENT, VANESSA AJDR 96 382 83 25 vanessa.campos@uv.es document
CAMPS TORRES, JOAQUIN TU 96 382 89 02 joaquin.camps@uv.es document
CANET GINER, MARIA TERESA TU 96 382 88 75 teresa.canet@uv.es document
CANTARERO SANZ, SANTIAGO

CDRI

96 382 88 98 santiago.cantarero@uv.es document
CERVER ROMERO, ELVIRA TEU 96 382 83 31 elvira.cerver@uv.es document
COBOS CABALLERO, ANGELA TEU 963828895 angela.cobos@uv.es document
COMECHE MARTINEZ, JOSE MANUEL CDR 96 382 88 88 jose.m.comeche@uv.es document
CRUZ ROS, SONIA TU 96 382 88 78 sonia.cruz@uv.es document
DASI COSCOLLAR, MARIA DELS ANGELS TU 96 382 88 82 angels.dasi@uv.es document
DASI RODRIGUEZ, SONIA TU 96 382 88 84 sonia.dasi@uv.es document
DOLZ DOLZ, CONSUELO CDR 96 382 83 16 consuelo.dolz@uv.es document
DOMINGO TORAN, PEDRO AS.U. 96 386 41 00. EXT: 21649 pedro.domingo@uv.es document
ESCRIBÁ CARDÁ, NAIARA AJDR 96 382 55 11  naiara.escriba@uv.es

document

ESCRIBA ESTEVE, ALEJANDRO TU 963828880 alejandro.escriba@uv.es document
ESCRIBA MORENO, MARIA ANGELES CDR 96382 8887 maria.a.escriba@uv.es document
FERNANDEZ GUERRERO, RAFAEL CEU 963828326 rafael.fernandez@uv.es document
FERNÁNDEZ MESA, ANA ISABEL AJDR 96 386 44 38 Anabel.fernandez@uv.es document
FERRERAS MÉNDEZ, JOSE LUIS AJDR 96 382 8327   J.Luis.Ferreras@uv.es

document

GARCÍA GRANERO, ANA AJDR 96 382 87 71 Ana.Garcia-Granero@uv.es  
GARCIA-PETIT GISBERT, JORGE MAURO ASU 96 386 81 00 ext: 21649 jorge.garcia-petit@uv.es document
GARCÍA PERDIGUERO, TOMÁS TU 96 162 53 85 tomas.garcia@uv.es document
GARZON BENITEZ, MARIA DOLORES AJDR 96 162 54 83 Lola.Garzon@uv.es document
GONZALEZ CRUZ, TOMAS TU 963828797 tomas.gonzalez@uv.es document
GUILLEN PARRA, MANUEL TU 963828893 manuel.guillen@uv.es document
HERRERA GOMEZ, JUSTO TU 963828722 justo.herrera@uv.es document

IBORRA JUAN, MARIA

TU 963828721 maria.iborra-juan@uv.es document
JULIÁN RUBIO, FRANCISCO JAVIER ASU 96 382 87 53 Francisco.Julian@uv.es document
JUSTE MÉNDEZ, JOAQUÍN ASU 96 382 82 75 Joaquin.Juste@uv.es

document

LACAL GUTIÉRREZ, GERMÁN ASU 96 382 82 75  German.Lacal@uv.es

document

LEON DARDER, FIDEL TU 963828903 fidel.leon@uv.es document
LINARES NAVARRO, ESMERALDA CDR 96 382 83 24 esmeralda.linares@uv.es document
LLOPIS GIMENEZ, JOSE TOMAS ASU 96 386 41 00. EXT: 21649 tomas.llopis@uv.es document
LLORIA ARAMBURO, MARIA BEGOÑA TU 963828896 maria.b.lloria@uv.es document
LUNA AROCAS, ROBERTO CU 963828899 roberto.luna@uv.es document
MARCH CHORDA, ISIDRE CU 963828769 isidre.march@uv.es document
MARTINEZ FUENTES, CLARA TU 963828906 clara.martinez@uv.es document
MARTINEZ PART, SALVADOR ASU 96 386 44 48 marpart@uv.es document
MARTINEZ PEREZ, JUAN FRANCISCO TU 963828883 juan.f.martinez@uv.es document
MAS TUR, ALICIA AJDR

963828881 alicia.mas@uv.es

document
MENDEZ MARTINEZ, MANUEL TEU 963828892 manuel.mendez@uv.es document
MOHEDANO SUANES, ANTONIA TU 96 162 52 66 antonia.mohedano@uv.es document
MOLINA BOTELLA, MªJOSÉ ASU 96 2911923 (ONTINYENT) / DEPARTAMENTO 96 382 83 12 (EN VALENCIA) Maria.Jose.Molina@uv.es document
MONREAL GARRIDO, MANUEL TE 963828330 manuel.monreal@uv.es document
MORENO LUZON, MARIA DOLORES CU 963828335 maria.moreno@uv.es document
NAGORE LACASA, PILAR ASU 96 386 41 00. EXT: 21649 Pilar.Nagore@uv.es document
OLMOS PEÑUELA, JULIA AJDR 96 382 89 54 Julia.Olmos@uv.es document
OLTRA COMORERA VICTOR TU 963828317 victor.oltra@uv.es document
ORELLANA ZAMBRANO, WALDO-EXEQUIEL TU 963828327 waldo.orellana@uv.es document
PARDO DEL VAL, MANUELA TU 963828897 manoli.pardo@uv.es document
PASCUAL IVARS, JOSE VICENTE AJDR 96 386 44 40 jose.pascual@uv.es document
PEDRAZ HERNÁNDEZ, JUAN CARLOS ASU 96 386 41 00. EXT: 21649 Juan.Pedraz@uv.es document
PLA BARBER, JOSE CU 963828917 jose.pla@uv.es document
PUIG BLANCO, FRANCISCO TU 963828687 francisco.puig@uv.es document
QUILEZ PARDO MANUEL ASU 96 386 44 48 Manuel.Quilez@uv.es document
REDONDO CANO, ANA TU 963828886 ana.redondo@uv.es document
RIERA ESTEVE, MARTA  A ASU 96 382 82 75 Marta.Riera@uv.es

document

REVUELTO TABOADA, LORENZO TU 963828890 lorenzo.revuelto@uv.es document
RIBEIRO SORIANO, DOMINGO ENRIQUE CU 963828891 domingo.ribeiro@uv.es document
ROIG DOBON, SALVADOR TU 963828328 salvador.roig@uv.es

document

SALAS VALLINA, ANDRÉS ASU 96 162 54 63 Andres.Salas@uv.es  
SAFON CANO, VICENTE TU 96 3828907 vicente.safon@uv.es document
SANANDRES DOMINGUEZ, ELENA ASU 96 3828753 M.Elena.Sanandres@uv.es  document
SANCHEZ PEINADO, ESTHER TU 963828894 esther.sanchez@uv.es document
SANCHEZ PEINADO, LUZ TU 961625179 Luz.Sanchez@uv.es document
SANCHIS PALACIO, JOAN RAMON CU 963828322 joan.r.sanchis@uv.es document
SANCHO MESTRE, CARLA ASU 96 382 82 75 Carla.Sancho@uv.es  
SAORÍN IBORRA, MARIA DEL CARMEN TU 963828951 carmen.saorin@uv.es document
SIMON MOYA, VIRGINIA PIF 96 3864444 virginia.simon@uv.es  
SOLER TARAZONA, FRANCISCO JOSÉ ASU 96 386 44 48 Francisco.J.Soler@uv.es document
SOMALO VILANA, ÁNGEL ASU 96 386 41 00. EXT: 21649 angel.somalo@uv.es document
TARAZONA LLACER, FEDERICO TU 963828314 federico.tarazona@uv.es document
TOMAS ESTRADA, JOSE ALVARO ASU 96 386 41 00 EXT: 21649 alvaro.tomas@uv.es document
TORCAL TOMAS, VICENTE RAMON T.E 963828311 vicente.r.torcal@uv.es document
URRA URBIETA JOSE ANASTASIO TU 963828885 anastasio.urra@uv.es document
VILLAR GARCÍA, CRISTINA CDRI 96 382 87 50 Cristina.Villar@uv.es document
VIVAS LOPEZ, SALVADOR CDR 963828876 salvador.vivas@uv.es document
ZARRAGA QUINTANA, FERNANDO M. ASU 96 386 44 48 fernando.zarraga@uv.es document

 


Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament académiques i administratives. El fet de fer-les SERVIR Por Una ONU nos distint d'aquests, i en particular comercials amb finalitats o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà Contrari Del als, principis art de l'. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Carácter Personal, i Del del als seus equivalentes de la directiva 95 / 46 / CE, Que Sera Posat en coneixement de les autoritats Hace competentes en Matèria de protecció de dades.


 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies