La Comissió de Docència i Avaluació de la Docència està formada pel president, nomenat pel Director del departament, i un representant de cadascuna de les unitats docents del departament.

 

Nom Categoria Contacte
NACHER ESCRICHE, JOSE MARIA T.U. - President 96 382 8639
Jose.M.Nacher@uv.es
VILA LLADOSA, LUIS EDUARDO T.U. - U. D. d'Estadistica 96 382 8417
Luis.Vila@uv.es
CHAVES AVILA, RAFAEL T.U. - U. D. de Política 96 162 8854
Rafael.Chaves@uv.es
PLA VALL, ANGELES T.E.U. - U. D. d'Hisenda 96 382 8621
Angeles.Pla@uv.es
PRIMO MILLO, JORGE T.E.U. - U. D. d'Economia Política 96 382 8609
Jorge.Primo@uv.es
PAVIA MIRALLES, JOSE MANUEL C.U. - U. D. Estadística (Suplent) 96 382 8404
Jose.M.Pavia@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies