La Comissió de Doctorat està formada pel president, nomenat pel Director del departament, i tots els professors doctors del departament.

 

Nom Categoria Contacte
ARRIBA BUENO, RAUL DE Contractat Doctor 96 162 5140
Raul.de-Arriba@uv.es
AYBAR ARIAS, CRISTINA T.U. 96 382 8638
Cristina.Aybar@uv.es
BANYULS LLOPIS, JOSEP T.U. 96 162 5158
Josep.Banyuls@uv.es
BEAMONTE CORDOBA, EDUARDO T.U. 96 382 8618
Eduardo.Beamonte@uv.es
BLASCO BLASCO, OLGA T.U. 96 382 8810
Olga.Blasco@uv.es
BONO MARTINEZ, EMERITO C.U. 96 382 8558
Emerit.Bono@uv.es
CANO CANO, ERNEST T.U. 96 382 8620
Ernest.Cano@uv.es
CARRASCO ARROYO, SALVADOR C.E.U. 96 382 8416
Salvador.Carrasco@uv.es
CASINO MARTINEZ, ALEJANDRO C.E.U. 96 382 8624
Alejandro.Casino@uv.es
CASTRO MAFE, SALVADOR C.E.U. 96 382 8631
Salvador.Castro@uv.es
CHAVES AVILA, RAFAEL T.U. 96 162 8854
Rafael.Chaves@uv.es
CILLERO SALOMON, PEDRO C.E.U. 96 382 86 30
Pedro.Cillero@uv.es
COLOM ANDRES, MARIA CONSUELO T.U. 96 382 8642
Consuelo.Colom@uv.es
COLL SERRANO, VICENTE Contractat Doctor 96 382 8640
Vicente.Coll@uv.es
CONTRERAS NAVARRO, JOSE LUIS T.U. 96 382 8639
Jose.L.Contreras@uv.es
DALMAU LLISO, JUAN CARLOS T.U. 96 382 8633
Juan.C.Dalmau@uv.es
DESCALÇ I TORMO, ASENSI T.U. 96 382 8613
Asensi.Descals@uv.es
FUENMAYOR FERNANDEZ, AMADEO/td> T.U. 96 382 8626
Amadeo.Fuenmayor@uv.es
GALLEGO BONO, JUAN RAMON T.U. 96 382 8648
Juan.R.Gallego@uv.es
GARCIA RECHE, ANDRES T.U. 96 382 8555
Andres.Garcia-Reche@uv.es
GARCIA SOBRECASES, FRANCISCO T.U. 96 382 8610
Francisco.Garcia-Sobrecases@uv.es
GONZALEZ DIAZ, AGUSTIN T.U. 96 382 8413
Agustin.Gonzalez@uv.es
GRANELL PEREZ, RAFAEL T.U. 96 382 8623
Rafael.Granell@uv.es
HERNANDEZ CARRION, JOSE RODOLFO T.U. 96 382 8660
Rodolfo.Hernandez@uv.es
HIGON TAMARIT, FRANCISCO T.U. 96 382 8632
Francesc.Higon@uv.es
IVARS ESCORTELL, ANTONIA T.U. 96 382 8637
Antonia.Ivars@uv.es
JAIME PASTOR, VICENTE T.U. 96 382 8608
Vicente.Jaime@uv.es
JORDAN GALDUF, JOSEP MARIA C.U. 96 382 8556
Josep.M.Jordan@uv.es
LA ROCA CERVIGÓN, FRANCESC DE ASÍS T.U. 96 382 8418
Francesc.La-Roca@uv.es
LOPEZ RODRIGUEZ, M ISABEL T.U. 96 382 8617
Maria.I.Lopez@uv.es
MARCH I POQUET, JOSEP MARIA T.U. 96 382 8619
Josep.M.March@uv.es
MARTINEZ DE LEJARZA ESPARDUCER, JUAN T.E.U. 96 382 8561
J.Mtnez.Lejarza@uv.es
MARTINEZ DE LEJARZA ESPARDUCER, IGNACIO C.E.U. 96 382 8421
Ignacio.Martinez-Lejarza@uv.es
MARTINEZ VERDU, ROSARIO C.E.U. 96 382 8616
Rosario.Martinez@uv.es
MENDEZ MARTINEZ, SALVADOR T.U. 96 382 8650
Salvador.Mendez@uv.es
MOLES MACHI, MARIA CRUZ T.U. 96 382 8614
Cruz.Moles@uv.es
MONTORO PONS, JUAN DE DIOS T.U. 96 382 8124
Juan.D.Montoro@uv.es
MONZON CAMPOS, JOSE LUIS C.U. 96 382 8560
J.Luis.Monzon@uv.es
MUÑIZ RODRIGUEZ, PRUDENCIO T.U. 96 382 8562
Prudencio.Muniz@uv.es
MURGUI IZQUIERDO, JUAN SANTIAGO C.U. 96 382 8426
Santiago.Murgui@uv.es
NACHER ESCRICHE, JOSE MARIA T.U. 96 382 8639
Jose.M.Nacher@uv.es
OCHANDO CLARAMUNT, CARLOS T.U. 96 382 8628
Carlos.Ochando@uv.es
PAVIA MIRALLES, JOSE MANUEL C.U. 96 382 8404
Jose.M.Pavia@uv.es
PAZ GARCIA, JOSE VICENTE T.U. 96 382 8423
Jose.Vicente.Paz@uv.es
PEDRO BUENO, AURORA T.U. 96 382 8611
Aurora.Pedro@uv.es
PITXER I CAMPOS, JOSEP VICENT T.E.U. 96 382 8635
Josep.V.Pitxer@uv.es
PLA JULIAN, ISABEL T.U. 96 382 8420
Isabel.Pla@uv.es
PLA VALL, ANGELES T.E.U. 96 382 8621
Angeles.Pla@uv.es
PUCHADES NAVARRO, MIGUEL T.U. 96 382 8128
Miguel.Puchades@uv.es
RAUSELL KOSTER, PAU T.U. 96 382 8645
Pau.Rausell@uv.es
ROIG ALONSO, MIGUEL C.U. 96 382 8427
Miguel.Roig@uv.es
ROIG COTANDA, JOSE MANUEL T.U. 96 382 8419
Jose.M.Roig@uv.es
RUIZ PONCE, FELIX T.U. 96 382 8646
Felix.Ruiz@uv.es
SAJARDO MORENO, ANTONIA T.U. 96 382 8612
Antonia.Sajardo@uv.es
SALVADOR CIFRE, CONCEPCION T.U. 96 382 8649
Concha.Salvador@uv.es
SANCHEZ ANDRES, ANTONIO T.U. 96 382 8559
Tono.Sanchez@uv.es
SANCHEZ VELASCO, AMAT T.U. 96 382 8422
Amat.Sanchez@uv.es
SUCH JUAN, JUAN BAUTISTA T.U. 96 382 8411
Juan.Such@uv.es
TAMBORERO SANJUAN, MARIA PILAR T.E.U. 96 382 8643
Pilar.Tamborero@uv.es
TOBOSO LOPEZ, FERNANDO T.U. 96 382 8414
Fernando.Toboso@uv.es
TOMAS CARPI, JUAN ANTONIO C.U. 96 382 8557
Juan.A.Tomas@uv.es
TORREJON VELARDIEZ, MIGUEL T.U. 96 382 8625
Miguel.Torrejon@uv.es
TORTOSA CHULIA, M. ANGELES T.U. 96 382 8647
Angeles.Tortosa@uv.es
VERES FERRER, ERNESTO T.U. 96 382 8424
Ernesto.Veres@uv.es
VILA LLADOSA, LUIS EDUARDO T.U. 96 382 8417
Luis.Vila@uv.es
YAGUE PERALES, ROSA MARIA T.U. 96 382 8629
Rosa.M.Yague@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies