La Comissió d'Informàtica està formada pel president, nomenat pel Director del departament, i un representant de cadascuna de les unitats docents del departament.

 

Nom Categoria Contacte
HIGON TAMARIT, FRANCISCO T.U. - Coordinador 96 382 8632
Francesc.Higon@uv.es
MARTINEZ DE LEJARZA ESPARDUCER, JUAN T.E.U. - U. D. Estadistica 96 382 8561
J.Mtnez.Lejarza@uv.es
VILLALBA FONFRIA, ANGEL T.E.U. - U. D. Política 96 382 86 27
Angel.Villalba@uv.es
GRANELL PEREZ, RAFAEL T.U. - U. D. Hisenda 96 382 8623
Rafael.Granell@uv.es
MONTORO PONS, JUAN DE DIOS T.U. - U. D. Economia Política 96 382 8124
Juan.D.Montoro@uv.es
IVARS ESCORTELL, ANTONIA T.U. - U. D. Estadística (Suplent) 96 382 8637
Antonia.Ivars@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies