Aquesta comissió és la encarregada de, l'elaboració del Reglament de Règim Intern del departament d'Economia Aplicada arrel de l'aprovació dels nous estatuts de la Universitat de Valènca aprovats després de l'entrada en vigor de la LOU; així com de les possibles modificacions.

Està formada per:
a) Un membre de cadascuna de les unitats docents del departament, un d'ells actuarà com a president i un altre com a secretari
b) Els presidents de les comissions existents al departament
c) Un representant dels estudiants membre del Consell del departament
d) Un representant del P.A.S. membre del Consell del departament

 

Nom Categoria Contacte
MONZON CAMPOS, JOSE LUIS C.U. - U.D. Política Econòmica i President de la Comissió 96 382 8560
J.Luis.Monzon@uv.es
PUCHADES NAVARRO, MIGUEL T.U. - U.D. Economia Política i Secretari de la Comissió 96 382 8128
Miguel.Puchades@uv.es
FUENMAYOR FERNANDEZ, AMADEO T.U. - U.D. Hisenda Pública 96 382 86 26
Amadeo.Fuenmayor@uv.es
PLA VALL, ANGELES C.E.U. - Presidenta Comissió Econòmica 96 382 86 21
Angeles.Pla@uv.es
HIGON TAMARIT, FRANCISCO T.U. - President Comissió Informàtica 96 382 8632
Francesc.Higon@uv.es
NACHER ESCRICHE, JOSE MARIA T.U. - President Comissió de Docència i Avaluació de la Docència 96 382 8639
Jose.M.Nacher@uv.es
COLL SERRANO, VICENTE Contractat Doctor - President/a Comissió d'OCA 96 382 86 40
Vicente.Coll@uv.es
TORTOSA CHULIA, M. ANGELES T.U. - President Comissió d'Activitats Acadèmiques i Culturals 96 382 8647
Angeles.Tortosa@uv.es
PUCHADES NAVARRO, MIGUEL T.U. - President Comissió de Contractació 96 382 8128
Miguel.Puchades@uv.es
MONTORO PONS, JUAN DE DIOS T.U. - U. D. Estadística 96 382 8124
Juan.D.Montoro@uv.es
Representants d'estudiants Actualment no hi ha representació  

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies