Nom Categoria Contacte
ARRIBA BUENO, RAUL DE Contractat Doctor 96 162 51 40
Raul.de-Arriba@uv.es
AYBAR ARIAS, CRISTINA T.U. 96 382 86 38
Cristina.Aybar@uv.es
BACHERO NEBOT, JOSE MIGUEL T.U. 96 382 84 09
J.Miguel.Bachero@uv.es
BANYULS LLOPIS, JOSEP T.U. 96 162 51 58
Josep.Banyuls@uv.es
BEAMONTE CORDOBA, EDUARDO T.U. 96 382 86 18
Eduardo.Beamonte@uv.es
BELDA PINA, CARLOS Auxiliar de Serveis 96 382 84 28/ 96 162 51 65
Carlos.Belda@uv.es
BLASCO BLASCO, OLGA T.U. 96 382 88 10
Olga.Blasco@uv.es
BONO MARTINEZ, EMERITO C.U. 96 382 85 58
Emerit.Bono@uv.es
CANO CANO, ERNEST T.U. 96 382 86 20
Ernest.Cano@uv.es
CARRASCO ARROYO, SALVADOR C.E.U. 96 382 84 16
Salvador.Carrasco@uv.es
CASINO MARTINEZ, ALEJANDRO C.E.U. 96 382 86 24
Alejandro.Casino@uv.es
CASTRO MAFE, SALVADOR C.E.U. 96 382 86 31
Salvador.Castro@uv.es
CILLERO SALOMON, PEDRO C.E.U. 96 382 86 30
Pedro.Cillero@uv.es
COLOM ANDRES, MARIA CONSUELO T.U. 96 382 86 42
Consuelo.Colom@uv.es
COLL NAVARRO, ISMAEL Administratiu 96 382 84 28/ 96 162 53 83
Ismael.Coll@uv.es
COLL SERRANO, VICENTE Contractat Doctor 96 382 86 40
Vicente.Coll@uv.es
CONTRERAS NAVARRO, JOSE LUIS T.U. 96 382 86 39
Jose.L.Contreras@uv.es
CHAVES AVILA, RAFAEL T.U. 96 162 88 54
Rafael.Chaves@uv.es
DALMAU LLISO, JUAN CARLOS T.U. 96 382 86 33
Juan.C.Dalmau@uv.es
DESCALÇ I TORMO, ASENSI T.U. 96 382 86 13
Asensi.Descals@uv.es
DIEZ GARCIA, RAFAEL T.E.U. 96 382 86 44
Rafael.Diez@uv.es
FUENMAYOR FERNANDEZ, AMADEO T.U. 96 382 86 26
Amadeo.Fuenmayor@uv.es
GALLEGO BONO, JUAN RAMON T.U. 96 382 86 48
Juan.R.Gallego@uv.es
GARCIA RECHE, ANDRES T.U. 96 382 85 55
Andres.Garcia-Reche@uv.es
GARCIA SOBRECASES, FRANCISCO T.U. 96 382 86 10
Francisco.Garcia-Sobrecases@uv.es
GOMAR SANCHO, REYES Administrativa 96 382 84 28/ 96 162 51 66
Reyes.Gomar@uv.es
GONZALEZ DIAZ, AGUSTIN T.U. 96 382 84 13
Agustin.Gonzalez@uv.es
GRANELL PEREZ, RAFAEL T.U. 96 382 86 23
Rafael.Granell@uv.es
GUILLEM CALATAYUD, NOELIA Cap d'Unitat de Gestió Administrativa 96 382 84 28/ 96 382 88 01
Noelia.Guillem@uv.es
HERNANDEZ CARRION, JOSE RODOLFO T.U. 96 382 86 60
Rodolfo.Hernandez@uv.es
HIGON TAMARIT, FRANCISCO T.U. 96 382 86 32
Francesc.Higon@uv.es
IVARS ESCORTELL, ANTONIA T.U. 96 382 86 37
Antonia.Ivars@uv.es
JAIME PASTOR, VICENTE T.U. 96 382 86 08
Vicente.Jaime@uv.es
JORDAN GALDUF, JOSEP MARIA C.U. 96 382 85 56
Josep.M.Jordan@uv.es
LA ROCA CERVIGÓN, FRANCESC DE ASÍS T.U. 96 382 84 18
Francesc.La-Roca@uv.es
LOPEZ MUELAS, MARIA LINA Administrativa 96 382 84 28/ 96 162 51 68
Lina.Lopez@uv.es
LOPEZ RODRIGUEZ, M ISABEL T.U. 96 382 86 17
Maria.I.Lopez@uv.es
MARCH I POQUET, JOSEP MARIA T.U. 96 382 86 19
Josep.M.March@uv.es
MARTINEZ DE LEJARZA ESPARDUCER, IGNACIO C.E.U. 96 382 84 21
Ignacio.Martinez-Lejarza@uv.es
MARTINEZ DE LEJARZA ESPARDUCER, JUAN T.E.U. 96 382 85 61
J.Mtnez.Lejarza@uv.es
MARTINEZ VERDU, ROSARIO C.E.U. 96 382 86 16
Rosario.Martinez@uv.es
MENDEZ MARTINEZ, SALVADOR T.U. 96 382 86 50
Salvador.Mendez@uv.es
MIGUEL GARCIA, AMPARO Administrativa 96 382 84 06/ 96 162 51 72
Amparo.Miguel@uv.es
MOLES MACHI, MARIA CRUZ T.U. 96 382 86 14
Cruz.Moles@uv.es
MONTORO PONS, JUAN DE DIOS T.U. 96 382 81 24
Juan.D.Montoro@uv.es
MONZON CAMPOS, JOSE LUIS C.U. 96 382 85 60
J.Luis.Monzon@uv.es
MUÑIZ RODRIGUEZ, PRUDENCIO T.U. 96 382 85 62
Prudencio.Muniz@uv.es
MURGUI IZQUIERDO, JUAN SANTIAGO C.U. 96 382 84 26
Santiago.Murgui@uv.es
NACHER ESCRICHE, JOSE MARIA T.U. 96 382 86 39
Jose.M.Nacher@uv.es
OCHANDO CLARAMUNT, CARLOS T.U. 96 382 86 28
Carlos.Ochando@uv.es
PAVIA MIRALLES, JOSE MANUEL C.U. 96 382 84 04
Jose.M.Pavia@uv.es
PAZ GARCIA, JOSE VICENTE T.U. 96 382 84 23
Jose.Vicente.Paz@uv.es
PEDRO BUENO, AURORA T.U. 96 382 86 11
Aurora.Pedro@uv.es
PEREZ SANCHO, MIGUEL T.E.U. 96 382 86 22
Miguel.Perez@uv.es
PITXER I CAMPOS, JOSEP VICENT T.E.U. 96 382 86 35
Josep.V.Pitxer@uv.es
PLA JULIAN, ISABEL T.U. 96 382 84 20
Isabel.Pla@uv.es
PLA VALL, ANGELES T.E.U. 96 382 86 21
Angeles.Pla@uv.es
PRIMO MILLO, JORGE T.E.U. 96 382 86 09
Jorge.Primo@uv.es
PUCHADES NAVARRO, MIGUEL T.U. 96 382 81 28
Miguel.Puchades@uv.es
RAUSELL KOSTER, PAU T.U. 96 382 8645
Pau.Rausell@uv.es
REINA DIAZ-CRESPO, NIEVES Administrativa 96 382 84 06/ 96 162 51 64
Nieves.Reina@uv.es
ROIG ALONSO, MIGUEL C.U. 96 382 84 27
Miguel.Roig@uv.es
ROIG COTANDA, JOSE MANUEL T.U. 96 382 84 19
Jose.M.Roig@uv.es
RUIZ PONCE, FELIX T.U. 96 382 86 46
Felix.Ruiz@uv.es
SAJARDO MORENO, ANTONIA T.U. 96 382 86 12
Antonia.Sajardo@uv.es
SALVADOR CIFRE, CONCEPCION T.U. 96 382 86 49
Concha.Salvador@uv.es
SANCHEZ ANDRES, ANTONIO T.U. 96 382 85 59
Tono.Sanchez@uv.es
SANCHEZ VELASCO, AMAT T.U. 96 382 84 22
Amat.Sanchez@uv.es
SUCH JUAN, JUAN BAUTISTA T.U. 96 382 84 11
Juan.Such@uv.es
TAMBORERO SANJUAN, MARIA PILAR T.E.U. 96 382 86 43
Pilar.Tamborero@uv.es
TOBOSO LOPEZ, FERNANDO T.U. 96 382 84 14
Fernando.Toboso@uv.es
TOMAS CARPI, JUAN ANTONIO C.U. 96 382 85 57
Juan.A.Tomas@uv.es
TORREJON VELARDIEZ, MIGUEL T.U. 96 382 86 25
Miguel.Torrejon@uv.es
TORTOSA CHULIA, M. ANGELES T.U. 96 382 86 47
Angeles.Tortosa@uv.es
VERES FERRER, ERNESTO T.U. 96 382 84 24
Ernesto.Veres@uv.es
VILA LLADOSA, LUIS EDUARDO T.U. 96 382 84 17
Luis.Vila@uv.es
VILLALBA FONFRIA, ANGEL T.E.U. 96 382 86 27
Angel.Villalba@uv.es
YAGUE PERALES, ROSA MARIA T.U. 96 382 86 29
Rosa.M.Yague@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies