Llistat de Comptes del personal del Departament  

 

 

Nom  TUTORIES

Categoria

Contacte (Telèfon / Despatx / E-mail)

Fitxa CERCADOR persones

AÑÓN HIGÓN, MARÍA DOLORES T.U. 9638 28343 / 4F03 m.dolores.anon@uv.es document
BELTRAN ESTEVE, M MERCEDES T.U. 9638 28355 / 4E02 mercedes.beltran@uv.es document
BOIX DOMÉNECH, RAFAEL B. T.U.

9638 25033 / 4F01rafael.boix@uv.es

(Ontinyent 962911923 / Ext. 17533 / fax 962387188)

document
CASTILLO GIMENEZ, JUANA T.U. 9638 28346 / 4F11 juana.castillo@uv.es document
ESTEVE GARCIA, VICENTE C.U. 9638 28358 / 4E06 vicente.esteve@uv.es document
ESTEVE PEREZ, SILVIO T.U.

9638 288 52 / 4F10 sesteve@uv.es

FEO VALERO, Maria Concepcion Contractada Doctora

9638 25427 / 4F01 maria.feo@uv.es

 
GARCIA MENENDEZ, LEANDRO C.U. 9638 28342 / USI-317 leandro.garcia@uv.es document
GIL PAREJA, SALVADOR C.U

9638 28360 / 4P16b salvador.gil-pareja@uv.es

document
HERNANDEZ SANCHO, FRANCESC C.U. 9638 28336 / 4E08 francesc.hernandez@uv.es document
LLORCA VIVERO, RAFAEL ARTURO C.U. 9638 28353 / 4P16a rafael.llorca@uv.es document
MARTINEZ SERRANO, JOSE ANTONIO C.U. 9638 28347 / 4F06 j.antonio.martinez@uv.es document
MAÑEZ CASTILLEJO, JUAN ANTONIO C.U. 9638 28356 / 4P17b juan.a.manez@uv.es document
PALLARDO LOPEZ, VICENTE JUAN T.U. 9638 28341/ USI-318 vicente.pallardo@uv.es document
PANIAGUA SORIANO, JORDI Ayudante Dr.

9638 28337 / 4E04  Jordi.Paniagua@uv.es

document
PEIRO PALOMINO, JESÚS Ayudante Dr.

9638 28338 / 4E03 jepeipa@uv.es 

document
PICAZO TADEO, ANDRES JOSE C.U. 9638 28362 / 4F09 andres.j.picazo@uv.es document
REIG MARTINEZ, ERNESTO C.U. 9638 28339 / 4F08 ernest.reig@uv.es document
REQUENA SILVENTE, FRANCISCO C.U. 9638 28851 / 4F04 francisco.requena@uv.es document
ROCA ZAMORA, AMPARO T.U. (Servicios Especiales) Amparo.Roca@uv.es document
ROCHINA BARRACHINA, MARIA ENGRACIA C.U. 9638 28850 / 4P17a engracia.rochina@uv.es document
SANCHIS LLOPIS, AMPARO C.U. 9638 28348 / 4E05 amparo.sanchis@uv.es document
SANCHIS LLOPIS, JUAN ALBERTO C.U. 9638 28350 / 4F05 juan.a.sanchis@uv.es document
SANCHIS MARCO, MANUEL T. U. 9638 28570 / 3F07 manuel.sanchis@uv.es document
SAZ SALAZAR, SALVADOR DEL C.U. 9638 28344 / 4E11 salvador.saz@uv.es document
TAMARIT ESCALONA, CECILIO RICARDO  C.U. 9638 28361 / 4E07 cecilio.tamarit@uv.es document
ANDRES RAMO, Cristobal Associat 3 h. 96 382 83 52 / 4F12 Cristobal.Andres@uv.es document
MALDONADO DEVIS, Mónica Associada 3 h. 96 382 83 52 / 4F12 Monica Maldonado Devis document
MARTINEZ MARTINEZ, Alejandra Associada 3 h. 96 382 83 52 / 4F12 Alejandra.Martinez@uv.es document
MATEOS MAÑAS, Valentín Associat 6 h.  96 382 83 52 / 4F12 Valentin.Mateos@uv.es document
MONFORT MIR, Vicente Associat 3 h. 96 382 82 52 / 4F12 Vicente.Monfort@uv.es document
SOLAZ CABALLER, Maximo Associat 3 h. 96 382 89 37 / 4F12 Maximo.Solaz@uv.es document
SOLER GUILLÉN, Ángel Ajudant Dr. (2º Sem) 3C06 Angel.Soler@uv.es  Dpt. Eco. Aplicada document
SOLER TORMO, Francisco Associat 4 h.  (2º Sem) 96 382 83 52 / 4F12 Francisco.Soler@uv.es document

 Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies