Nom Categoria Contacte Fitxa personal i Tutories
ALBARRÁN DIEGO, CÉSAR ANTONIO Professor Associat
96.354.4447
ficha
ARTIGAS VERDE, JOSE M Catedràtic Universitat 96.354.4680
Jose.Artigas@uv.es
ficha
BARREIRO HERVAS, JUAN CARLOS Titular Universitat 96.354.3801
Juan.Barreiro@uv.es
ficha
BASULTO MARSET, MARÍA MERCEDES Professora Associada
96.354.4447
ficha
BENLLOCH FORNÉS, JOSEFA I. Professora Associada
96 354 4343
ficha
BUENO GIMENO, INMACULADA Contractada Doctora 96.354.3858
Inmaculada.Bueno@uv.es
ficha
CAPILLA PEREA, PASCUAL Titular Universitat 96.354.3107
Pascual.Capilla@uv.es
ficha
CERVIÑO EXPÓSITO, ALEJANDRO Titular Universitat 96.354.4852
Alejandro.Cervino@uv.es
ficha
DE VALCARCEL Y GONZALVO, GERMAN JOSE Catedràtic Universitat 96.354.4079
German.Valcarcel@uv.es
ficha
DÍEZ AJENJO, MARÍA AMPARO Ajudant Doctora
96.354.4170
ficha
FAMBUENA MUEDRA, ISABEL Professora Associada
96.354.4447
ficha
FERRANDO COGOLLOS, ALBERT Catedràtic Universitat 96.354.4765
Albert.Ferrando@uv.es
ficha
FERREIRA GARCIA, CARLOS Catedràtic Universitat 96.354.4091
Carlos.Ferreira@uv.es
ficha
FERRER BLASCO, MARIA TERESA Contractada Doctora 96.354.3109
Teresa.Ferrer@uv.es
ficha
FURLAN, WALTER DANIEL Catedràtic Universitat 96.354.3800
Walter.Furlan@uv.es
ficha
GARCÍA DOMENE, Mª CARMEN Professora Associada
96.354.4447
ficha
GARCIA LÁZARO, SANTIAGO Ajudant Doctor 96.354.4447
Santiago.Garcia-Lazaro@uv.es
ficha
GARCIA MARTINEZ, PASCUALA Titular Universitat 96.354.4717
Pascuala.Garcia@uv.es
ficha
GARCIA MONREAL, FRANCISCO J Catedràtic Universitat 96.354.4611
Javier.Garcia.Monreal@uv.es
ficha
GENE SAMPEDRO, ANDRES Titular Esc.Univ. 96.354.4766
Andres.Gene@uv.es
ficha
HERNANDEZ ANDRES, ROSA MARIA Col·laboradora Universitat 96.354.4098
Rosa.M.Hernandez@uv.es
ficha
LOPEZ ALEMANY, ANTONIO Titular Universitat 96.354.3199
Antonio.Lopez-Alemany@uv.es
ficha
LUQUE COBIJA, M JOSEFA Titular Universitat 96.354.4094
Maria.J.Luque@uv.es
ficha
MALO LOPEZ, JESUS Titular Universidad 96.354.4099 / 4041
Jesus.Malo@uv.es
ficha
MARTINEZ CORRAL, MANUEL Catedràtic Universitat 96.354.4718
Manuel.Martinez@uv.es
ficha
MARTINEZ PALOMERA, ANTONIO Professor Associat 96.354.4447
Antonio.Martinez-Palomera@uv.es
ficha
MICÓ SERRANO, VICENTE Contractat Doctor 96.354.4097
Vicente.Mico@uv.es
ficha
MONTALT RODRIGO, JUAN CARLOS Titular Esc.Univ. 96.354.4096
Juan.C.Montalt@uv.es
ficha
MONTÉS MICÓ, ROBERT Catedràtic Universitat 96.354.4764
Robert.Montes@uv.es
ficha
NIETO FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS Professor Associat
96.354.4447
ficha
OLMOS CARRILLO, FRANCISCO J Professor Associat 96.54.4447
Francisco.Olmos@uv.es
ficha
ORTI NAVARRO, ALICIA SUSANA Professora Associada
96.354.4447
ficha
PONS MORENO, ALVARO MAXIMO Titular Universitat 96.354.3803
Alvaro.Pons@uv.es
ficha
PORCAR IZQUIERDO, ESTEBAN Professor Associat 96.354.4447
Esteban.Porcar@uv.es
ficha
RODA MARZAL, VICENTE Professor Associat 96.354.4447
Vicente.Roda@uv.es
ficha
ROLDAN SERRANO, EUGENIO Catedràtic Universitat 96.354.3806
Eugenio.Roldan@uv.es
ficha
SAAVEDRA TORTOSA, GENARO Catedràtic Universitat 96.354.3094
Genaro.Saavedra@uv.es
ficha
SAÑUDO BUITRAGO, FRANCISCO Col·laborador Universitat 96.354.3208
Francisco.Sanudo@uv.es
ficha
SILVA VAZQUEZ, FERNANDO Titular Universitat 96.354.3807
Fernando.Silva@uv.es
ficha
SILVESTRE MORA, ENRIQUE Catedràtic Universitat 96.354.4095
Enrique.Silvestre@uv.es
ficha
ZAPATA RODRIGUEZ, CARLOS Titular Universitat 96.354.3805
Carlos.Zapata@uv.es
ficha

 



Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquesta llista amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.


 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies