Logo de la Universdad de Valencia Logo Departamento de  Microbiología y Ecología Logo del portal

 

Nom Categoria Càrrec Contacte
David Ruiz Arahal Professor Titular President
david.ruiz@uv.es
Eulogio Valentín Gómez Catedràtic  
eulogio.valentin@uv.es
Jesús Zueco Cruz Catedràtic  
Jesus.Zueco@uv.es
Elena Alcaide Moreno Catedràtica  Representant de J.P.
elena.alcaide@uv.es
Eduardo Vicente Pedrós Catedràtic   Eduardo.Vicente@uv.es
Javier Armengol Diaz Professor Titular  
Javier.Armengol@uv.es
Carlos Muñoz Collado Professor Titular   Carlos.Munoz@uv.es
Juan Antonio Alberola Enguídanos Professor contractat Doctor   Juan.Alberola@uv.es
Luis Molina Rodriguez PAS  
juan.l.molina@uv.es