Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Secretaria Fisiotèràpia
Nom Categoria Personal Contacte
Monros Fenollosa,Pilar Administradora Cap dels Serveis Econòmic-Administratiu

96 3983187

Pilar.Monros@uv.es

Pino Valle,Carmen Cap d'Unitat Cap d'Unitat de Gestió Econòmica

96 3983189

Carmen.Pino@uv.es

Cervera Muedra, Isabel Cap d'Unitat Cap d'Unitat de Gestió d'Estudiants

96 3983179

Isabel.Cervera@uv.es

Navarro Bonet ,Mª Amparo Administrativa Secretària de Degà

96 3983185

Amparo.Navarro@uv.es

Chisbert Tarazona,Mª José Administrativa

Pràctiques Externes

Programes de mobilitat:

  • Erasmus
  • Internacional
  • SICUE

96 3983178

Josefina.P.Chisbert@uv.es

Arrastia Escalona, Ricardo Administratiu Informació General

96 3983856

Ricardo.Arrastia@uv.es

Játiva Faúndez,Vicente Javier Administratiu Informació General

96 3983458

javier.jativa@uv.es

Maset Martínez,Lucía Oficial de Laboratorio  

96 3983318

Lucia.Maset@uv.es

Muñoz Pons,Elvira

Coordinadora

Consergeria

Informació General

96 3964395

Elvira.Munoz@uv.es

Hernández Manzanares, José Andrés

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Informació General

96 3983855

 jose.a.hernandez@uv.es

Lozano Domínguez,Dolores

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Informació General

96 3983855

Dolores.Lozano@uv.es

Marco Gómez,Rafael

Controlador d'accessos

Consergeria

Informació General

96 3964395

clece.Rafael.Marco@ext.uv.es

Llovet Zoca, Pascual Jesús

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Informació General

96 3983855

Pascual.llovet@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies