Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Fisioteràpia Logo del portal

Nom Categoria Personal Contacte
Monros Fenollosa,Pilar Administradora Cap dels Serveis Econòmic-Administratiu

96 3983187

Pilar.Monros@uv.es

Pino Valle,Carmen Tècnica Mitjana Cap d'Unitat de Gestió Econòmica

96 3983189

Carmen.Pino@uv.es

Cervera Muedra, Isabel Cap d'Unitat Cap d'Unitat de Gestió d'Estudiants

96 3983179

Isabel.Cervera@uv.es

Navarro Bonet ,Mª Amparo Administrativa Secretària de Degà

96 3983185

Amparo.Navarro@uv.es

Chisbert Tarazona,Mª José Administrativa

Informació General

96 3983178

Josefina.P.Chisbert@uv.es

Arrastia Escalona, Ricardo Administratiu Informació General

96 3983856

Ricardo.Arrastia@uv.es

Barreiro Mayo,Esperanza Administrativa Informació General

96 3983458

Esperanza.Barreiro@uv.es

Maset Martínez,Lucía Oficial de Laboratorio  

96 3983318

Lucia.Maset@uv.es

Muñoz Pons,Elvira

Coordinadora

Consergeria

Informació General

96 3964395

Elvira.Munoz@uv.es

Hernández Manzanares, José Andrés

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Informació General

96 3983855

 jose.a.hernandez@uv.es

Lozano Domínguez,Dolores

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Informació General

96 3983855

Dolores.Lozano@uv.es

Medina Seradilla, Sonia

Auxiliar de Serveis

Consergeria

Informació General

96 3983855

Sonia.Medina@uv.es

Morales Moreno, Francisco Javier

Controlador d'Accessos CLECE S.A.

Consergeria

Informació General

96 3983855

momofran@ext.uv.es