Logo UVGrau en Òptica i OptometriaFacultat de Física Logo del portal

  • Facultat de Física
Nom Categoria Secció Contacte
Saez Miralles, Mª Angeles Administradora Serveis Administratius i Econòmics

96 354 33 00

Angeles.Saez@uv.es

Momparler Marí, Purificación Tèc. Mitjana Gestió Gestió Estudiants

96 354 34 04

Purificacion.Momparler@uv.es

Ruiz Roig, Concha Cap Unitat Gestió Estudiants Gestió Estudiants

96 354 32 97

Concepcion.Ruiz@uv.es

Solbes Ibáñez, Isabel Administrativa Gestió Estudiants

96 354 43 42

Isabel.Solbes@uv.es

Trillo Pérez, Verónica Administrativa Gestió Estudiants

96 354 44 67

Veronica.Trillo@uv.es

Ros Sanjuan, Ramon Administratiu Gestió Estudiants

96 354 36 77

Ramon.Ros@uv.es

Saez Jordan, M. Pilar Cap Unitat Gestió Administració Gestió Econòmica

96 354 40 57

M.Pilar.Saez@uv.es

Peña Cantero, Raquel Administrativa Gestió Econòmica

96 354 47 59

Raquel.Pena@uv.es

Bou Blanc, José Manuel Administratiu Gestió Econòmica

96 354 43 41

J.Manuel.Bou@uv.es

Salva Fabra, Alicia Administrativa Gestió Econòmica

96 354 36 51

Alicia.Salva@uv.es

Serradell Torrijos, Pepa Secretaria  Degà Deganat

96 354 43 40

Pepa.Serradell@uv.es

Cuellar Pinto, Laura Auxiliar de serveis Serveis Administratius

96 354 44 68

Laura.Cuellar@uv.es

Nom Categoria Secció Contacte
Antón Salcedo, M. Angeles Coordinadora de serveis Consergeria

96 354 33 07

Angeles.Anton@uv.es

Valero Olid, Amparo Auxiliar  de serveis Consergeria - centre

96 354 33 07

Amparo.Valero@uv.es

Zaragoza Parreño, Luis Vicente Auxiliar de serveis Consergeria - centre

96 354 33 07

Luis.Zaragoza@uv.es

Martín Martínez, Inmaculada Informadora d'accesos Consergeria - centre

96 354 33 07

Benilimp.Inma.Martin@ext.uv.es

Blasco Serna, Natividad Auxiliar de serveis Consergeria - Departaments

44153

Natividad.Blasco@uv.es

Fernandez Garcia, Luis Auxiliar de serveis Consergeria - Departaments

44153

Luis.Fernandez-Garcia@uv.es

Nom Categoria Secció Contacte
Casas Calahorro, Mª Carmen Informadora d'accesos

Consergeria Bloc D

96 354 40 58

Benilimp.M.Carmen.Casas@ext.uv.es

De Villadiego Sanchez Saravia, María Informadora d'accesos  Consergeria Bloc D

96 354 40 58

benilimp.m.villadiego.sanchez@ext.uv.es

Nom Categoria Secció Contacte
Casas López, Mª Angeles Oficial 1ª Lab. Física Gral.

96 354 32 65

Angeles.Casas@uv.es

Company Suay, Marta Oficial 1ª Lab. Física Gral.

96 354 32 65

marta.company@uv.es  

Pérez Díaz, Alejandro J. Oficial 1ª Lab. Fac. Física

96 354 31 08

Alejandro.J.Perez@uv.es

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies