Logo de la Universitat de València Logo Institut Cavanilles de Biodiversitat i Biologia Evolutiva Logo del portal

Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Enrique Font Bisier Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.659 enrique.font@uv.es
Professor/a Titular Pau Carazo Ferrandis Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.051 pau.carazo@uv.es
Professor/a Ajudant Doctor Guillem Pérez de Lanuza Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 guillem.perez-lanuza@uv.es
Estudiant de doctorat Alicia Bartolomé Carretero Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 alicia.bartolome@uv.es
Estudiant de doctorat Claudia Londoño Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 claudia.londono@uv.es
Estudiant de doctorat Yujie Yang Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963544165 yujie@alumni.uv.es
Investigador/a Doctor/a PI Cristina Romero Díaz Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963544165 cristina.romero-diaz@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Anna Kawamoto Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 anna.kawamoto@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Soumya Panam Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963544165 Soumya.Panyam@uv.es
Investigador/a Doctor/a Jesús Ortega Giménez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963544165 jeorgi@uv.es
Investigador/a Doctor/a PI Javier Ábalos Álvarez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 jal4@uv.es