Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Etologia
Càrrec Nom Ubicació Telèfon Email
Catedràtic/a Enrique Font Bisier Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.659 enrique.font@uv.es
Estudiant de doctorat Zahida Sultanova Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 sulza@uv.es
Tècnic Mitjà/Superior de Laboratori (p) Alejandro Hita Sánchez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.051 alejandro.hita@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Javier Ábalos Álvarez Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 jal3@alumni.uv.es
Investigador/a no Doctor/a Alicia Bartolomé Carretero Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 alicia.bartolome@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Claudia Londoño Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 claudia.londono@uv.es
Investigador/a no Doctor/a Quentin Corbel Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.545.051 quentin.corbel@uv.es
Investigador/a Doctor/a Pau Carazo Ferrandis Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.051 pau.carazo@uv.es
Col.laborador/a Guillem Pérez de Lanuza Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.543.659 guillem.perez-lanuza@uv.es
Investigador/a Doctor/a PI Roberto García Roa Seu (Parc Científic, Edifici Principal) 963.544.165 roberto.garcia-roa@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies