Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Ciències Socials

 

Cognoms i Nom

Categoria

Contacte

Valls Montes, Rafael

Emèrit

(9639) 83824 - rafael.valls@uv.es

Souto González, Xosé Manuel

Catedràctic Univ.

(9638) 28566 - xose.manuel.souto@uv.es

Parra Monserrat, David

Titular Univ.

(9639) 83077 - david.parra@uv.es

Jardón Giner, Paula

Contractada Dra.

(9638) 64423 - paula.jardon@uv.es

Asensei Silvestre, Elvira

Ajudanta Dra.

(9638) 64243 - elvira.asensi@uv.es

Colomer Rubio, Juan Carlos

Ajudant Dr.

(9639) 83548 - juan.colomer@uv.es

Fuertes Muñoz, Carlos

Ajudant Dr.

(9639) 83549 - carlos.fuertes@uv.es

Fuster García, Carlos

Associat Univ. (9616) 25382 - carlos.fuster-garcia@uv.es

Rausell Guillot, Helena

Ajudanta Dra.

(9638) 28402 - helena.rausell@uv.es

Morales Hernández, Antonio J.

Associat Univ.

(9639) 83623 - antonio.j.morales@uv.es

Sáiz Serrano, Jorge

Associat Univ.

(9638) 28566 - jorge.saiz@uv.es

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies