Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Educació Física

 

Cognoms i Nom Categoria Contacte
Monfort Pañego, Manuel Titular d' Universitat 9616(25012)  manuel.Monfort@uv.es
Molina García, Javier Titular d' Universitat 9616(25170 )  javier.Molina@uv.es
Peiro Velert, Carmen Catedràtica Univ. 9638(64696)  carmen.peiro@uv.es
Martinez Bello, Vladimir Contractat Dr. 9616(25473)  vladimir.martinez@uv.es
Martos García, Daniel Contractat Dr. 9639(83383)  daniel.Martos@uv.es
Estevan Torres, Isaac Ajudant Dr. 9616 (25109)  isaac.estevan@uv.es
García Massó, Xavier Contractat Dr. Interí 9638 (64694)  xavier.garcia@uv.es
García Puchades, Wenceslao Ajudant Dr. 9616 (25488)  wenceslao.garcia@uv.es
Valencia Peris, Alexandra Contractada Dra. 9638 (28920)  alexandra.valencia@uv.es

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies