University of Valencia logo Logo del portal

  • Investigadora

Projectes amb participació de la Universitat de València, finançats pel Programa Marc europeu (7PM - H2020), i que estan vigents l'any 2018.

 

Investigador Principal: CORONADO MIRALLES, Eugenio
Correu electrònic: Eugenio.Coronado@uv.es

 

Investigador Principal: BARBA ORELLANA, Francisco José
Correu electrònic: Francisco.Barba@uv.es

 

Investigador Principal: MARTÍ GASTALDO, Carlos
Correu electrònic: Carlos.Marti@uv.es

 

Investigador Principal: MARTÍNEZ TORRES, David
Correu electrònic: David.Martinez@uv.es

 

Investigador Principal: BOLUFER PERUGA, Mónica
Correu electrònic: Monica.Bolufer@uv.es

 

Investigador Principal: FERNÁNDEZ MARÍN, Marcos
Correu electrònic: Marcos.Fernandez@uv.es

 

Investigador Principal: REAL CABEZOS, JOSÉ Antonio
Correu electrònic: Jose.A.Real@uv.es

 

Investigador Principal: DE LA FUENTE SOLER, Manuel
Correu electrònic: Manuel.Delafuente@uv.es

 

Investigador Principal: GAITA ARIÑO, Alejandro
Correu electrònic: Alejandro.Gaita@uv.es

 

Investigador Principal: RAUSELL KÖSTER, Pau
Correu electrònic: Pau.Rausell@uv.es

 

Investigador Principal: MADRID COSTA, David
Correu electrònic: David.Madrid@uv.es

 

Investigador Principal: HERNÁNDEZ GAMAZO, Pilar
Correu electrònic: Pilar.Hernandez@uv.es

 

Investigador Principal: MARTÍNEZ CORRAL, Manuel
Correu electrònic: Manuel.Martinez@uv.es

 

Investigador Principal: HERMOSILLA PLA, Jorge
Correu electrònic: Jorge.Hermosilla@uv.es

 

Investigador Principal: MORENO MÉNDEZ, José Felicísimo
Correu electrònic: Jose.Moreno@uv.es

 

Investigador Principal: FONT RODA, José Antonio
Correu electrònic: J.Antonio.Font@uv.es

 

Investigador Principal: FONT RODA, José Antonio
Correu electrònic: J.Antonio.Font@uv.es

 

Investigador Principal: VIÑA RIBES, José
Correu electrònic: Jose.Vina@uv.es

 

Investigador Principal: FUSTER VERDÚ, Juan
Correu electrònic: Juan.Fuster@uv.es

 

Investigador Principal: HERNÁNDEZ ROJAS, Penélope
Correu electrònic: Penelope.Hernandez@uv.es

 

Investigador Principal: BAÑOS RIVERA, Rosa María
Correu electrònic: Rosa.Banos@uv.es

 

Investigador Principal: BOLINK, Hendrik Jan
Correu electrònic: Henk.Bolink@uv.es

 

Investigador Principal: HERNÁNDEZ GAMAZO, Pilar
Correu electrònic: >M.Pilar.Hernandez@uv.es

 

Investigador Principal: ZORNOZA GÓMEZ, Juan de Dios
Correu electrònic: Juandedios.Zornoza@uv.es

 

Investigador Principal: GÓMEZ CADENAS,Juan José
Correu electrònic: Juan.J.Gomez@uv.es

 

Investigador Principal: CORONADO MIRALLES,Eugenio
Correu electrònic: Eugenio.Coronado@uv.es

 

Investigador Principal: MAÑES VINUESA, Jordi
Correu electrònic: Jordi.Manes@uv.es  

 

Investigador Principal: GÓMEZ CADENAS, Juan José
Correu electrònic: Juan.Jose.Gomez.Cadenas@ific.uv.es 

 

Investigador Principal: BOLINK, Hendrik Jan
Correu electrònic: Henk.Bolink@uv.es

 

Investigador Principal: BOLINK, Hendrik Jan
Correu electrònic: Henk.Bolink@uv.es

 

Investigador Principal: HERNÁNDEZ GAMAZO, Pilar
Correu electrònic: Pilar.Hernandez@uv.es

 

Investigador Principal: MARTÍNEZ PASTOR, Juan
Correu electrònic: Juan.Mtnez.Pastor@uv.es@uv.es

 

Investigador Principal: CERDÀ BOLINCHES, Artemi
Correu electrònic: Artemio.Cerda@uv.es

 

Investigador Principal: ESPARCIA PÉREZ, Javier
Correu electrònic: Javier.Esparcia@uv.es

 

Investigador Principal: MÍNGUEZ ESPALLARGAS, Guillermo
Correu electrònic: Guillermo.Minguez@uv.es

 

Investigador Principal: MORAIS DE LIMA MÁRQUEZ, Mauricio
Correu electrònic: Mauricio.Morais@uv.es

 

Investigador Principal: CAMPS VALLS, Gustavo
Correu electrònic: Gustau.Camps@uv.es

 

Investigador Principal: MORENO MÉNDEZ, José Felicísimo
Correu electrònic: Jose.Moreno@uv.es

 

Investigador Principal: VERRELST, Jochem
Correu electrònic: Jochem.Verrelst@uv.es

 

Investigador Principal: FERNÁNDEZ MARÍN, Marcos
Correu electrònic: Marcos.Fernandez@uv.es

 

Investigador Principal: LLORET PASTOR, Francisco
Correu electrònic: Francisco.Lloret@uv.es

 

Investigador Principal: GARCÍA MENÉNDEZ, Leandro
Correu electrònic: Leandro.Garcia@uv.es

 

Investigador Principal: REAL CABEZOS, José Antonio
Correu electrònic: Jose.A.Real@uv.es

 

Investigador Principal: SÁNCHEZ MARÍN, José
Correu electrònic: Jose.Sanchez@uv.es

 

Investigador Principal: CORONADO MIRALLES, Eugenio
Correu electrònic: Eugenio.Coronado@uv.es

 

Investigador Principal: BAGÁN SEBASTIÁN, José Vicente
Correu electrònic: Jose.V.Bagan@uv.es

 

Investigador Principal: ABELEDO SANCHIS, Raúl
Correu electrònic: Raul.Abeledo@uv.es

 

Investigador Principal: HERRERO SENDRA, Salvador
Correu electrònic: Salvador.Herrero@uv.es

 

Investigador Principal: SANJUAN VERDEGUER,Rafael
Correu electrònic: Rafael.Sanjuan@uv.es

 

Actualitzat a 11/07/2018

 
This website uses proprietary and third-party cookies for technical purposes, traffic analysis and to facilitate insertion of content in social networks on user request. If you continue to browse, we consider that you are accepting its use. For more information please consult ourcookies policy