Logo de la Universitat de València Logo del portal

Horari d'atenció

De dilluns a divendres de 9:00 a 20:00 h*.

El Servei TECNAI G2 F20 atén als usuaris:

  • Dilluns de 9:00 a 17:00  h.
  • De dimarts a divendres de  9:00 a 15:00 h.

 

(*) De 14:00 a 15:30 h. no està garantida la presència dels tècnics encara que el servei romandrà obert.

Dades de contacte

Saïd Agouram ** Said.Agouram@uv.es
Pilar Gómez García Pilar.Gomez@uv.es
Mª Teresa Mínguez Hernández M.Teresa.Minguez@uv.es
Mª Teresa Canet Silvestre M.Teresa.Canet@uv.es
Rafael Benito Alcázar Rafael.Benito@uv.es
Enrique Navarro Raga Enrique.Navarro-Raga@uv.es

 

  • Telèfon: 963 544 386
  • Telèfon TECNAI G2 F20: 963 543 337 - 963 544 106
  • Fax: 963 543 411

 

(**) Tècnic exclusiu de l'equip TECNAI G2 F20 i preparació de mostres per a ciència de materials per a TEM.

Adreça postal

Microscòpia
Universitat de València - SCSIE
Dr. Moliner, 50 - Edifici d'Investigació, Despatx  -1.63
46100 Burjassot - València
Espanya

Plànol de situació


Veure plànol més gran

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies