Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Plantes

Directori del Servei Central de Suport a la Investigació Experimental

Director

Categoria Nom Contacte
Director Juan José Borrás Almenar 620 16 35 11
juan.j.borras@uv.es

Administració

Categoria Nom Contacte
Administradora María Belenguer Tadeo 96 354 4523
beleng@uv.es
Administrativa Pilar Hernández Penades 96 354 4845
pilar.hernandez-penades@uv.es
Administratiu Alejandro Llin Sanz 96 354 4875
alejandro.llin@uv.es
Administratiu Enrique Clari Duato 96 354 3411
enrique.clari@uv.es
Administratiu Blas Serra Nebot 96 354 3683
blas.serra@uv.es
Administratiu Pasqual Machancoses Artola 96 354 3683
pascual.machancoses@uv.es
Administrativa Celia Agustí Fabra 96 354 3683
celia.agusti-fabra@uv.es
Administratiu Pedro Antonio del Arco Gutiérrez 96 354 3683
pedro.arco@uv.es

Cultius cel.lulars i citometria de fluix

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Ana Flores Raga 96 354 3680
anaflor@uv.es
Tècnic Superior Javier Ortiz Hernández 96 354 3167
jortizh@uv.es
Personal Tècnic de Suport (PTA) Sara Fernández Lizarbe 96 354 3137
sara.fernandez@uv.es
Personal Tècnic de Suport (PTA) Sandra Norte Pinto 96 354 3680
sandra.norte@uv.es
Oficial de laboratori Mª Jesús Seguí Roselló 96 354 3137
msero@uv.es
Oficial de laboratori Carmen Carbonell Montejano 96 354 3137
montejan@uv.es
Oficial de laboratori Inmaculada Pérez Roda 96 354 3137
inmaculada.perez@uv.es

Difracció de Raigs X Monocristal

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Malva Liu Gonzalez 96 354 3327
liu@uv.es

Difracció de Raigs X Pols

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Alicia Mestre Segarra 96 354 3303
aliciam@uv.es

Espectrometría de masses

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Mª Sales Galletero Pedroche 96 354 4575
sales.galletero@uv.es
Tècnica Mitjana Isabel Lliso Escudero 96 354 4575
Isabel.Lliso@uv.es

Espectroscopía atòmica

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Salomé Laredo Ortíz 96 354 3305
salome.laredo@uv.es
Técnica Especialista de Laboratori Eva Soriano Vega 96 354 3305
eva.soriano@uv.es
Personal Tècnic de Suport (PTA) Adelaida Huerta Barberá 96 354 3305
adelaida.huerta@uv.es

Estadística

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Raquel Gavidia Josa 96 354 3235
raquel.gavidia@uv.es

Genómica

Categoría Nombre Contacto
Coordinadora de secció Amparo Martínez Ramírez 96 354 3301
amparo@uv.es
Tècnic Superior Vicente Sentandreu Corberá 96 354 3301
visencor@uv.es
Tècnic Mitjà Pedro Garrido Maiz 96 354 3301
pedro.garrido@uv.es
Tècnica Mitjana Amparo López Taberner 96 354 3301
amparo.lopez-taberner@uv.es
Oficial de Laboratori Victor Manuel Edo Polit 96 354 3301
victor.edo@uv.es

Gestió de la qualitat

Categoria Nom Contacte
Coordinador de secció Rafael Galera Díaz 96 354 3468
galera@uv.es

Micro PET/TAC

Categoria Nom Contacte
- - -
-

Microscopia

Categoria Nom Contacte
Coordinador de secció Enrique Navarro Raga 96 354 4386
enara@uv.es
Tècnica Superior Pilar Gómez Garcia 96 354 4386
pgomezg@uv.es
Tècnic Superior Saïd Agouram 96 354 4908
96 354 4386
saida@uv.es
Tècnica Mitjana Mª Teresa Mínguez Hernàndez 96 354 4386
maminher@uv.es
Oficial de laboratori Rafael Benito Alcázar 96 354 4386
rafael.benito@uv.es
Oficial de laboratori Mayte Canet Silvestre 96 354 4386
m.teresa.canet@uv.es
Oficial de laboratori Francisco Javier Badillo Amador 96 354 4386
javier.badillo@uv.es

Planta d'aquaris

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Silvia Piñeiro Peña 96 354 3681
silpipe@uv.es
Oficial de Oficis Lucas Cabrera Córnide 96 354 3681
lucacor@uv.es

Producció Animal

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Inmaculada Noguera Salva 96 354 4965
noguerai@uv.es
Tècnica Mitjana Amparo Martínez Vera 96 354 4965
Amparo.Martinez-Vera@uv.es
Tècnica Mitjana María Inmaculada Ballester Méndez 96 354 4965
M.Inmaculada.Ballester@uv.es
Tècnica Mitjana Elisabeth Benach Ductuyat 96 354 4965
Elisabeth.Benach@uv.es
Oficial de Laboratori Jesus Dehesa Martínez 96 354 4965
jdehesa@uv.es
Oficial de Laboratori Ilra Renata Komoda Funatsu 96 354 4965
funatsu@uv.es
Oficial de Laboratori Cristina Fernández Vega 96 354 4965
cristina.fernandez-vega@uv.es
Oficial de laboratori Messaoud Khoubbane 96 354 4965
messaoud.khoubbane@uv.es

Producció vegetal

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Cristina Navajo Martinez 96 354 4609
cnavajo@uv.es
Auxiliar de Oficis Diversos Silvia Mallol Díez 96 354 4609
Silvia.Mallol@uv.es
Oficial de Laboratori Sergio Plaza Martín 96 354 4609
sergio.plaza@uv.es

Proteòmica

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Oreto Antúnez Temporal 96 354 3235
antemo@uv.es
Tècnica Superior Mª Luz Valero Rustarazo 96 354 3235
mluz.valero@uv.es
Tècnic Superior Armand Congost i Maestre 96 354 3235
armand.congost@uv.es
Tècnica Superior Laura Cantero Gonzalez-Salazar 96 354 3235
laura.cantero@uv.es

Ressonància Magnètica Nuclear

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Isabel Solana Juan 96 354 3138
isolana@uv.es
Tècnic Mitjà César Blanes Zamora 96 354 3138
blazace@uv.es
Oficial de laboratori Ramón Onofre Segarra Guerrero 96 354 3138
ramon.segarra@uv.es

Suport informàtic intern

Categoria Nom Contacte
Oficial de laboratori Francisco J. Díaz Muñoz 96 354 4517
frandia8@uv.es

Taller Vidre Bufat

Categoria Nom Contacte
Coordinadora de secció Ingrid Arias Figaro 96 354 3166
ingrid.arias@uv.es
 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies