Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Universitat de València

Coordinador

Categoria Nom Contacte E-mail
Cap del Servei Pascual Medina Bessó 96 386 4983 Pascual.Medina@uv.es

Administració

Categoria Nom Contacte E-mail
Administrativa Francisca Navarro Carrasco
Tel. 96 386 4439
Fax. 96 383 4926
Francisca.Navarro-Carrasco@uv.es
Administratu Victor Folgado Casanova 963 864 439 victor.folgado@uv.es

Anàlisi multigènic (Affymetrix)

Categoria Nom Contacte E-mail
Tècnica Superior Ursula Estada Gimeno Ext. 55295 amultigenico@uv.es
Tècnica Mitjana

Jesica Portero Trigo

Ext. 55295

amultigenico@uv.es

Unitat d'evaluació en autonomia personal, dependències i trastorns mentals greus (TMAP)

Categoria Nom Contacte E-mail
Director Rafael Tabares Seisdedos   rafael.tabares@uv.es
  Constanza Isabel San Martín Valenzuela   constanza.martin@uv.es

Càmera PET d' animals menuts

Categoria Nom Contacte E-mail

Tècnic Superior

Mustafá Hassan Ezz_Eddin Ext. 51927

musez@uv.es

micropettac@uv.es

Tècnica Mitjana Eva Blanch Torres Ext. 51927

Eva.Blanch@uv.es

micropettac@uv.es

Citometria de flux

Categoria Nom Contacte E-mail
Tècnica Superior - Incliva Guadalupe Herrera Martín Ext. 64283 Guadalupe.Herrera@uv.es
       

Cultius cel·lulars

Categoria Nom Contacte E-mail
Oficial de Laboratori Sergio Bañuls Sánchez de Cutanda Ext. 51921 Sergio.Banuls@uv.es

 

Epigenètica i genotipatge (Plataforma Sequenom)

Categoria Nom Contacte E-mail
Tècnic Superior Enrique Busó Sáez Ext. 51138 Enrique.J.Buso@uv.es

Estabulació animal i quiròfans experimentals

Categoria Nom Contacte E-mail
Tènica Superior Ana Díaz Cuevas
Ext. 55019
Ext. 64439
Ana.Diaz@uv.es, animalarioucim@uv.es
Oficial de Laboratori Pilar Navarro Piqueras Ext. 55019 animalarioucim@uv.es
Oficial de Laboratori María Amparo Ochoa Zapater Ext. 55019 animalarioucim@uv.es
Oficial de Laboratori María Miralles Molina Ext. 55019 animalarioucim@uv.es
Oficial de Laboratori José Gorgues Avivar Ext. 55019 animalarioucim@uv.es
Oficial de Laboratori Layla Panach Ext. 55019 animalarioucim@uv.es

Oficial de Laboratori - Incliva

Oscar Arias Ext. 55019 animalarioucim@uv.es

Gestió de la qualitat

Categoria Nom Contacte E-mail
Tècnic Mitjà Rafael Galera Díaz 96 354 3468 galera@uv.es

Imatge molecular i metabolòmica

Categoria Nom Contacte E-mail
Tècnic Superior José Manuel Morales Tatay 96 398 3225 J.Manuel.Morales@uv.es

Microscopia confocal

Categoria Nom Contacte E-mail
Tècnica Superior
(Unitat Radioactivitat)
Sonia Priego Villanueva
963 98 3303 Sonia.Priego@uv.es

Oficial de Laboratori

Mª Angeles Pinto Sánchez             963864525            mapinsan@uv.es

 

 

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies