Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Estudiants de La Nau Gran

Itinerari

Coordinador/a

Càrrec

e-mail

Història de l'Art

Mª Luisa Vázquez de Ágredos

Vicedegana de la Facultat de Geografia i Història

m.luisa.vazquez@uv.es

Història

Mª Luisa Vázquez de Ágredos

Vicedegana de la Facultat de Geografia i Història

m.luisa.vazquez@uv.es

Societat i Territori

Mª Luisa Vázquez de Ágredos

Vicedegana de la Facultat de Geografia i Història

m.luisa.vazquez@uv.es

Filosofia i Humanitats

Francisco Arenas

Professor titular de la Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació

francisco.arenas@uv.es

Psicologia

Servei d'Extensió Universitària

Servei d'Extensió Universitària

itinerarislanaugran@uv.es

Llengua, Literatura i Comunicació

Rafael Roca

Secretari de la Facultat de Filologia, Traducció i Comunicació

rafael.roca@uv.es

Ciències de la Salut

Amparo Mir

Catedràtica de la Facultat de Medicina i Odontologia

amparo.mir@uv.es

Educació

Fernando Marhuenda
Noelia Ibarra

Vicedegà de la Facultat de Filosofia i Ciències de l'Educació
Vicedegana de la Facultat de Magisteri

fernando.marhuenda@uv.es
noelia.ibarra@uv.es

Ciències Socials i Econòmiques

Inmaculada Verdeguer
Cristina Crespo

Vicedegana de la Facultat de Ciències Socials
Vicedegana de la Facultat d'Economia

inmaculada.verdeguer@uv.es
cristina.crespo@uv.es

Dret, Ciència Política i Criminologia

Mª Dolores Mas

Vicedegana de la Facultat de Dret

dolores.mas@uv.es

Ciència i Tecnologia

Vicente Cerverón

Professor titular de la Escola Tècnica Superior d'Enginyeria (ETSE)

vicente.cerveron@uv.es

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies