Organigrama

Categoria Nom i cognoms Telèfon Email
Cap del Servei Teresa Bondía Alberola 96.386.42.13
Fax: 96.386.40.71
Teresa.Bondia@uv.es
Tècnica Superior de Gestió Administrativa Arantzazu Calafat Patiño Ext. 51013 Arantzazu.Calafat@uv.es
Tècnica Superior de Gestió Administrativa Laura Coscollá Pascual Ext. 52205 Laura.Coscolla@uv.es
 
Secció de Gestió de PDI
Cap de Secció Elena Llueca Ramón 96.386.43.82 Elena.Llueca@uv.es
 
Unitats de Gestió
Cap d'Unitat de Gestió I Mª Dolores Morales Juan 96.386.41.33 Dolores.Morales@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió II Mónica Sánchez Chico 96.386.42.80 Monica.sanchez@uv.es
Administratives Mª Dolores Tomás Sintes 96.386.41.33 M.Dolores.Tomas@uv.es
Mª Luz Aguilar Albiach Ext. 51321 Aguilar.m@uv.es
Administratiu Álvaro Cano Llorens 96.386.42.80 Calloal@uv.es
Administratives Maria Mercedes García Pertegaz Ext. 51321 Maria. M.Garcia@uv.es
Mª Carmen Hernández Martínez Ext. 51321 M.Carmen.Hernandez@uv.es
Raquel Sifre Quilis Ext. 51322 Raquel.Sifre@uv.es
Ana Varona García Ext. 51322 amvagar@uv.es
 
Unitat de Concursos
Cap d'Unitat de Gestió Antonio Torre Pozo 96.386.47.59 Antonio.Torre@uv.es
Administrativa Rosa Arranz Enguídanos 96.386.42.14 Rosa.arranz@uv.es
Administrativa Beatriz Quiñonero Suarez 96.386.42.14 beatriz@uv.es
Administratiu Fco. José Berdún Rojas 96.386.47.59 Francisco.Berdun@uv.es
Administrativa Gloria Ballesteros Herruzo 96 386 42 14 Gloria.Ballesteros@uv.es
 
Secció de Planificació i Anàlisi
Cap de Secció Mª. Dolores Alepuz Anrubia 96.386.40.45 mdoan@uv.es
 
Unitat de Gestió d'Organització Acadèmica
Tècnica Mitjana de Gestió M. Dolores García Casares Ext. 51301 unitat.oca@uv.es
Cap d'Unitat de Gestió Remedios Ferrer Ros 96.386.42.15 unitat.oca@uv.es
Administrativa Cruz Elena Díez Valladares Ext. 51301 unitat.oca@uv.es
Administratiu Jesus Descals Esteban 96 386 42 15 unitat.oca@uv.es
 
Unitat de Gestió de Plantilla i Control Pressupostari
Cap d' Unitat de Gestió David Moreno Martínez Ext. 51323 David.moreno@uv.es
Administrativa Consuelo Guasp Carrascosa Ext. 51323 Consuelo.guasp@uv.es
Administrativa Carolina Coscollá Pascual 96.386.49.63 Carolina.Coscolla@uv.es
Administrativa Mª José Salvi Salvador Ext. 51184 salsalma@uv.es

Les adreces de correu electrònic de la Universitat de València es publiquen en aquestes pàgines amb finalitats exclusivament acadèmiques i administratives. El fet de fer-les servir per a un ús distint d'aquests, i en particular amb finalitats comercials o d'enviaments massius de correu (SPAM), es considerarà contrari als principis de l'art. 4 de la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de desembre, de Protecció de les Dades de Caràcter Personal, i als seus equivalents de la Directiva 95/46/CE, i serà posat en coneixement de les autoritats competents en matèria de protecció de dades.

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies