Logo de la Universitat de València Logo Facultat de Ciències Socials Logo del portal

Nom Categoria Secció Contacte
Domingo Oltra, Rosario
rosario.domingo@uv.es
Administradora Cap dels Serveis econòmic-administratius fac.socials@uv.es
963828497
Deganat      
Santamans Checa, Trinidad
trinidad.santamans@uv.es
Secretària de Degà Deganat deganat.socials@uv.es
963828495

Sanchez Sanchez, Florentina

Floren@uv.es

Administrativa

Deganat
Recolçament administratiu al Deganat

deganat.socials@uv.es
963828500
Ext. interna 21734

Gestió Econòmica            

Guillem Calatayud, Noelia
Noelia.Guillem@uv.es

Tècnica Mitjana Comptabilitat ecosoc@uv.es
28518
Dinnbier Escuder, Margarita
marga@uv.es
Administrativa Comptabilitat
 
ecosoc@uv.es
28661
Gestió d'Estudiants      
Lozano Lozano, Jose P.
jplozano@uv.es
Tècnic Mitjà Relacions Internacionals
Personal 
orisoci@uv.es
963828499

Corencia Cruz, Paqui

corencia@uv.es

Cap d'Unitat  Unitat de Gestió I reconesoc@uv.es
28508
Moscardó Marín, Tina
vicenta.moscardo@uv.es
Cap d'Unitat OCA, Matricula i Preinscripció Grau  matriculasoc@uv.es
963828514
Menor Sánchez. Lourdes
lmenor@uv.es
Cap d'Unitat Unitat de Gestió II
 i Tesis Doctorals

socimast@uv.es

doctorat.socials@uv.es
21735

Marín Jiménez, Javier
fjmarin@uv.es
Administratiu Pràctiques
Treball Fi de Grau/Màster
practasoc@uv.es
963828751

Gracia Compañ, Maite

maite.gracia@uv.es

Administrativa Matrícula, Actes, Anul·lacions, 

matriculasoc@uv.es

anulasoc@uv.es

actasoc@uv.es    

21728      

Monros Climent, Vicenta
Vicenta.Monros @uv.es
Administrativa Matricula
28524
Mongay Lázaro, Déborah
deborah.mongay@uv.es
Administrativa Taxes i Web rebutsoc@uv.es
21731
Domingo Rodrigo, Vicente
vicente.domingo@uv.es
Administratiu Reconeixements

reconesoc@uv.es

25320

Sales Tendero, Alberto

asales@uv.es

Administratiu Titols 

titolsoc@uv.es

21730

Garcia Gavidia, Leonardo

legarga2@uv.es

Addministratiu Registre i  Certificats certificasoc@uv.es
21741
Sánchez Montes, Natalia
natalia.sanchez@uv.es
Auxiliar de Serveis Registre consersoc@uv.es
21739
Consergeria      

Ribes Llopis, Pilar
pilar.ribes@uv.es

Coordinadora de Serveis   consersoc@uv.es
963828500
Ana Pla Bas Auxiliar de Serveis   consersoc@uv.es
963828500
Lozano Ribes, Marta Informadora d'accés   963828500
Ruiz Rojas, América Informadora d'accés   963828500
Valdés Jiménez, Juan Carlos Informador d'accés   963828500