Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Facultat de Ciències Socials
Nom Categoria Secció Contacte
Domingo Oltra, Rosario
rosario.domingo@uv.es
Administradora Cap dels Serveis econòmic-administratius fac.socials@uv.es
963828497
Deganat      
Santamans Checa, Trinidad
trinidad.santamans@uv.es
Secretària de Degà Deganat deganat.socials@uv.es
963828495
Almenar García, Elvira
elvira.almenar@uv.es
Administrativa Deganat
Exàmens i Activitats Culturals i Formatives

deganat.socials@uv.es
963828500
Ext. interna 21734

Gestió Econòmica            

Guillem Calatayud, Noelia
Noelia.Guillem@uv.es

Tècnica Mitjana Comptabilitat ecosoc@uv.es
28518
Monros Climent, Vicenta
Vicenta.Monros @uv.es
Administrativa Comptabilitat
 
ecosoc@uv.es
28661
Gestió d'Estudiants      
Lozano Lozano, Jose P.
jplozano@uv.es
Tècnic Mitjà Relacions Internacionals
Personal 
orisoci@uv.es
963828499

Corencia Cruz, Paqui

corencia@uv.es

Cap d'Unitat  Unitat de Gestió I reconesoc@uv.es
28508
Moscardó Marín, Tina
vicenta.moscardo@uv.es
Cap d'Unitat OCA, Matricula i Preinscripció Grau i Postgrau matriculasoc@uv.es
963828514
Domingo Rodrigo, Vicente
vicente.domingo@uv.es
Cap d'Unitat Unitat de Gestió II
 i Tesis Doctorals

socimast@uv.es

doctorat.socials@uv.es
961625320

Marín Jiménez, Javier
fjmarin@uv.es
Administratiu Pràctiques
Treball Fi de Grau/Màster
practasoc@uv.es
963828751

Gracia Compañ, Maite

maite.gracia@uv.es

Administrativa Matrícula, Actes, Anul·lacions, Registre

actasoc@uv.es    

21728      

Díaz Mayans, Adela
adela.diaz@uv.es
Administrativa Reconeixements i Trasllats reconesoc@uv.es
28524
Mongay Lázaro, Déborah
deborah.mongay@uv.es
Administrativa Taxes i Web rebutsoc@uv.es
21731
Viciano Elena, Laura
vielau@uv.es
Administrativa Preinscripció, Certificats i Registre 21741

Sales Tendero, Alberto

asales@uv.es

Administratiu Titols i Certificats

titolsoc@uv.es

certificasoc@uv.es

21730

Jose Luis Barbancho
jose.l.barbancho@uv.es
Auxiliar de Serveis  
21735
Sánchez Montes, Natalia
natalia.sanchez@uv.es
Auxiliar de Serveis   consersoc@uv.es
21739
Consergeria      

Ribes Llopis, Pilar
pilar.ribes@uv.es

Coordinadora de Serveis   consersoc@uv.es
963828500
  Conserge   consersoc@uv.es
963828500
Lozano Ribes, Marta Informadora d'accés   963828500
Ruiz Rojas, América Informadora d'accés   963828500
Valdés Jiménez, Juan Carlos Informador d'accés   963828500

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies