Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Tallers per a la introducció de la perspectiva de gènere a la docència universitària

Reglament 

Nom

 

Centre/Servei

 

Email

Amparo Mañés Barbé  Directora de la Unitat d’Igualtat Amparo.Manes@uv.es
 Ana Tur     Facultat Psicologia Ana.Tur@uv.es
 Amparo Olba Torrent  Facultat Química Amparo.Olba@uv.es
 Amparo Cervera     Facultat Economia Amparo.Cervera@uv.es
 Pilar Rueda     Facultat Matemàtiques Pilar.Rueda@uv.es
 Amparo Girones     Facultat Matemàtiques Amparo.Girones@uv.es
 Pascuala García Martínez  Facultat Fisica    Pascuala.Garcia@uv.es
 Gemma Fabregat Monfort  Facultat Dret    Gemma.fabregat@uv.es
Monica Bolufer    Facultat Geografia i Història

Monica.Bolufer@uv.es

 Maria Vicenta González Alfaro     ETS d’Enginyeria Vicenta.Gonzalez@uv.es
 Concha López Ginés  Facultat Medicina I Odontologia Concha.lopez@uv.es
 Inmaculada Verdeguer Aracil  Facultat Ciències Socials Inmaculada.Verdeguer@uv.es
 Raquel Ortells     Facultat Ciències Biològiques    Raquel.Ortells@uv.es
 Chelo García Lucerga  Facultat CAFE    Consolacion.Garcia-Lucerga@uv.es
 Paula Jardón  F. Filosofia i CC Educació Paula.Jardon@uv.es
 Francisco Pérez Moltó  Facultat de Fisioteràpia Francisco.J.Perez@uv.es
 Begoña Pozo  F. Filologia, Traducció i Comunicació    begona.pozo@uv.es
 Ana María Sánchez García  F. Infermeria Ana.M.Sanchez@uv.es
 Noelia Ibarra     Facultat de Magisteri Noelia.Ibarra@uv.es
 Belén Abarca  Facultat Farmàcia Belen.Abarca@uv.es
 Rosa Mochales  Serveis Centrals R.M.Mochales@uv.es
 Pepe Ramírez     Serveis Generals Jose.Ramirez@uv.es
 Maribel Belda     Representació Sindical-CCOO    maria.i.belda@uv.es
Consolación Adame  Representació Sindical-stepv    Consolacion.Adame@uv.es
Vanessa Campos  Representació Sindical-stepv   

Vanessa.Campos@uv.es

 Silvia Arranz  Representació Sindical-ugt Silvia.Arranz@uv.es
 Emilia Moreno de la Vieja  Representació Sindical-cgt Emilia.Moreno@uv.es
 Fátima Martín  Representació Sindical-Csif Fatima.Martin@uv.es
 Charo Álvarez  Representació del SEDI Charo.Alvarez@uv.es
Mónica García Cebrián Representació del SEDI Monica.Garcia@uv.es

També podeu descarregar el pdf

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies