Logo de la Universitat de València Logo Unitat d'Igualtat Logo del portal

Nom

Centre/Servei

Email

Elena Martínez García Vicerectora d'Igualtat, Diversitat i Sostenibilitat Elena.Martinez@uv.es
Amparo Mañés Barbé Directora de la Unitat d’Igualtat Amparo.Manes@uv.es
Gabriela Moriana Mateo Directora IUED Gabriela.Moriana@uv.es 
Inmaculada Fuentes Durá    Facultat Psicologia Inmaculada.Fuentes@uv.es
Amparo Olba Torrent Facultat Química Amparo.Olba@uv.es
Amparo Cervera Taulet   Facultat Economia Amparo.Cervera@uv.es
Anabel Forte Deltell   Facultat Matemàtiques Anabel.Forte@uv.es
Pascuala García Martínez Facultat Fisica    Pascuala.Garcia@uv.es
Mª Dolores Mas Badía Facultat Dret    Dolores.Mas@uv.es
Marisa Vázquez de Ágredos Facultat Geografia i Història

M.Luisa.Vazquez@uv.es 

Silvia Rueda Pascual  ETS d’Enginyeria Silvia.Rueda@uv.es
Gloria Segarra Irles Facultat Medicina I Odontologia Gloria.Segarra@uv.es
Inmaculada Verdeguer Aracil Facultat Ciències Socials Inmaculada.Verdeguer@uv.es
Belén Fouz Rodríguez   Facultat Ciències Biològiques    Belen.Fouz@uv.es
Chelo García Lucerga Facultat CAFE    Consolacion.Garcia-Lucerga@uv.es
Elena Cantarino Suñer Fac. Filosofia i CC Educació Elena.Cantarino@uv.es
Gemma Espí López Facultat de Fisioteràpia Gemma.espi@uv.es
Begonya Pozo Sánchez Fac. Filologia, Traducció i Comunicació    begona.pozo@uv.es
Isabel Martínez Martínez Fac. Infermeria M.Isabel.Martinez@uv.es
Noelia Ibarra Rius    Facultat de Magisteri Noelia.Ibarra@uv.es
Hortensia Rico Vidal Facultat Farmàcia hortensia.rico@uv.es
Rosa Mochales San Vicente Serveis Centrals R.M.Mochales@uv.es
Pepe Ramírez Martínez  Serveis Generals Jose.Ramirez@uv.es
Maribel Belda Ferrer    Representació Sindical-CCOO    maria.i.belda@uv.es
Encarna Canet Benavent Representació Sindical-stepv    Encarna.Canet@uv.es
Vanessa Campos Climent Representació Sindical-stepv   

Vanessa.Campos@uv.es

Silvia Arranz Ferre Representació Sindical-ugt Silvia.Arranz@uv.es
Emilia Moreno de la Vieja Representació Sindical-cgt Emilia.Moreno@uv.es
Carmen Mifsut Herrera Representació Sindical-cgt mifsut@uv.es
MªLuisa Manzano Hernández Representació Sindical-Sattui Luisa.Manzano@uv.es
Carmen Hernández Ortega Representació Sindical-Csif Carmen.Hernandez-Ortega@uv.es
Gloria Royo de León Representació Sindical-Csif Gloria.Royo@uv.es
   
Laura Guzmán Taberner Representació del SEDI Laura.Guzman@uv.es
Mónica García Cebrián Representació del SEDI Monica.Garcia@uv.es
Sonia Rodríguez Llamas Cap d'iniciatives VR Igualtat

srllamas@uv.es

Isabel Núñez Ruiz Unitat d'Igualtat Isabel.Nunez@uv.es
Pau Serrano i Magdaleno Unitat d'Igualtat Pau.Serrano@uv.es
Inés Soler Julve Unitat d'Igualtat Ines.Soler@uv.es

Reglament de la CPIUV