SERVEI DE RELACIONS INTERNACIONALS I COOPERACIÓ

 

Nom Categoria Secció Contacte

Pomer Monferrer, Carlos

Cap de Servei

Servei de Relacions Internacionals i Cooperació

Carlos.Pomer@uv.es
963864954

Secció de programes de mobilitat
Nom Càrrec Correu Telèfon
Enjuto Castellanos, Esther Cap de Secció Esther.Enjuto@uv.es  963864802
Unitat de Mobilitat Outgoing
Nom Càrrec Correu Telèfon
Garcia Sevilla, Bernat Tècnic Superior Bernat.Garcia@valencia.edu 963864990
Sánchez Cebriá, Carmen Tècnica Mitjana

programa.internacional@uv.es/practiques@uv.es

963864016
Vanaclocha Cutanda, Pau Administratiu erasmus.estudis@uv.es/movilidad.doctorado@uv.es 963983391
Simicic Simicic,Natasa Administrativa programa.internacional@uv.es/pas-pdi@uv.es

963926233

Baldrés Montesinos, Patricia Administrativa practiques@uv.es 963926256
Esteban Acevedo, Rosario Administrativa erasmus.estudis@uv.es 963864953

 

Unitat de Mobilitat Incoming
Nom Càrrec Correu Telèfon
Oñate Serena, Sonsoles Tècnica Mitjana incoming@uv.es 963864731
Hernandez Sacristan, M. Pilar Administrativa incoming@uv.es 963864991
Kausch, Martina Administrativa incoming@uv.es 963864180

 

Unitat de pagaments Erasmus
Nom Càrrec Correu Telèfon
Rutea López, Rosa Cap d'unitat pagos.erasmus@uv.es 963864954
Ibáñez del Amo, Elies Administratiu pagos.erasmus@uv.es 963864954

 

Oficina del Campus de Burjassot
Nom Càrrec Correu Telèfon
Matheu Tomás, María José Cap d’unitat relint.burjasot@uv.es 963544414
Belmar Valls, Maricarmen Administrativa relint.burjasot@uv.es 963544414

 

Secció d'internacionalització
Unitat de Convenis
Nom Càrrec Correu Telèfon
Flores Lahoz, María José Tècnica Mitjana erasmus.agreements@uv.es/sicue@uv.es 963864974
Esteban Amaro, María José Tècnica Mitjana convenis@uv.es 963864017
Unitat de Projecció Internacional
Nom Càrrec Correu Telèfon
Villén Hueso, Amparo Tècnica Superior Amparo.Villen@uv.es 963864498

 

Unitat de Projectes
Nom Càrrec Correu Telèfon
Ortí Cotino, Rosa Tècnica Superior europeu@uv.es 963983367
Ibáñez Costa, María Mercedes Tècnica Mitjana ka107@uv.es/visados@uv.es 963926297
Mas Villar, Montserrat Tècnica Mitjana ka107@uv.es 963926297

 

Unitat de Cooperació al Desenvolupament
Nom Càrrec Correu Telèfon
Beneyto Casado, Ángeles Cap d’unitat coop@uv.es 963983935
Grijalvo Cabrera, Begoña Tècnica Mitjana coop@uv.es 963983935
Mariblanca Marí, Concha Tècnica Mitjana coop@uv.es 963926250
Laso Collado, Pilar Tècnica Mitjana coop@uv.es 963926250

 

Unitat de Gestió Econòmica
Nom Càrrec Correu Telèfon
Gutiérrez Crespo, Rosa Cap d’unitat cerveropalau@uv.es 963983710

 

Projecte Universitats Europees FORTHEM
Nom Càrrec Correu Telèfon
Wascher Ausina, Karin Tècnica Superior forthem@uv.es 963864290
Díez Baquero, Maria José Tècnica Superior forthem@uv.es 963864290

 

Unitat de Suport Informàtic
Nom Càrrec Correu Telèfon
Arias Nacher, Cristian Manuel Tècnic Mitjà cristian.arias@uv.es 963864249

 

Recepció
Nom Càrrec Correu Telèfon
Soler Martín, Pepi Control d'accés pepi@ext.uv.es 963395014