Territori i SocietatUniversitat de València Logo del portal

COORDINACIÓ DEL PROGRAMA

Esperanza Navarro Pardo (Departament de Psicologia Evolutiva i de l'Educació)

CALENDARI

 

  • Curs Plus: 20 de Setembre de 2018

 

Lloc de les classes: Centre Municipal de Convivència. C/ Major, 22 (enfront al Xalet de la Xapa). Benetússer.

Lloc de les conferències: Centre Cultural "El Molí". Pça El Molí, s/n. Benetússer.

Dia de les conferències: Dimecres (primer de cada mes).

 

HORARI DE CLASSES

GRUP DE MATÍ: Dijous (Curs Plus) de 09:30 a 12:50 hores

  • Primera part: 09:30 a 11:00 hores
  • Descans: 11:00 a 11:20 hores
  • Segona part: 11:20 a 12:50 hores

 

TAXES 2018-19

Inclou:
 

 Matrícula del curs complet (troncals i conferències). 180€
 Expedició / manteniment de targeta universitària.

 Obertura d'expedient com a estudiant de la Universitat de València.

 

 

CURS PLUS 2018-2019

Grup  (matí, de 09:30 a 12:50)

 

ASSIGNATURA: LITERATURA I LLENGUA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Javier Lluch Prats Professor Ajudant Dr. del Departament de Filologia Espanyola Javier.Lluch-Prats@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (20, 27)
Octubre (4, 11, 18, 25)
Novembre (8, 15)

Dijous

 

ASSIGNATURA: GEOGRAFIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Juan de Dios González Pérez Professor Associat del Departament de Geografia Juan.D.Gonzalez@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (22, 29)
Desembre (13, 20)
Gener (10, 17, 24, 31)

Dijous

 

ASSIGNATURA: PSICOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
María José Monteagudo Soto Professora Contractada Dr. del Departament de Psicologia Bàsica M.Jose.Monteagudo@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (7, 14, 21, 28)
Març (7, 14, 21, 28)

Dijous

Maurici Chisvert Perales

Professor Contractat Dr. del Departament de Psicologia Bàsica Mauri.Chisvert@uv.es

 

ASSIGNATURA: SOCIOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Zira Box Varela Professora Ajudant Dr. del Departament de Sociologia i Antropologia Social  Zira.Box@uv.es

Segon quadrimestre

Abril (4, 11)
Maig (2, 9, 16, 23, 30)
Juny (6)

Dijous
Giuliana Ingellis Professora Contractada Dr. del Departament de Sociologia i Antropologia Social  Giuliana.Ingellis@uv.es