Territori i SocietatUniversitat de València Logo del portal

COORDINACIÓ DEL PROGRAMA

Albert Ferrer Orts (Departament d'Història de l’Art)

 

CALENDARI

  • Curs Plus: 6 d'octubre de 2022 fins al 22 de juny de 2023

 

Lloc de les classes i conferències: Centre Cultural. Carrer Rei en Jaume, 6

Dia de les conferències: Dijous

 

HORARI DE CLASSES

 

GRUP DE VESPRADA: Dijous (Curs Plus) de 16:00 a 19:20 hores

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

 

TAXES 2022-2023

Inclou:

Matrícula del curs complet (troncals i conferències). 186€
Expedició/manteniment de la targeta universitària.
Obertura d'expedient com a estudiant de la Universitat de València.

 

 

 

CURS PLUS 2022-2023

Grup (vesprada, de 16:00 a 19:20)

 

ASSIGNATURA: LITERATURA I HISTÒRIA VALENCIANA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Adrià Martí Badia Departament de Filologia Catalana adria.marti@uv.es

1r Quadrimestre:

Octubre (13, 20, 27)
Novembre (3, 10, 17, 24)

Dijous

 

 

ASSIGNATURA: EUROPA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
María Cervera Vallterra Departament de Dret Internacional maria.cervera@uv.es

1r Quadrimestre:

Desembre(1, 15, 22)
Gener (12, 19, 26)
Febrer (2, 9)

Dijous
Miguel Puchades Navarro Departament d'Economia Aplicada miguel.puchades@uv.es
J. Javier Serrano Lara Departament de Geografia j.javier.serrano@uv.es

 

 

ASSIGNATURA: HISTÒRIA 

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Nuria Verdet Martínez Departament d'Història Moderna i Contemporània nuria.verdet@uv.es

2n Quadrimestre:

Febrer (16, 23)
Març (2, 9, 23, 30)
Abril (20, 27)

Dijous
Michele Bosco Departament d'Història Moderna i Contemporània michele.bosco@uv.es

 

 

ASSIGNATURA: BIODIVERSITAT I CANVI GLOBAL

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Emilio Barba Campos Departament de Microbiologia i Ecologia emilio.barba@uv.es

2n Quadrimestre:

Maig (4, 11, 18, 25)
Juny (1, 8, 15, 22)

Dijous
Javier Armengol Díaz Departament de Microbiologia i Ecologia javier.armengol@uv.es