Territori i SocietatUniversitat de València Logo del portal

CALENDARI

  • Curs Primer: 3 d'octubre de 2018.

 

Conferències: Dijous. 

Lloc de les classes i conferències: Saló actes Centre Social, C/ Miguel de Cervantes, s/n i Avinguda de la Pau, 1.

Presentació: 7 de juny en Saló actes Centre Social, C/ Miguel de Cervantes, s/n i Avinguda de la Pau, 1, 19 hores amb la conferència de Federico Pallardó: “Los alimentos influyen en nuestros genes. Consejos de alimentación y hábitos”

 

HORARI DE CLASSES

GRUP DE VESPRADA: Dimecres (Curs 1r) de 16:00 a 19:20 hores.

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

TAXES 2018-19

Inclou:

  • Matrícula del curs complet (troncals i conferències).
  • Expedició/manteniment de la targeta universitària.                        180 €
  • Obertura d'expedient com a estudiant de la Universitat de València.

 

 

 

CURS PRIMER 2018-2019

Grup (vesprada, de 16:00 a 19:20)

ASSIGNATURA: ECOLOGIA I CANVI CLIMÀTIC

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Emilio Barba Campos Professor Titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Emilio.Barba@uv.es

Primer quadrimestre

Octubre (3, 10, 17, 24, 31)
Novembre (7, 14, 21)

Dimecres
Javier Armengol Díaz Professor Titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Javier.Armengol@uv.es

 

ASSIGNATURA: NUTRICIÓ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
M. José Esteve Mas Professora titular del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Maria.Jose.Esteve@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (28)
Desembre (5, 12, 19)
Gener ( 9, 16, 23, 30)

Dimecres
Ana Frigola Canoves Catedràtica del Departament de M.Prev.i Salut P.CC. Alimen,Tòxic i Med.Legal Ana.Frigola@uv.es

 

 

ASSIGNATURA: MÚSICA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Remigi Morant Navasquillo Professor Contractat Dr. del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Remigi.Morant@uv.es

 

Segon quadrimestre

Febrer (6, 13, 20, 27)
Març (6, 13, 27)
Abril (3)

Dimecres

 

 

ASSIGNATURA: PSICOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Vicente Alfonso Benlliure Professor Titular del Departament de Psicologia Evolutiva i de l'Educació Vicente.Alfonso@uv.es

Segon quadrimestre

Abril (10, 17)
Maig (8, 15, 22, 29)
Juny (5, 12)

 

Dimecres
Sonia Martínez Sanchís Professora Titular del Departament de Psicobiologia Sonia.Mtnez-Sanchis@uv.es