Logo de la Universitat de València Logo Vicerectorat de Projecció Territorial i Societat Logo del portal

 

CURS TERCER 2017-2018

Grup (vesprada, de 16:00 a 19:20)

 

ASSIGNATURA: DRET

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Virginia Pardo Iranzo Professora Titular del Departament de Dret Administratiu i Dret Processal Virginia.Pardo@uv.es

Primer quadrimestre

Octubre (3, 10, 17, 24, 31)
Novembre (7, 14, 21)

Dimarts
Jesús Olavarría Iglesia Professor Titular del Departament de Dret Mercantil 'Manuel Broseta Pont' Jesus.Olavarria@uv.es
Mª Elena Cobas Cobiella Professora Contractada Dr. del Departament de Dret Civil M.Elena.Cobas@uv.es

 

ASSIGNATURA: ECOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Emilio Barba Campos Professor titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Emilio.Barba@uv.es

Primer quadrimestre

Novembre (28)
Desembre (5, 12, 19)
Gener (9, 16, 23, 30)

Dimarts
Javier Armengol Díaz Professor titular del Departament de Microbiologia i Ecologia Javier.Armengol@uv.es

 

ASSIGNATURA: PATRIMONI HISTÒRIC VALENCIÀ

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Ester Alba Pagán Professora titular del Departament d'Història de l'Art. Ester.Alba@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (6, 13, 20, 27)
Març (6, 27)
Abril (10, 17)

Dimarts
Josep Montesinos Martínez Professor Titular del Departament d'Història de l'Art. Josep.Montesinos@uv.es
Mª Luz Mandingorra Llavata Professora Titular del Departament d'Història Medieval i Ciències i Tècniques Historiogràfiques. M.Luz.Mandingorra@uv.es
Agustín Díez Castillo Professor Ajudant Dr. del Departament de Prehistòria, Arqueologia i Història Antiga. Agustin.Diez@uv.es
José Luis Jiménez Salvador Professor Ajudant Dr. del Departament de Prehistoria, Arqueologia i Història Antiga. Jose.L.Jimenez@uv.es
Rafael Gil Salinas Catedràtic del Departament d'Història de l'Art. Rafael.Gil@uv.es
Jorge Ramos Tolosa Professor Associat del Departament d'Història Contemporània. Jorge.Ramos@uv.es

 

ASSIGNATURA: SOCIOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Amparo Aguado Bloise Professora Associada del Departament de Sociologia i Antropologia Social. Teresa.Empar.Aguado@uv.es

Segon quadrimestre

Abril (24)
Maig (8, 15, 22, 29)
Juny (5, 12, 19)

Dimarts

Helena Paricio de Castro Professora Associada del Departament de Sociologia i Antropologia Social. Helena.Paricio@uv.es
Víctor Agulló Calatayud Professor Contractat Dr. del Departament de Sociologia i Antropologia Social. Victor.Agullo@uv.es
Francesc J. Hernández Dobón Professor Titular del Departament de Sociologia i Antropologia Social. Francesc.J.Hernandez@uv.es

 

 

CURS PLUS 2017-2018

Grup (vesprada, de 16:00 a 19:20)

 

ASSIGNATURA: PSICOLOGIA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Amparo Oliver Germes Catedràtica del Departament de Metodologia de les Ciències del Comportament Amparo.Oliver@uv.es

Primer quadrimestre

Octubre (5, 19, 26)
Novembre (2, 9, 16, 23, 30)

Dijous
José Manuel Tomás Miguel Catedràtic del Departament de Metodologia de les Ciències del Comportament Jose.M.Tomas@uv.es
Salvador Alberola Professor Associat del Departament de Psicologia Evolutiva i de l'Educació Salvador.Alberola@uv.es
Laura Galiana Llinares Professor Ajudant Dr. del Departament de Metodologia de les Ciències del Comportament Laura.Galiana@uv.es

 

ASSIGNATURA: HISTÒRIA DE LA MÚSICA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Ana María Botella Nicolás Professora Contractada Dr. del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Ana.Maria.Botella@uv.es

Primer quadrimestre

Desembre (4*, 14, 21)
Gener (11, 18, 25)
Febrer (1, 8)

Dijous

*Dilluns

Rafael Fernández Maximiano Professor Col·laborador del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal Rafael.Fernandez-Maximiano@uv.es

 

ASSIGNATURA: SALUT

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Antonio Alberola Aguilar Catedràtic del Departament de Fisiologia Antonio.Alberola@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (15, 22)
Març (1, 8, 22)
Abril (12, 19, 26)

Dijous
Luis Such Catedràtic del Departament de Fisiologia Luis.Such@uv.es
Manuel Zarzoso Professor Ajudant Dr. del Departament de Fisioteràpia Manuel.Zarzoso@uv.es

 

ASSIGNATURA: LITERATURA

Nom Categoria Contacte Dates Dia
Carles Padilla Carmona Professor Titular del Departament de Filologia Clàssica Carles.Padilla@uv.es

Segon quadrimestre

Maig (3, 10, 17, 24, 31)
Juny (7, 14, 21)

Dijous

Josep Teodoro Peris Professor Contractat Dr. del Departament de Filologia Clàssica Josep.L.Teodoro@uv.es