Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Edifici Beatriu Civera al carrer del Serpis, 29, València

Direcció

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Email Ubicació
Rafael Castelló Cogollos Director del servei 963 937 716 rafael.castello@uv.es Serpis, 29
Alfons Esteve i Gómez Cap tècnic del servei 963 937 712 alfons.esteve@uv.es Serpis, 29

 

Administració

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Email Ubicació
Fernando Villar Castellanos Cap de l'àrea 963 937 715 fvillar@uv.es Serpis, 29
Iban Alonso Araque Administratiu 963 937 160 iban.alonso@uv.es Serpis, 29
Natividad Gadea Administrativa 963 937 609 natividad.gadea@uv.es Serpis, 29
Marta Aguilar Giner Administrativa 963 937 160 marta.aguilar-giner@uv.es Serpis, 29

Àrea d'Assessorament Lingüístic

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Email Ubicació
Ferran Fabregat i Cosme Cap de l'àrea 963 937 717 fabregat@uv.es Serpis, 29
Antoni Beltran i López Assessor lingüístic 963 937 741 abeltran@uv.es Serpis, 29
José Manuel Guevara Muñoz Assessor lingüístic 963 937 721 guevara@uv.es Serpis, 29
Maria Sirera Conca Assessora lingüística 963 937 719 maria.sirera@uv.es Serpis, 29
Guillem Soler i Nàcher Assessor lingüístic 963 937 719 soler@uv.es Serpis, 29
Joan Miquel de Val i Forna Assessor lingüístic 963 937 718 deval@uv.es Serpis, 29

 

Àrea de Dinamització

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Email Ubicació
Rafael Ramos i Armengol Coordinador de l'àrea 963 937 727 rafael.ramos@uv.es Serpis, 29
Ernest Anyó i Sanz Tècnic lingüístic 963 937 711 ernest.anyo@uv.es Serpis, 29
Joan Antoni Cebrian i Molina Tècnic lingüístic 963 937 728 joan.a.cebrian@uv.es Serpis, 29
Carles Plasencia Vilanova Tècnic lingüístic 961 625 182 carles.plasencia@uv.es Serpis, 29

 

Àrea de Formació

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Email Ubicació
Vicent Sanxis Alcanyís Cap de l'àrea 961 625 387 vicent.sanxis@uv.es Serpis, 29
Ferran Bataller Tècnic lingüístic
(valencià)
963 937 720 ferran.bataller@uv.es Serpis, 29
Marina Mayor Signes Tècnica lingüística
(valencià)
963 937 710 marina.mayor@uv.es Serpis, 29
Elvira Sevadilla Soler Tècnica lingüística
(valencià)
963 983 048 sevadill@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Núria Plot i Agustí Tècnica lingüística
(francès i anglès)
963 937 726 nuiplota@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Ana Isabel Carrasco Operadora de centre 963 937 608 a.isabel.carrasco@uv.es CAL Blasco Ibáñez
Mayte Yuste Torrent Operadora de centre 963 937 608 clece.mayte.yuste@ext.uv.es CAL Blasco Ibáñez
Carme Torres i Serrano Tècnica lingüística
(valencià)
963 544 519 carme.torres@uv.es CAL Burjassot
Graeme Berman Tècnic lingüístic
(anglès)
963 544 080 graeme.berman@uv.es CAL Burjassot
Sari Hernández Cantos Operadora de centre 963 543 200 benilimp.sari.hernandez@ext.uv.es CAL Burjassot
Alejandro Mendoza Collado Operador de centre 963 543 200 benilimp.alejandro.mendoza@ext.uv.es CAL Burjassot
Josepa Melià i Pascual Tècnica lingüística
(valencià)
963 937 723 meliajo@uv.es CAL Tarongers
Guillem Calaforra i Castellano Tècnic lingüístic
(anglès i alemany)
961 625 360 calaforr@uv.es CAL Tarongers
Amparo Raga Salvador Operadora de centre 963 828 918 amparo.raga@uv.es CAL Tarongers
Manuel Tello Sancho Operador de centre 963 828 918 manuel.tello@uv.es CAL Tarongers

 

Àrea de Recursos Lingüístics

Nom i cognoms Càrrec Telèfon Email Ubicació
Francesc Esteve i Gómez Cap de l'àrea 963 937 724 francesc.esteve@uv.es Serpis, 29
Ana Pla Gomar Tècnica lingüística 963 937 725 ana.pla@uv.es Serpis, 29

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies