Calendari

El curs començarà el 18 de setembre de 2017.

Lloc de les classes i conferències: Aulari Nou Campus Ontinyent. C/ Echegaray s/n

Horari

Dilluns (vesprada de 16:00 a 19:20)

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

 

 

 

Assignatura Professors Dates
Psicologia Pedro Gil-Monte
Professor Titular del Departament de Psicologia Social
Email: Pedro.Gil-Monte@uv.es

Enrique Cantón
Professor Titular del Departament de Psicologia Bàsica
Email: Enrique.Canton@uv.es

Primer quadrimestre

 

Setembre (18, 25)
Octubre (2, 16, 23, 30)
Novembre (6, 13)

Economia Salvador Gil-Pareja
Catedràtic del Departament d'Economia Aplicada.
Email: Salvador.Gil-Pareja@uv.es
Primer quadrimestre


Desembre (4, 11, 18)
Gener (8, 15, 22, 29)
Febrer (5)

Salut Julio Fernández
Degà Facultat d'Infermeria
Email: Julio.Fernandez@uv.es

Isabel Martínez
Professora Ajudant Doctor del Departament d'Infermeria
Email: isabelmm@uv.es

Vanessa Sánchez
Professora Ajudant Doctor del Departament d'Infermeria
Email: Vanessa.Sanchez@uv.es

Antonio Martínez
Professor Contractat doctor del Departament d'Infermeria
Email: Antonio.Martinez-Sabater@uv.es

Francisco Pérez
Professor Associat del Departament d'Infermeria
Email: Francisco.Perez-Dolz@uv.es

Silvia Corchón
Professora Ajudant Dr. del Departament d'Infermeria
Email: Silvia.Corchon@uv.es

Segon quadrimestre

 

Febrer (12, 19, 26)
Març (5, 12, 26)
Abril (16, 23)

Música Remigi Morant
Professor Colaborador del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal.
Segon quadrimestre

 

Maig (7, 14, 21, 28)
Juny (4, 11, 18, 25)

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies