Logo de la Universitat de València Logo Campus d'Ontinyent Logo del portal

Calendari

El curs començarà el 23 de setembre de 2019

Lloc de les classes i conferències: Aulari Nou Campus Ontinyent. C/ Echegaray s/n

Horari

Dilluns (vesprada de 16:00 a 19:20)

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

 

 

Assignatura Professors Dates
Psicologia Ángel Martínez
Professor Associat del Departament de Psicologia Social
Email: Angel.Martinez@uv.es

Enrique Cantón
Professor Titular del Departament de Psicologia Bàsica
Email: Enrique.Canton@uv.es

Primer quadrimestre

 

Setembre (23, 30)
Octubre (7, 14, 21, 28)
Novembre (4, 11)

Economia Salvador Gil-Pareja
Catedràtic del Departament d'Economia Aplicada.
Email: Salvador.Gil-Pareja@uv.es

Silviano Esteve
Professor Titular del Departament d'Estructura Econòmica
Email: Silviano.Esteve@uv.es

Primer quadrimestre


Novembre (25)
Desembre (2, 9, 16)
Gener (13, 27)
Febrer (3 , 4*) 

* Recuperació de la classe del dia 20 de Gener cancel·lada per les condicions meteorològiques

Salut

Iván Julián Rochina
Professor Col·laborador del Departament d'Infermeria
Email: Ivan.Julian@uv.es

Silvia Corchón Arreche
Professora Ajudant Dr. del Departament d'Infermeria
Email: Silvia.Corchon@uv.es

Antonio Martínez Sabater
Professor Contractat doctor del Departament d'Infermeria
Email: Antonio.Martinez-Sabater@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (10, 17, 24)
Març (2, 9, 23, 30)
Abril (6)

Música Remigi Morant
Professor Colaborador del Departament de Didàctica de l'Expressió Musical, Plàstica i Corporal.
Segon quadrimestre

 

Abril (27)
Maig (4, 11, 18, 25)
Juny (1, 8, 15)

 

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies