Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Edifici Campus d'Ontinyent

Calendari

El curs començarà el 18 de setembre de 2018

Horari de classes

Dimarts (vesprada de 16:00 a 19:20)

  • Primera part: 16:00 a 17:30 hores
  • Descans: 17:30 a 17:50 hores
  • Segona part: 17:50 a 19:20 hores

 

 

 

Assignatura Professors Dates
Dret María José Vañó Vañó
Professora Titular del Departament de Dret Mercantil 'Manuel Broseta Pont'
Email: Maria.J.Vano@uv.es

José Ricardo Juan Sánchez
Professor Titular del Departament de Dret Administratiu i Dret Processal
Email: Ricardo.Juan@uv.es

Primer quadrimestre

Setembre (18, 25)
Octubre (2, 16, 23, 30)
Novembre (6, 13)

Sociologia Sandra Obiol Francés
Professora Contractada Dr. del Departament de Sociologia i Antropologia Social
Email: Sandra.Obiol@uv.es
Primer quadrimestre

Novembre (27)
Desembre (4, 11, 18)
Gener (8, 15, 29)
Febrer (5)

Història Juan Carlos Colomer Rubio
Professor Ajudant Dr. del Departament de Didàctica de les Ciències Experimentals i Socials
Email: Juan.Colomer@uv.es

Vicent Gabarda Cebellán
Professor Associat del Departament d'Història Moderna i Contemporània
Email: Vicent.Gabarda@uv.es

Segon quadrimestre

Febrer (12, 19, 26)
Març (5, 12, 26)
Abril (2, 9)

Patrimoni Històric Valencià  

Mireia López Bertrán
Professora Ajudant Dr. del Departament d'Història de l'Art
Email: Mireia.Lopez@uv.es

Segon quadrimestre

May (7, 14, 21, 28)
Juny (4, 11, 18, 25)

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies