GeneralitatCIDECSICUV Logo del portal

Nom Categoría Institució contacte

Cap de departament

Juli García Pausas Investigador Científic CSIC Juli.G.Pausas@ext.uv.es

Investigadors de plantilla

Esther Bochet Doctora CSIC Esther.Bochet@ext.uv.es
Juli García Pausas Investigador Científic CSIC Juli.G.Pausas@ext.uv.es
Patricio García-Fayos Investigador Científic CSIC Patricio.Garcia-Fayos@ext.uv.es
Mª José Molina Científic Titular CSIC Maria.J.Molina@ext.uv.es
Miguel Verdú Professor d' investigació CSIC Miguel.Verdu@ext.uv.es
Francesco de Bello Cientific Titular CSIC fradebel@ext.uv.es
José M. Fedriani Cientific Titular CSIC fedriani@csic.es
Diego Intrigliolo

Investigador Cientific

CSIC diego.intrigliolo@csic.es

Aleixandre Verger

Investigador Distinguit CSIC verger@csic.es
César Azorín-Molina Cientific Titular CSIC cesar.azorin@uv.es

Investigadors postdoctorals

Alicia Montesinos Contractada Doctor CSIC ali.montesinos@gmail.com
Alicia Forner Sales Contractat projecte CSIC alicia.forner@ext.uv.es
Bruno R. Jesús Moreira Contractat projecte CSIC bruno.moreira@uv.es
Sirgi Saar Doctor University of Tartu sirgi.saar@gmail.com
Marta Sperandii Contractat projecte CSIC marta.sperandii@ext.uv.es
Felícia Miranda Fischer Contractat Marie Curie CSIC felicia.miranda@ext.uv.es
Juan Miguel Ramírez Contractat Juan de la Cierva Incorporación CSIC juan.ramirez@ext.uv.es
David Gutierrez Contractat projecte CSIC david.gutierrez-larruscain@ext.uv.es
Makki Khorchani Contractat projecte CSIC makki.khorchani@ext.uv.es
Fernando Visconti Contractat projecte CSIC fernando.visconti@uv.es

Investigadors en formació

Ricardo Sánchez Becari Predoctoral FPU CSIC risanmar@alumni.uv.es
Julia Jimeno Becària Predoctoral FPI CSIC jujial@ext.uv.es
Julia Gegunde Becària Predoctoral FPI CSIC julia.gegunde@ext.uv.es
Eduardo Utrabo Becari Predoctoral FPI CSIC eduardo.utrabo@ext.uv.es
Cristina Dimitru Becària Predoctoral GV CSIC oana.dumitru@ext.uv.es
Sarah Collins Becària Predoctoral (Programa Santiago Grisolía, GV) CSIC sarah.collins@ext.uv.es
Jaime Sáiz Becàrio Predoctoral (Ayuda Prometeo, GV) CSIC jaime.saiz@ext.uv.es
Shalenys Bedoya-Valestt Contractada projecte CSIC shalenys.bedoya@ext.uv.es
Andrés Miguel Contractat projecte CSIC miguel.andres-martin@ext.uv.es
Lola Alvarez Contractada projecte CSIC lola.alavarez@ext.uv.es
Maya Zomer Contractada projecte CSIC maya.zomer@ext.uv.es
Felipe Sanz Contractat projecte CSIC felipe.sanz@csic.es
Pedro J. Garrote Contractat projecte CSIC pedro.garrote@csic.es
Salvador Herrando Contractat projecte CSIC jsalherra@gmail.com
Yolanda Orduna Contractada projecte CSIC yolanda.orduna@gmail.com
Víctor Lecegui Contractat projecte CSIC lecegui@outlook.com
Diego Guerra Contractat projecte CSIC ladirecciondediego@gmail.com

Tècnics

Santiago Donat Ajudant de recerca OPIS CSIC Santiago.Donat@ext.uv.es
Guillermo Benítez Contractat projecte CSIC g.benitezlopez@gmail.com
Daniel Rodríguez Contractat projecte CSIC rodriguezx83@hotmail.com
Beatriz López Contractada projecte CSIC beatrizlopezgurillo@gmail.com
Alba Navarro Contractada projecte CSIC albanavarro1610@gmail.com
Nerina Pérez Contractada projecte CSIC ladirecciondediego@gmail.com

Estades temporals

Manuele Bazzichetto Investigador Doctor