Logo de la Universitat de València Logo Departament de Didàctica de la Llengua i de la Literatura Logo del portal

Nom Categoria     Contacte
Alexandre Bataller Català T.U.   Director 9616 25432
Alexandre.Bataller@uv.es
Josep Ballester Roca C.U. President 9639 83820
Josep.Ballester@uv.es
Mª José García Folgado T.U. Secretària 9639 83828
Maria.Jose.Garcia-Folgado@uv.es
Anna Devís Arbona T.U.   9616 25436
Anna.Devis@uv.es
M. Dolores García Pastor T.U.   9638 64899
dolores.garcia-pastor@uv.es
Josep V. García Raffi T.U.   9639 83826
Josep.Garcia-Raffi@uv.es
Begoña Gómez Devís Contractada Doctora   9638 28525
M.Begona.Gomez@uv.es
Noelia Ibarra Rius T.U.   9638 28533
Noelia.Ibarra@uv.es
Joaquim López Río Associat   9616 25434
Ximo.Lopez-Rio@uv.es
Eva Morón Olivares Contractada Doctora   9616 25357
Eva.Moron@uv.es
Miquel Oltra Albiach Contractat Doctor   9639 83825
Miquel.Oltra@uv.es
Agustín Reyes Torres T.U.   9638 64072
Agustin.Reyes@uv.es
Carmen Rodríguez Gonzalo T.U.   9639 83832
Carmen.Rdez-Gonzalo@uv.es

 

 

Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies