Logo de la Universitat de València Logo del portal

  • Universitat de València

Membres ERI Sostenibilitat

GARCIA GARCIA, JOSEP ERNEST

GARCIA GARCIA, JOSEP ERNEST

PDI Catedratic/a d'Universitat
(9638) 28463
ernest.garcia@uv.es
LORENTE CAMPOS, RAUL

LORENTE CAMPOS, RAUL

PDI Contratado Dr.
Despacho:4D16. Facultat de Ciències Socials Address: Raúl Lorente Campos Departament de Sociologia i Antropologia Social Facultad de Ciencias Sociales Campus dels Tarongers Universitat de València. Av. dels Tarongers s/n CP. 46022. Valencia, Spain.
(9616) 25336
raul.lorente@uv.es
MARTINEZ AGUT, M DEL PILAR

MARTINEZ AGUT, M DEL PILAR

PDI Titular d'Universitat
(9638) 64240
m.pilar.martinez@uv.es
RODRIGUEZ VICTORIANO, JOSE MANUEL

RODRIGUEZ VICTORIANO, JOSE MANUEL

PDI Titular d'Universitat
Director/a d' Institut Universitari
Universidad de Valencia > > Departamento de Sociología y Antropología Social > > Avda. Tarongers, 4b > > 46021 Valencia >
(9638) 28474
jose.m.rodriguez@uv.es
VILLALBA FONFRIA, ANGEL

VILLALBA FONFRIA, ANGEL

PDI Titular d'Escola Universitaria
(9638) 28627
angel.villalba@uv.es
REQUENA MORA, MARINA

REQUENA MORA, MARINA

PI Invest Cont Vali
D
DE MADARIA ESCUDERO, BORJA

DE MADARIA ESCUDERO, BORJA

PDI Associat Universitari
PIT Tecnic Sup Uv
Facultad de Ciencias Sociales. Depto. de Sociología y Antropología Social. Despacho 4D23 Av. Tarongers, 4b 46021 València
684223359
borja.madaria@uv.es

Altres Membres

NOM I COGNOMS CATEGORIA E-MAIL
García Gomez, Javier C.E.U. Javier.Garcia-Gomez@uv.es
LaRoca Cervignon Francesc T.U. Francesc.la-Roca@uv.es
Piñero Guilamany, Albert Professor jubilat Albert.Pinero@uv.es
Vilches Peña, Amparo T.U. amparo.vilches@uv.es
Villalba Fonfría, Angel T.E.U. Angel.Villalba@uv.es
Ull Solís, Mª Angels T.U. Angels.Ull@uv.es
Ferrer Matvieychuc, Graciela Tècnica Superior d’Investigació Graciela.Ferrer@uv.es
Martinez Iglesias. Mercedes Becària FPI Mercedes.Martinez@uv.es
Ibáñez Solaz, Álvaro Tècnic Laboratori Fons de Documentació Alvaro.Ibanez@uv.es

 

 
Aquesta pàgina web utilitza cookies pròpies i de tercers amb fins tècnics , d'anàlisi del trànsit per facilitar la inserció de continguts en xarxes socials a petició de l'usuari . Si continua navegant , considerem que accepta el seu ús . Per a més informació consulte la nostrapolítica cookies