Logo de la Universitat de València Logo Curso d'Espanyol per a Estrangers Logo del portal

Spring 2016

Duració: 11 de gener de 2014 al 22 d'abril de 2016

Nivell Avançat

Asignatura Professor/a Contacte
Gramática española Eduardo España Eduardo.Espana@uv.es
Cultura española Mª Dolores Pitarch Maria.Pitarch@uv.es
Cine español María Rosell Maria.Rosell@uv.es
Panorama de la literatura española 2 Jesús Perís Jesus.Peris@uv.es
Cultura latinoamericana Mónica Granell Monica.Granell@uv.es
Patrimonio cultural mediterráneo Joan Carles Membrado Joan.Membrado@uv.es
Fonética y fonología David Giménez David.Gimenez-Folques@uv.es

Horaris i aules

Aules:

  • Cada assignatura té una durada de 45 hores de classe
  • Mes de gener aula SL1 del Aulari III.
  • Mesos de febrer a abril:
    • A-32 del Aulari I per a les sessions de matí (de dilluns a dijous) i per a dilluns i dimecres de vesprada.
    • I dimarts i dijous de 15 a 19h la SC2 del Aulari III.
  Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
9:00-10:45 Cultura latinoamericana Panorama de la Literatura (8:45-10:30) Cultura latinoamericana Panorama de la Literatura  
  Pausa Pausa Pausa Pausa  
11:15-13:00 Gramática española Cultura española Gramática española Cultura española  
  Dinar Dinar Dinar Dinar  
  Fonética (16:00-17:45) Patrimonio cultural Mediterráneo (15:00-16:45) Fonética (16:00-17:45) Patrimonio cultural Mediterráneo (15:00-16:45)  
    Pausa   Pausa  
    Cine español (17:00-18:45)   Cine español (17:00-18:45)